Išsamesnė informacija

Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Medžiaga : 100% medvilnė;
  • Prekės ženklas: ODEJA;
  • Užpildas: granulės iš 100% ekologiškos merino vilnos;
  • Kietumas: kieta, vidutinio kietumo;
  • Pagalvės aukštis: 15 - 25 cm;
  • Dydis: 50x70 cm;
  • Užpildo tipas: Vilnonės;

Atraskite organiško gaivumo magiją.

100% ekologiška merino vilna ir 100% ekologiška medvilnė sukuria svajingą miego klimatą: toks derinys yra pralaidus orui, puikiai garinantis kūno drėgmę bei reguliuoja šilumą pagal kambario ir kūno temperatūrą. Apgalvota pagalvės užpildo struktūra  maloniai palaiko galvą ir suteikia sveiką kūno padėtį.

 

Nuostabu tai, jog užsegamas dygsniuotas pagalvės užvalkalas leidžia jums pagal savo norus sureguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą: išimant (ir vėliau vėl įdedant) pagalvės užpildą.

Galimybė skalbti nuimamą dygsniuotą pagalvės užvalkalą ir merino vilnos savaiminio valymosi savybės užtikrina tai, kad pagalvė išsaugotų savo šviežumą. Nuimkite ir atskirai skalbkite nusegamą pagalvės užvalkalą, kai jis nešvarus ar tiesiog norisi atnaujinti pagalvę.

 

Ekologiška merino vilna ir organiška medvilnė su GOTS sertifikatu yra gaminamos visiškai ekologišku būdu: be trąšų, pesticidų, insekticidų ir antibiotikų. Pluoštai valomi ir apdorojami ypač atsargiai. Miegas su tokia pagalve leis visiškai natūraliai atsipalaiduoti ir puikiai pailsėti.

 

SUDĖTIS

Plaunamo dygsniuotas pagalvės užvalkalas: 100% medvilnė - ekologiška, su GOTS sertifikatu

Dygsniuoto pagalvės užvalkalo užpildas: 100% medvilnė - ekologiška, su GOTS sertifikatu (150 g / m²)

Pagalvės užpildas: 100% vilnos karoliukai - iš ekologiškos merino vilnos, turintys GOTS sertifikatą.

 

EKOLOGIŠKO PRODUKTO SERTIFIKATAI

Organiška medvilnė, sertifikuota GOTS sertifikatu, užtikrina tai, kad produkto gamyboje naudota medvilnė auga ekologiškai dirbamuose laukuose, be trąšų, pesticidų ir insekticidų. Medvilnės pluošto perdirbimas yra visiškai ekologiškas ir jame nėra nuodingų chemikalų. Griežtai ekologiška gamyba išryškina visas geriausias medvilnės pluošto savybes.

Organiška vilna, turinti GOTS sertifikatą, yra gaminama visiškai ekologiškai ir draugiškai gyvūnams: avys ganosi ganyklose, kurios nėra paveiktos trąšomis, pesticidais ir insekticidais. Avių sveikata yra griežtai stebima ir nėra taikomas joks nereikalingas gydymas antibiotikais. Vilna yra valoma ir apdorojama labai atsargiais metodais. Toks pluoštas išsiskiria nuostabiu minkštumu, purumu ir elastingumu.

Produktas paženklintas visuotinai pripažinta OEKO-TEX 100® etikete. Ši užtikrina tai, kad kiekvienas šio gaminio komponentas, t. y. kiekvienas siūlas, pluoštas ar kitas priedas, buvo patikrintas ir patvirtinta, kad produktas neturi jokio nepalankaus ar kenksmingo poveikio vartotojams.

50x70

Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Vėdinti
  • Skalbti 30°C (•)

Merino vilnos pagalvė ORGANIC MEDIUM

74,00 €

Pristatymas per 3 d.d.
Pasirinkite :
Pagalvių dydį:
Kiekis:
74,00 €
Iki nemokamo pristatymo liko: 39,00 €
Iškilo klausimų?