+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Naujosios technologijos – ir į miegamąjį

Ar esate per karščius matę bėgiką, nuo galvos iki kojų apsirengusį sportiniu kostiumu? Jei taip – tai greičiausiai jis dėvėjo aprangą su mikropluošto audiniu. Sportininkai ir atletai itin vertina šio audinio teikiamas savybes. Nustebsite, kad pastaruoju metu šis audinys sparčiai populiarėja ir namų tekstilėje. Todėl privalau Jums papasakoti apie tai daugiau.

hot-sale-natural-soft-4pcs-new-bed-sheet-design-queen-size-3d-green-flowers-butterfly-microfiber

Moksliškai kalbant, mikropluoštas – tai poliamido ir poliesterio pluošto junginys. Šis audinys griauna iki šiol vyravusius stereotipus apie sintetinį audinį ir tampa tikru perversmu visoje tekstilės pramonėje. Net ir didžiausi skeptikai, išbandę mikropluošto patalynę, pripažino šio pluošto pranašumą prieš tradicinius audinius. Tuojau atskleisiu Jums kodėl.

Mikropluošto audinys yra plonesnis už visus natūralius pluoštus ir netgi 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Todėl toks audinys yra itin lengvas, o jį išdžiovinsite net penkis kartus greičiau nei įprastai. Tačiau didžiausias siurprizas – kad mikropluošto audinio švelnumui nusileidžia net šilkas. Todėl miegodami tokioje patalynėje, jusite malonią šilumą ir gaivą. Štai kas privertė pakeisti nuomonę apie sintetinį audinį netgi didžiausius skeptikus.

 

TEIGIAMOS MIKROPLUOŠTO PATALYNĖS SAVYBĖS:

* audinys beveik nesilamdo

* mikropluošto audinys švelnus ir malonus prie odos

* mikropluošto patalynė džiūsta kur kas greičiau nei natūralių pluoštų patalynė

* mikroluoštas puikiai tinka alergiškiems žmonėms

 

Taigi, naujosios technologijos neaplenkia ir mūsų miegamųjų – vietos, kurioje praleidžiame beveik pusę savo gyvenimo. Tad leiskime joms pasirūpinti mūsų sapnais, kad jie taptų  gražūs ir spalvoti.

Gerų sapnų!

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!