• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Audinys: 100% alpakos vilna;
  • Užpildo tipas: Merino vilna;
  • Pagalvės aukštis 50x70: 14cm;

  Itin patogi alpakų vilnos pagalvė tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Neturinti jokio kvapo, tinkanti net alergiškiems žmonėms, alpakų vilna pasižymi ir termoreguliacinėmis savybėmis: puikiai praleidžia orą ir neleidžia perkaisti miego metu.

   

  100% alpakų vilna

  Alpakų vilna yra viena labiausiai vertinamų vilnų: ji yra kelis kartus šiltesnė ir lengvesnė už įprastą avių vilną, tačiau neleidžia mums perkaisti ir palaiko tinkamą kūno temperatūrą. Alpakų vilna neerzina odos, yra švelni, sudėtyje neturi lanolino, nekaupia dulkių erkučių, todėl yra tinkama net alergiškiems žmonėms.

   

  100% merino vilna

  Pagalvės užpildui pasirinkome merino vilnos kamuoliukus: jie purūs, pralaidūs orui, gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina, mums net nespėjus jos pajusti. Merino vilna nesugeria kvapų, nekaupia bakterijų, tad nereikalauja specialios priežiūros. Dažnai vėdinant pagalvę, ši išliks kaip nauja ilgiau.

   

  Sudėtis

  Paviršiaus audinys: 100% organinė medvilnė, dygsniuota su 100% alpakų vilna

  Užpildas: 100% merino vilnos kamuoliukai

  Oeko-Teks 100 standartas

  Oeko-Teks 100 standartas

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.

  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

  Priežiūra

  • Vėdinti
  • Neskalbti

  79,20 €

  99,00 €
  −20%

  Pagalvė ALPAKA

  Išsiųsime per 3 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvės dydis:
  Kiekis:
  79,20 €
  99,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės