Filtruoti
Kaina €

Pagalvės

Aktyvūs filtrai

Puslapiai:
Prekių puslapyje:

Miego ekspertai pataria, jog naujas pagalves reiktų įsigyti kas 12-18 mėnesių. Saldžiam miegui ypač svarbu išsirinkti tinkamiausią pagalvę.

Išsirink sau tinkamiausią pagalvę ir lepinkis saldžiu ir kokybišku miegu! „Fėjos namuose“ gali rinktis iš vilnonių, pūkinių, sintetinių, antialerginių, šilkinių, grikių lukštųortopedinių pagalvių.

Vilnonės pagalvės įprastai yra vidutinio aukščio, kietesnės. Jos idealiai tinka tiems, kurie mėgsta miegoti aukščiau ir kiečiau.

Pūkinės pagalvės yra purios ir minkštos. Kuo daugiau pagalvėje pūkų, tuo pagalvės minkštesnės ir puresnės, kuo daugiau plunksnų – tvirtesnės ir kietesnės. Priklausomai nuo modelio, pūkinės pagalvės gali būti žemos arba vidutinio aukščio.

Šilkinės pagalvės yra vienos mylimiausių dėl savo žemo aukščio! Purios ir lengvos šilko pagalvės idealiai tiks tiems, kurie mėgsta miegoti žemai ir minkštai.

Sintetinės ir antialerginės pagalvės yra vidutinio aukščio, purios ir minkštos. Dažnai laikui bėgant susiguli, todėl rekomenduojama nuolat gerai išpurtyti.

Ortopedinės pagalvės pasižymi prisitaikymu prie kūno linijų, tačiau yra žemos ir kietesnės. Šio tipo pagalvės puikiai tiks turintiems stuburo problemų, mėgstantiems miegoti žemai ir kietai.

Rodyti daugiau