• Prisijungti
 • Vilnoniai pledai

  Aktyvūs filtrai

  • Pledas Bonnuit Throw Pink

   Pledas Bonnuit Throw Pink

   119,95 €
  • Pledas Bonnuit Throw Green

   Pledas Bonnuit Throw Green

   119,95 €
  • Merinos vilnos pledas OLIVE...

   Merinos vilnos pledas OLIVE PURE

   99,00 €
  • Merinos vilnos pledas...

   Merinos vilnos pledas MAROON PURE

   99,00 €
  • Merinos vilnos pledas TERRA...

   Merinos vilnos pledas TERRA PURE

   99,00 €
  • Merinos vilnos pledas UMBER...

   Merinos vilnos pledas UMBER PURE

   99,00 €
  • Merinos vilnos pledas PEARL...

   Merinos vilnos pledas PEARL PURE

   99,00 €
  • Merinos vilnos pledas...

   Merinos vilnos pledas SHADOW PURE

   99,00 €
  Prekių puslapyje:

  Vilnoniai pledai – jaukūs vakarai

  Natūralios vilnos pledai – tai viskas ko jums reikia šaltais žiemos vakarais. Niekas nesuteikia tiek jaukumo sėdint prie televizoriaus, židinio, ar su draugais terasoje, kaip šiltas ir švelnus pledas. Tokie pledai taip pat yra neatsiejama žygių ar iškylų dalis. 

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite keletą skirtingų spalvų vilnonių pledų, kurie puikiai prie namų interjero, kadangi yra pastelinių, švelnių atspalvių.  Jų gamybai naudojama 100% merino vilna, todėl jie ypatingai švelnūs ir jaukūs, bet nedirgina odos. Merino vilna – tai natūralus , nealergizuojantis pluoštas, kuris puikiai šildo, tačiau yra plonas ir lengvas. Švelnūs ir minkšti vilnonių pledų plaukeliai skatina kraujotaką bei palaiko tinkamą kūno temperatūrą. Todėl tokio tipo pledus galite naudoti net kūdikiams.

  Kodėl verta rinktis vilnonį, o ne sintetinį pledą?

  Dauguma žmonių, kai kalba pasisuka apie šildančius pledus, iškarto susiduria su spalvotų sintetinių pledų vaizdiniu. Dažnas pagalvotų kodėl verta pirkti būtent vilnonį pledą. Atsakymas paprastas ir aiškus. Natūralios merino vilnos pledas – tai investicija į ilgaamžį daiktą. Merino vilna išsiskiria tuo, kad praleidžia orą, todėl žiemą nesušalsite, o vasarą neperkaisite. Tai universalus audinys, kuris puikiai tinka vaikams bei kūdikiams, todėl juo mėgautis galės visa šeima.

  Vilnonių pledų priežiūra

  Vilnonių pledų priežiūra nereikalauja daug pastangų. Juos lengva skalbti, valyti. Merino pluoštas yra labai lankstus, todėl atsparus raukšlėms. Taip pat dėl savo ypatingų savybių, šie vilnoniai pledai nesugeria kvapų, todėl jų priežiūra tampa išties lengva. Tinkamai prižiūrint, galėsite ilgai džiaugtis nuostabiu gaminiu, kuris gali tapti neatsiejama interjero dalimi. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo jums pledus, kurie džiugins jaukumu ištisus metus.