Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Ir kas gi įkvepia TÙ TÙ?

Gal atėjęs ruduo? Ar ryto rūke paskendęs miestas? Apsižvalgome… Taip, į miestą atėjo ypatingai spalvingas ir kartu paslaptingai įdomus metas. Aplinkui taip gražu! Tai ir skatina pasipuošti gera nuotaika ir šypsena – juk naujas gyvenimo ritmas nejučia įtraukia ir kviečia subtilaus įvaizdžio pokyčiams.

IMG_7529

Įkvėpimas keistis liejasi iš gelstančių ir žemę nuklojančių medžių lapų, gyvo ir pulsuojančio žmonių užpildyto miesto ritmo. Išryškėja naujos formos ir atšiaurus ryžtingas stilius, derantis su gatvių asfaltu, statinių betonu ir dangaus pilkuma. Ir nors spalvų paletė ramesnė, atspalvių įvairovė ir stilingi urbanistiniai akcentai suteikia naujo polėkio kurti šiuolaikinę tapatybę. Nenuostabu, kad šiuo metu kiekvienas ieškome idėjų įsilieti į pulsuojantį miesto stilių. Būtent laisvalaikio gatvės stiliaus įkvėpta atsirado TÙ TÙ Street pulse laisvalaikio krepšių kolekcija. Kolekcijos kryptimi tapo rudeniško gyvenimo ritmo ženklai – šiuolaikinio miesto vaizdų akcentai ir gamtos motyvai mieste. Pažvelgęs žemyn atrandi vėsų smėlį ir įvairiausias miesto gatvių grindinio tekstūras. Akys užkliūva už spalvingų tvorų raštų, art deco pastatų architektūrinių potepių, spalvomis įkvepiančių grafiti stiliaus namų sienų, verslo centrų langų vitražų ar senų, praeitį menančių pastatų nostalgijos. Visa tai nugulė Street pulse kolekcijoje tam, kad atėjęs naujos pradžios jausmas suteiktų laisvę kiekvienam kasdien šalia savęs turėti tai, ką šis sezonas siūlo geriausio. Miesto ritmas kupinas spalvų, kurias lengvai priderinsite prie bet kurio graderobo, todėl vyraujančios kolekcijos spalvos – dūmų, asfalto pilka, nesenstanti klasika – juoda-balta, geltona primenanti spalvingus medžių lapus ir žinoma prigesintos gamtos spalvos (tamsiai žalia, mėlyna, pelenų rožės). Šie krepšiai neabejotinai taps Jūsų favoritais ieškant stiliaus akcentų žaviam ir netikėtam stiliui!

STREET PULSE – tai modernus, urbanistinis ir spalvingas stilius Jūsų kasdienybei!

PRODUKTŲ APŽVALGA: Perkelio patalynė ir jos privalumai

Žvarbėjantys rytai ir trumpėjančios dienos vis aiškiau sako – ruduo jau tvyro ore. Atėjęs spalvingasis sezonas kviečia įnešti naujų vėjų mūsų namuose. Šaltesniu metu taip norisi kasdien po darbų grįžti į jaukų ir šiltą miegamąjį bei susisukti į minkštą patalynę… Atminkite, jog svarbiausia tobulo miego taisyklė kokybiškas patalynės audinys. Tekstilės rūšis lemia skirtingas jos savybes, todėl tinkamas pasirinkimas daro didelę įtaką kūno atsipalaidavimui miegant. Juk kokybiškai gyvensenai taip svarbu, kad kiekvieną rytą išsimiegoję sugrįžtumėte į pasaulį kaip naujai gimę! Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią? Kalbant apie kokybę, apžvelgsime pelnytai viena ilgaamžiškiausių vadinamą perkelio patalynę ir jos privalumus.

IMG_5274

Niekas nenuneigs, kad kokybiškas miegas – labai svarbu. Renkantis patalynę audinio patvarumas bei sudėtis ne mažiau svarbūs nei išvaizda. Perkelis yra labai tankus, švelnus ir tuo pačiu itin stiprus audinys. Dėl šių savybių drobinis perkelio audinys, pagamintas iš medvilnės, dažnai naudojamas vaikiškai patalynei siūti. Perkelio patalynė gaminama iš aukščiausios kokybės medvilnės, kruopščiai iššukuotos tam, kad būtų pašalintos visos priemaišos. Dažoma natūraliai, atitinkant (iš tiesų – net viršijant) aukščiausius saugumo ir aplinkosaugos standartus. Tankiai austas audinys pintas lygiu pynimu, medžiaga įgauna matinį paviršių. Tokia audimo technologija suteikia itin didelį oro pralaidumą. Vadinamasis „kvėpavimas“ patalynei suteikia „vėsų“ miegą šiltomis naktimis ir „šiltą“ miegą vėsiomis naktimis. Patalynės kvėpavimas įneša padidintą komfortą ir geresnį nakties miegą reguliuodamas temperatūrą Jūsų lovoje. Dėl šios savybės perkelio audinys puikiai tinka visiems sezonams.

IMG_6532

Patalynės audinio pojūtis liečiant labai dažnai tampa svaria priežastimi renkantis vieną ar kitą audinį. Juk vieniems iš mūsų patinka prabangus, blizgantis šilko švelnumas, kiti vertina skandinavišką atšiaurų miegamojo stilių. Vertinantiems trapumo ir minkštumo pojūtį, suderintą su ypatingu patvarumu perkelis privalo tapti pirmuoju pasirinkimu. O svarbiausia, šios savybės jungia pagrindines Mūsų vertybes – kokybišką miegą, natūralias medžiagas, aukščiausią kokybę. Įdomu tai, jog kai kurie audinių savybių specialistai perkelį sieja su nostalgijos jausmu – jei pasiilgote močiutės super minkštų patalų ar Jūsų mėgiamo prabangaus viešbučio patalynės jausmo, neabejotinai rinkitės perkelio patalynę! Taip taip, viešbučiai renkasi išskirtinai perkelio audinius dėl lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo. Todėl perkelis – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori tankaus ir kokybiško medvilnės audinio, tačiau nemėgsta satino slidumo ir žvilgesio.

Untitled-1

Perkelis siūlo Jums geriausią nakties miegą ir daro tai su stiliumi. Galite sukurti nuostabią miegamojo nuotaiką panaudodami ypatingai kokybišką ir tvirtą, bet kartu subtilią ir rafinuotą patalynę. Perkelis – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori tankaus ir kokybiško medvilnės audinio, tačiau nemėgsta blizgios patalynės. „Fėjos namouse“ rasite vienos garsiausių Italijos namų tekstilės gamintojų „Bellora“ perkelio patalynes. Ilgametės šeimos tradicijos lėmė nepriekaištingą gaminių kokybę ir išgrynintą stilių. Įvairių raštų perkelio patalynės komplektai dėl ypač tankaus suaudimo Jums tarnaus daugelį metų, jį lengvai prižiūrėsite.

Neabejojame, jog ieškantiems aukščiausios kokybės ir subtilaus rafinuotumo savo miegamajame, perkelis bus pats geriausias pasirinkimas.

MOON KID – stilingam vaiko kambariui!

Kas yra laimė namuose? Kiekviena mama atsakys – vaikai. Ar pastebėjote, kaip jos nušvinta, kai kalba pakrypsta apie džiaugsmingą mažylio laukimą ir jo atsiradimą? Naujas žmogutis atneša tiek nuostabių emocijų, jog kiekviena rūpestinga ir mylinti mama nori sukurti kuo šviesesnę ir mielesnę jo kasdienybę. Mažylis įkvepia beribę ekspresiją kurti, todėl pasitelk fantaziją ir išdrįsk dekoruoti vaiko kambarį pati! Mažiausiomis detalėmis, spalvomis ir ornamentais apgaubsite vaiko erdvę jaukumu ir sukursite subtilų, kūrybišką stilių.

Nors atrodo, jog kuriant jaukų vaiko kambario stilių teks “pavargti”, iš tiesų pakaks tik keleto svarbiausių akcentų – naujos miegamojo tekstilės, pagalvėlių ar stilingo kilimo. Aukštos kokybės ir išskirtinio (o geriausia – rankų darbo) stiliaus daiktas be didelių pastangų papuoš kambarį. Pavyzdžiui, pastelinių spalvų patalynės komplektas ir kalnas mielų, minkštų ir be galo patogių dekoratyvinių pagalvėlių pusnų suteiks lengvumo miego kampeliui kambaryje, o mažylis užmigs ir atsikels šioje erdvėje su šypsena veide.

Natūralus noras apsaugoti mažylį skatina ieškoti jo aplinkai ne tik stilingų, bet ir išskirtinai kokybiškų, natūralių ir ekologiškus standartus atitinkančių audinių. Juk mažylio kambaryje nuo kūdikystės sukasi visas jo pasaulis… Iš didelio noro sukurti išskirtinai natūralią ir jaukią vaiko aplinką, “Fėjos namuose” apsigyveno MOON KID – kokybės ir išskirtinumo sinergiją spinduliuojantis prekinis ženklas. Paklausite – kaip jis kuria mano vaikui saugią ir jaukią erdvę? Tai natūralios audinių medžiagos ir stilinga namų tekstilė. Išskirtinės formos ir praktiškumas. Skandinaviškas stilius ir žaismingumas. 

MOON KID patalynės komplektai ir dekoratyvinės pagalvėlės siuvami iš aukščiausios kokybės medvilnės, tinka alergiškiems mažyliams. Audiniai yra patvarūs ir ilgaamžiški net po daugkartinio skalbimo. Iš tankios, minkštutės ir malonios prie kūno 100% natūralios medvilnės siuvami patalynės komplektai tiek kūdikiams, tiek paaugliams taps tikru gero miego draugu! Renkantis patalėlius, patartina prioritetą skirti natūraliems pluoštams – rankų darbo MOON KID produkcija kuriama išskirtinai iš medvilnės ir satino. Stilingo dizaino audinys žaismingai papuoš vaiko kambarį ir spalviškai derės prie įvairių interjerų. Jaukiuose pataluose saldžiu miegu mėgautis galės bet kokio amžiaus atžala – mielai pasiūsime bet kokio dydžio komplektuką – tiek pačiam mažiausiam, tiek jau ūgtelėjusiam vaikui.

IMG_5556

Nerti MOON KID rankų darbo kilimai ir grindų pagalvės puikiai įrodo, jog stilingi interjero akcentai gali būti ir ekologiški. Galvojančioms ką vartoja“ mamytėms ir jų vaikams bei paaugliams tikrai patiks sodrių spalvų rankomis nerti kilimai, pagaminti iš aukščiausius ekologinius standartus atitinkančios tekstilės. Juos galite panaudoti funkcinėms kambario zonoms atskirti, ar tiesiog atgaivinti niūraus kambario koloritą. O štai rankų darbo grindų pagalvės puikiai tiks smagiems įsipatoginimams ant žemės tiek mažiems, tiek suaugusiems. Nebijokime spalvinti kasdienybės jaukiais derinukais! Užsuk pasisemti idėjų į „Fėjos namus“ –> (http://www.fejosnamai.lt/stilingam-vaiko-ir-paauglio-kambariui). Suteik savo namams šarmo!

Untitled-1

Saugią ir mielą vaiko kambario atmosferą sukurti paprasta – kelios tinkamos detalės papuoš tiek mažylio, tiek paauglio  namų kampelį. Neabejojame, jog stilingą ir besišypsantį vaiko kambario interjerą su MOON KID susikursite lengvai!

PRODUKTŲ APŽVALGA: SPALVOTI DAIKTAI rankų darbo keramikiniai indai

Namai – individuali erdvė, kurioje norisi jaustis savimi. Siekiant sukurti savo asmeninį stilių lengviausia pasitelkti vienetinius, tik Jūsų namuose esančius dekoro elementus. Jais vis dažniau tampa keramikiniai indai. Anksčiau labiausiai vertinta dėl praktiškumo buityje, dabar keramika vis dažniau naudojama kaip dekoratyvinės interjero detalės, kuriančios jaukumą, individualų stilių.

1

Projekto autoriai Epic Linen, fotografė Jevgenija Žukova.

Norint nustebinti artimuosius, valgio pateikimas estetiškai ir kuo patraukliau ne mažiau svarbus nei gardus patiekalas. Kas gali būti geriau, nei skanus maistas išskirtiniuose, meno kūriniais tapusiuose induose? Juose net paprasčiausias vaisius tampa gurmanišku užkandžiu. Tokie indai ne tik puošia namus, bet ir gali būti naudojami praktiškai, be to, yra visiškai saugūs naudoti sąlyčiui su maistu. Leiskite išskirtinėms indų formoms ir atspalviams kurti gerą nuotaiką namuose bei paskaninti maistą juose!

2

Projekto autoriai Epic Linen, fotografė Jevgenija Žukova.

SPALVOTI DAIKTAI – unikali ir praktiška keramika

Spalvoti daiktai“ kuria ne tik išskirtinai unikalius, bet ir itin praktiškus indus, skirtus kiekvieniems namams. Idėja kurti derančio stiliaus lėkštes ir dubenėlius „Spalvoti daiktai“ įkūrėjai Rasai Janulytei-Juškienei kilo natūraliai – šie indai ne tik gražūs, bet ir praktiškai panaudojami. Šiomis dienomis mes vis daugiau dėmesio skiriame sveikesniam ir natūralesniam maistui ir aplinkai, kurioje gyvename, todėl ir indus iš kurių valgome reikia rinktis atsakingai. „Spalvotų daiktų“ dirbiniai gaminami rankomis, naudojant natūralias medžiagas – kokybišką baltą molį ir bešvinę glazūrą, todėl nekenkia mūsų sveikatai. Tai be galo svarbu, nes maistas į juos dedamas bent kartą per dieną.

Tiek lėkštėse, tiek dubenėliuose net ir įprastas maistas atrodys orginaliai – viskas priklauso nuo šeimininko fantazijos. Dubenis galima naudoti ne tik kaip dekoro elementą, bet kaip vaisių indą, vakarienės metu jame patiekti salotas, o susirinkus svečiams – sudėti pyragą ar kitus pakramtukus. Keramikos indai puikiai tiks kasdieniams šeimos pietums – įsigijus gražius ir širdžiai mielus indus maistas juose atrodys bent du kartus skanesnis, jo įsidėsite mažiau, nes norėsite gražiau pateikti, matyti daugiau indo, tad rankų darbo indai gali prisidėti ne tik prie interjero jaukumo, bet ir prie sveikesnio Jūsų gyvenimo būdo.

3

Projekto autoriai Epic Linen, fotografė Jevgenija Žukova.

IDĖJOS DOVANOMS

Artėja šventė, o Jums nusibodo dovanoti šabloniškas, įprastas dovanas? Jeigu ieškote orginalių idėjų, Fėjos namuose gyvena žavūs, unikalūs, pagaminti su meile… spalvoti rankų darbo indai, galintys tapti puikia dovanos idėja. Smagu, kai artimą žmogų gali nustebinti savitu, tik jam skirtu daiktu. Juk šiais laikais orginalumas itin vertinamas! O ir progų būna pačių įvairiausių – gimtadieniai, krikštynos, vestuvės, įkurtuvės, Kalėdos…

4

Fotografė – Simona Benetytė, žvakės – MiliCrafts, dekoras – Švenčių virtuvė, studija – Brazzi, stalo tekstilė – CozyLinen.

SPALVOTI DAIKTAI“ FĖJOS NAMUOSE

Džiaugiamės galėdami dalintis „Spalvotų daiktų“ unikalumu ir jaukumu Fėjos namuose – sau tinkančius indus išsirinks tiek kuriantys subtilų grožį savo interjere, tiek ieškantys orginalios ir universalios dovanos.

6

„EARTHLY BODY“ kūno ir plaukų priežiūros priemonės jau ir Fėjos Namuose!

Po „Fėjos Namų“ stogu nuolat apsigyvena įdomūs, kokybiški ir naudingi daiktai namams ir laisvalaikiui! Be galo džiaugiamės, kad į mūsų vonios kambarį ir namų SPA malonumus prisijungė visame pasaulyje puikiai žinomas prekinis ženklas „EARTHLY BODY“, gaminantis unikalius, natūralius, egzotiškų aromatų kūno priežiūros produktus HEMP SEED ir plaukų priežiūros produktus MARRAKESH.

Desktop123

» Skaityti toliau «

Produkto apžvalga: TÙ TÙ paplūdimio kilimai ne tik paplūdimiui

Sunku būtų įsivaizduoti vasarą be smagių išvykų prie jūros, ežero ar kito vandens telkinio. Juk taip smagu ištiesti kojas prieš saulutę! O dar jeigu pašonėj įdomi knyga, gertuvė mėgstamo gėrimo ir pintinė užkandžių ir vaisių? Tikra vasariška pasaka 🙂

Kad toks poilsis prieš saulutę paplūdimyje ar ežero pakrantėje, o gal tiesiog žydinčioje pievoje būtų kuo patogesnis ir jaukesnis, prekinis ženklas TÙ TÙ šią vasarą sukūrė skaitmeninės spaudos paplūdimio kilimus! O kad ant jų gulėti būtų kuo patogiau, rinkiniuose galima rasti kaklo pagalvėlę, kuri taip pat gali būti naudojama kelionėse smagiai nusnausti mašinoje, autobuse ar lėktuve.

IMG_3505

» Skaityti toliau «

3 didžiausios patalynės priežiūros klaidos

Kurdami savo poilsio oazę, nuolat ieškome malonios prie kūno, ilgaamžiškos, spalviškai prie interjero derančios patalynės, o atradę sau labiausiai tinkančią, tikimės, jog ji tarnaus ir džiugins ilgai. Kad taip ir būtų, išsamiai papasakosime apie dažniausias patalynės priežiūros klaidas, trumpinančias net kokybiškiausio audinio ilgaamžiškumą, bei sklaidysime mitus, sklandančius visuomenėje.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Skaityti toliau «

Idėjos, kaip indigo spalvą panaudoti namų dekore

Indigo – spalva tradiciškai laikoma viena iš matomiausių spektro spalvų. Viena iš septynių vaivorykštės spalvų: tarp mėlynos ir violetinės, panaši į ultramarino spalvą. Pažiūrėkime, kaip ją būtų galima panaudoti savo namų dekore.

 

Indigo baldai

Indigo baldai – atrodo ypač rafinuotai! Nesvarbu, ar tai būtų apmušalai ar tiesiog nudažyta mediena. Puikios indigo spalvos aksomo sofos, kėdės ir komodos gali nustebinti ir kartu suteikti pagrindinį akcentą Jūsų namuose.

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3 11