• Prisijungti
 • KAIP PIRKTI?

  1. Kategorijų juostoje išsirinkite, kuri prekių grupė jus domina.

  2. Atidarę prekių kategoriją išsirinkite patikusias prekes. Visą informaciją, dydžius ir kainas rasite paspaudę ant konkrečios prekės.

  3. Pasirinkite pageidaujamą dydį ir spauskite mygtuką „ĮDĖTI Į KREPŠELĮ“.

  4. Savo krepšelį su išsirinktomis prekėmis (kiek prekių įdėta į krepšelį ir bendra krepšelio suma) matysite dešinėje pusėje puslapio viršuje.

  5. Kai į krepšelį susidedate visas norimas prekes, puslapio viršuje dešinėje pusėje spauskite mygtuką „KREPŠELIS“.

  6. Atsidarius Jūsų pirkinių krepšeliui galite redaguoti kiekius +/- pagalba ar paties krepšelio turinį. Jeigu turite nuolaidos ar kupono kodą, galite jį įvesti laukelyje „KUPONO KODAS“ ir spausti „NAUDOTI KUPONĄ“. Jeigu pasirinkote viską, ką norėjote – spauskite mygtuką „TOLIAU PRISTATYMAS“.

  7. Pasirinkite atitinkamą laukelį, jei perkate pirmą kartą arba esate registruotas vartotojas.

  8. Suveskite pirkėjo duomenis. SVARBU nurodyti teisingą el. pašto adresą bei telefono numerį pristatymui.

  9. Pristatymo informacijos lange suveskite pristatymo duomenis.

  10. Suvedę pristatymo duomenis, žemiau pasirinkite norimą apmokėjimo būdą.

  11. Pasirinkę mokėjimo būdą spauskite “TĘSTI”. Atsidariusiame lange dar kartą patikrinkite visą informaciją. Jeigu kitas langas neatsidaro ir esate perkeliamas į puslapio viršų, vadinasi trūksta kažkokios informacijos ar kažkuris laukelis liko nepasirinktas/neužpildytas.

  12. Paspaudę “UŽSAKYTI IR APMOKĖTI” patvirtinkite užsakymą. Jeigu pasirinkote apmokėjimo būdą per el. bankininkystę arba išsimokėtinai, jūs būsite nukreipti į banko puslapį, kur patvirtinsite pavedimą. Gavę pinigus iškart atsiųsime užsakymo patvirtinimo laišką nurodytu elektroniniu paštu. Jeigu pasirinkote atsiskaitymą pristatymo metu ar atsiimant, paspaudus mygtuką “UŽSAKYTI IR APMOKĖTI” jūsų užsakymas sėkmingai mus pasieks, o pinigus sumokėsite prekes pristatančiam kurjeriui.

  13. Jei pasirenkate mokėti banko pavedimu, turite atlikti įprastą banko pavedimą, pagal mūsų rekvizitus ir mokėjimo paskirtyje nurodyti Jums sugeneruotą užsakymo numerį. Rekvizitai:

  PROHO, UAB

  Įmonės kodas: 302859106

  PVM kodas: LT100007525412

  Registracijos adresas: Ukmergės g. 18, LT-55101 Jonava

  A/s: LT907044060008085465, AB „SEB bankas“, SWIFT: CBVILT2X

  Nepavyko, turite klausimų? Mielai susisiekite telefonu +370 650 90903 arba elektroniniu paštu info@fejosnamai.lt.