Išsamesnė informacija

Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Medžiaga : 100% tencelis;
  • Papildoma informacija: Pagaminta Lietuvoje;
  • Priežiūra: Džiovinti žemoje temperatūroje (•), Nebalinti (X), Nevalyti sausai, Skalbti 40°C (••);
  • Prekės ženklas: LONAS HOME;
  • Dydis: 50x70 cm;
  • Užpildo tipas: Antialerginės;

Lengva, švelni bei itin pralaidi orui pagalvė TENCEL neleis perkaisti nakties metu ir suteiks Jūsų miegui ypatingą komfortą. Gaminiai su TENCEL™ Lyocell pluoštu yra minkšti, puikiai sugeria drėgmę, neerzina odos bei yra tinkami jautriems ir alergiškiems žmonėms. Pagalvės užpildui pasirinkome kapoko pluoštą, kuris vadinamas šilkine medvilne, dėl dar geresnių termoreguliacinių ir hipoalerginių pagalvės savybių bei purumo.

 

TENCEL™

TENCEL™ ženklu yra žymimas iš medienos išgaunamas pluoštas, taikant tvarios gamybos principus: griežtai kontroliuojami miškų kirtimai, naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, sunaudojama mažiau vandens ir pan. Pats audinys, kuriame yra TENCEL™ pluošto, yra ilgaamžis, tačiau patekęs į gamtą, visiškai suyra. Taip kuriama žiedinė ekonomika – tvari gamyba.

 

Kapokas

Kapokas - natūralus pluoštas, išgaunamas iš kapokmedžių. Šių medžių augimui ir pluošto rinkimui, skirtingai nei medvilnės, nenaudojami jokie chemikalai. Kapokas dar vadinamas šilkine medvilne, nes yra daug švelnesnis ir lengvesnis už įprastą medvilnę. Gaminiai su kapoku yra tinkami alergiškiems žmonėms, vaikams ir net kūdikiams, nes puikiai sugeria ir garina drėgmę, palaiko tinkamą kūno temperatūrą ir neleidžia perkaisti.

 

Sudėtis

Paviršiaus audinys: 100% TENCEL™ audinys, dygsniuotas 90% TENCEL™ ir 10% kapoku (150 g/m2)

Užpildas: 100% kapokas

Oeko-Teks 100 standartas

Oeko-Teks 100 standartas

Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.

Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

Pagalvė TENCEL

89,00 €

Pristatymas per 3 d.d.
Pasirinkite :
Pagalvių dydį:
Kiekis:
89,00 €
Iki nemokamo pristatymo liko: 39,00 €
Iškilo klausimų?