• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Audinys: 100% medvilnė;
  • Užpildas: granulės iš 100% ekologiškos merino vilnos;
  • Užpildo tipas: Merino vilna;
  • Pagalvės aukštis 50x70: 17cm;

  Puiki merino vilna su „Woolmark“ sertifikatu ir aukštos kokybės medvilnės impilas sukuria svajingą miego klimatą. Pagalvė suteikia sveiką atramą ir švelnią šilumą, bet dėl didelio oro laidumo ir hidrofiliškumo - nesukelia prakaitavimo naktį. Mes nuoširdžiai rekomenduojame šį produktą žmonėms, turintiems reumato problemą.

  Nuostabu tai, jog užsegamas dygsniuotas pagalvės užvalkalas leidžia jums pagal savo norus reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą: išimant (ir vėliau vėl įdedant) pagalvės užpildą.

  Galimybė skalbti nuimamą dygsniuotą pagalvės užvalkalą ir merino vilnos savaiminio valymosi savybės užtikrina tai, kad pagalvė išsaugotų savo šviežumą. Nuimkite ir atskirai skalbkite nusegamą pagalvės užvalkalą, kai jis nešvarus ar tiesiog norisi atnaujinti pagalvę.

  Merino vilna sukuria pasakišką komfortą: ji sukuria reikiamą šilumos lygį, atsižvelgiant į kambario ir kūno temperatūrą, turi puikią savybę kaupti šilumą ir puikiai šalina drėgmę. Dėl didelio lanolino kiekio avių vilna savaime išsivalo, tad norint tik užtikrinti jos šviežumą - pakanka reguliariai purtyti ir vėdinti.

  Medvilnė yra draugiška odai, pralaidi orui ir labai lengva. Tai užtikrina efektyvų drėgmės pašalinimą nuo kūno ir sukuria gaivų miego klimatą, kurį vertina visi, linkę į naktinį prakaitavimą.

  EKOLOGIŠKO PRODUKTO SERTIFIKATAI

  Produktas paženklintas visuotinai pripažinta OEKO-TEX 100® etikete. Ši užtikrina tai, kad kiekvienas šio gaminio komponentas, t. y. kiekvienas siūlas, pluoštas ar kitas priedas, buvo patikrintas ir patvirtinta, kad produktas neturi jokio nepalankaus ar kenksmingo poveikio vartotojams.

  Produktas pažymėtas „Woolmark“ logotipu. Ši licencijavimo programa yra tekstilės kokybės užtikrinimo ir gaminio sertifikavimo sistema, užtikrinanti pluošto sudėtį ir kokybę tiek vartotojams, tiek tiekimo grandinei. Norint gauti prestižinį „Woolmark“ sertifikatą, verpalai, audiniai ir drabužiai yra griežtai tiriami. Logotipas nėra tik prekės ženklas: gaminiams, pažymėtiems ženklu, taikomi „The Woolmark Company“ kokybės standartai, kurie yra pagrįsti griežtais bandymo metodais. Kai vartotojai mato gaminius, pažymėtus ikonišku „Woolmark“ logotipu, jie supranta kokybę, autentiškumą ir vertę sumokėdami daugiau jiems.

   

  SUDĖTIS

  Dygsniuotas pagalvės užvalkalas: 100% medvilnė

  Dygsniuoto pagalvės užvalkalo užpildas: 100% plaunama „Woolmark“ kokybės merino vilna

  Pagalvės užpildas: granulės iš 100% merino vilnos, Woolmark kokybės

  Priežiūra

  • Vėdinti

  89,00 €

  Merino vilnos pagalvė MERINOFIL MEDIUM

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvės dydis:
  Kiekis:
  89,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės