UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

„Fėjos Namuose“ galite atsiskaityti šiais būdais:

• Internetu

• Grynaisiais pinigais kurjeriui

• Banko kortele kurjeriui

• Banko kortele Omniva paštomate

• Banko pavedimu

Internetu

Pasirinkę atsiskaitymą internetu būsite nukreipiami į mūsų partnerių internetinės bankininkystės sistemą PAYSERA, pavedime matysite būtent šią kompaniją. Apmokėję užsakymą informaciją apie apmokėjimą gausime per keletą minučių ir iškart pradėsime jį vykdyti. Svarbu teisingai nurodyti savo elektroninį pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums informaciją apie užsakymo vykdymo eigą.

Grynaisiais pinigais kurjeriui

Pasirinkdami atsiskaitymo būdą grynais pinigais kurjeriui - turėkite nurodytą mokėjimo sumą be grąžos. Tokiu būdu pristatymas vyks greičiau bei sklandžiau.

Banko kortele kurjeriui

Pasirinkę atsiskaitymo būdą banko kortele kurjeriui galėsite atsiskaityt turima banko kortele. Kurjeris turės su savimi banko kortelių skaitytuvą.

Banko kortele Omniva paštomate

Pasirinkę atsiskaitymo būdą kortele paštomate galėsite sumokėti už prekes atsiimdami siuntą Jūsų pasirinktame paštomate. Kai siunta bus patalpinta, gausite SMS pranešimą su kodu, tad svarbu tiksliai nurodyti savo telefono numerį. Atsiimdami siuntą turėsite įvesti šį kodą paštomate ir ekrane matysite sumą, kurią iš karto galėsite sumokėti banko kortele.

Banko pavedimu

Pasirinkę atsiskaitymą banko pavedimu ekrane matysite savo užsakymo numerį, jį įveskite bankinio pavedimo laukelyje "Paskirtis". Taip pat matysite bendrą užsakymo sumą bei mūsų įmonės UAB PROHO banko sąskaitos numerį, į kurią reikia atlikti pavedimą. Visą šią informaciją gausite ir nurodytu elektroniniu paštu.

 

MŪSŲ REKVIZITAI

PROHO, UAB

Įmonės kodas: 302859106

A/s: LT344010042503192731, AB „DNB Bankas“, SWIFT: AGBLLT2X

SĄSKAITOS FAKTŪROS

Pageidaujant sąskaitos faktūros, pažymėkite varnelę “Reikalinga sąskaita faktūra” ir suveskite reikiamus duomenis. Sąskaitą faktūrą atsiųsime nurodytu el. paštu, kai prekės bus perduotos kurjeriui.

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu 8 650 90903 arba elektroniniu paštu info@fejosnamai.lt