• Prisijungti
 • Patalynės komplektai

  Aktyvūs filtrai

  • Patalynės komplektas Almond...

   Patalynės komplektas Almond Blossom Blue

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Blossom Grey

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas Irises...

   Patalynės komplektas Irises Yellow

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Tournesol Yellow

   99,95 € - 189,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Boulevard Grey

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas Trees...

   Patalynės komplektas Trees Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Orchard Natural

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas Wild...

   Patalynės komplektas Wild Roses Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Peonies Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas Field...

   Patalynės komplektas Field With Poppies Green

   99,95 € - 199,95 €
  • Patalynės komplektas...

   Patalynės komplektas Gladioli Red

   99,95 € - 199,95 €

  • Patalynės komplektas KARDOL...

   Patalynės komplektas KARDOL Metamorphose Blue Green

   89,95 € - 199,95 €
  Puslapiai:
  Prekių puslapyje:

  „Fėjos namuose“ bene didžiausias patalynės komplektų audinių, raštų bei dydžių pasirinkimas internete! Kad miegamasis būtų dar jaukesnis ir visuomet būtų gera į jį grįžti po dienos darbų, sukurkite norimą interjerą su labiausiai patinkančiais audiniais, raštais, spalvomis.

  Patalynės komplektai siuvami iš įvairių audinių: drobės, glamžytos medvilnės, satino, flanelės, lino, tencelio, perkelio, atlaso, mikropluošto.

  Vienas populiariausių ir mylimiausių audinių yra satinas. Šis audinys yra gaminamas iš 100% medvilnės. Tai be galo minkštas, švelnus ir malonus prie kūno audinys. Satino rūšių yra daugybė – visos jos priklauso nuo suaudimo, medvilnės rūšies, dažų ir t.t. Satino patalynės komplektai vieni ilgaamžiškiausių, teisingai juos prižiūrint.

  Drobė yra taip pat audžiama iš 100% medvilnės. Šis audinys natūralus ir mėgstamas, tačiau kietesnis už satiną. Drobė o skalbimo yra linkusi labiau pasitraukti, todėl skalbiant būtina laikytis priežiūros rekomendacijų ir nustatyti kiek įmanoma mažesnį gręžimo rėžimą.

  Glamžyta medvilnė yra išskirtinė savo tekstūra ir praktiškumu. Primenanti gofruotą popierių, ji išlieka maloni pire kūno ir minkšta. Glamžytos medvilnės patalynės komplektų nereikia lyginti, tačiau tai pat skalbiant nustatyti kiek įmanoma mažesnį gręžimo rėžimą.

  Flanelės audinys yra gaminamas iš 100% medvilnės. Šis audinys yra su švelniu pūkeliu, todėl be galo mielas prie kūno ir puikiai tinka šaltuoju metų laiku. Flanelės patalynės komplektų priežiūra tokia pat kaip ir įprastos medvilnės.

  Perkelis gaminamas iš 100% medvilnės, savo audimu primenantis klasikinę drobę, tačiau gerokai tankesnis, minkštesnis ir ilgaamžiškesnis.

  Linas yra mylimas nuo seno ir pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Natūralaus lino patalynės komplektai yra vos kietesni, grubesni, tačiau po kiekvieno skalbimo linas turi savybę minkštėti.

  Tencelis yra vienas naujausių ir stipriai populiarėjančių audinių ir yra gaminamas iš medienos pluošto. Tencelio patalynės komplektai savo švelnumu ir minkštumu primena šilką, yra ilgaamžiški ir be galo malonūs prie kūno, puikiai tinkantys net alergiškiems žmonėms.

  Atlasas dažnai siuvamas kartu su natūraliu satinu. Šis pluoštas yra ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas.

  Mikropluoštas yra sintetinis audinys, minkštas ir malonus prie kūno. Mikropluošto patalynės komplektus dažniausiai renkasi alergiški žmonės, nes šį audinį galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Rodyti daugiau