• Prisijungti
 • PREKIŲ PRISTATYMAS

                                                                                                                                  

  Prie kiekvienos prekės stengiamės nurodyti galimą pristatymo terminą. Jį rasite atsidarę dominantį produktą dešinėje pusėje, viršuje. Jeigu pasirinktą prekę turime sandėlyje – pristatome per 2-3 darbo dienas. Siuvama patalynė (patalynės komplektai, paklodės, vaikiški patalynės komplektai), rankų darbo gaminiai pristatomi po gamybos, kuri gali užtrukti kiek ilgiau, terminai pateikti prie kiekvieno konkretaus produkto dešinėje pusėje, viršuje. Po prekių išsiuntimo kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinktos pristatymo vietos.

  Kad apsipirkimas „Fėjos namuose“ būtų dar malonesnis ir smagesnis, mes galime pristatyti Jums prekes į artimiausią OMNIVA paštomatą, iš kurio galėsite siuntinį pasiimti tada, kada jums patogu! Paslaugos kaina 2 EUR. Jeigu Jūsų užsakymo suma siekia 39.00 € - pristatymas NEMOKAMAS. Norime atkreipti dėmesį, kad jeigu siunta yra didelės apimties – prašome rinktis pristatymą kurjeriu, mat siunta nebus patalpinta į paštomatą. SVARBU: nurodykite tikslų savo telefono numerį.

  Taip pat siuntinį mielai pristatysime Jums į namus ar darbovietę VENIPAK kurjerių pagalba! Paslaugos kaina 3 EUR. Jeigu Jūsų užsakymo suma siekia 39.00 € - pristatymas NEMOKAMAS. Didžiuosiuose miestuose Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje) galima pasirinkti norimo pristatymo laiko intervalą ar vakarinį siuntos pristatymo laiką. Siuntos pristatomos net į atokiausius Lietuvos kampelius, tad nurodykite patogų pristatymo adresą. SVARBU: nurodykite tikslų savo telefono numerį.

  Atsiskaitymas pristatymo metu

  Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais arba kortele prekės pristatymo metu, atsiskaitysite tiesiogiai kurjeriui. Kurjeris išrašys pinigų priėmimo kvitą arba su savimi turės banko kortelių skaitytuvą. Jei atsiskaitote grynais pinigais - pasistenkite turėti mokamą sumą be grąžos.

  Siuntos būklė

  Gavę siuntinį iškart patikrinkite ar prekė, jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

  Malonios viešnagės Fėjos namuose!

  Turite daugiau klausimų?

  Susisiekite su mumis telefonu 8 650 90903 arba elektroniniu paštu info@fejosnamai.lt ir mes mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus!