• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Audinys: 100% medvilnė;
  • Užpildo tipas: Merino vilna;
  • Sezoniškumas: Žieminė;
  • Užpildo svoris: 450 g/m2;

  Atraskite stimuliuojančias merino vilnos savybes.

  Merino vilna priklauso užpildams, kurių aukštą kokybę užtikrina griežtai kontroliuojamas gamybos būdas ir procesas. Tai leidžia sukurti puikų miego klimatą. Antklodė pasižymi nepaprastais šilumos kaupimo gebėjimais, prisitaikančiais prie kūno ir kambario temperatūros. Vilna taip pat efektyviai išgarina drėgmę ir neperkaitina kūno. Jos savybes papildo aukštos kokybės medvilnės impilas, kuris yra draugiškas odai bei pralaidus orui.

  Antklodė yra labai šilta ir tinkama šaltuoju metų laiku ar šaltiems miegamiesiems. Antklodė sukuria puikų miego klimatą visam, kruopščiai ir tolygiai paskirstydama šilumą visam kūnui. Antklodė ypač tinka tiems, kuriuos kamuoja reumatas ar dažnai peršalantiems.

  Merino vilnos savaiminis valymasis ir galimybė skalbti antklodę, esant poreikiui, užtikrina ilgalaikį gaivumą. Merino vilna pasižymi pasakišku komfortu: ji sukuria reikiamą šilumos lygį, atsižvelgiant į kambario ir kūno temperatūrą, turi puikią savybę kaupti šilumą ir puikiai šalina drėgmę. Dėl didelio lanolino kiekio avių vilna savaime išsivalo, tad norint tik užtikrinti jos šviežumą - pakanka reguliariai purtyti ir vėdinti.

  Medvilnė yra draugiška odai, pralaidi orui ir labai lengva. Tai užtikrina efektyvų drėgmės pašalinimą nuo kūno ir sukuria gaivų miego klimatą, kurį vertina visi, linkę į naktinį prakaitavimą.

  EKOLOGIŠKO PRODUKTO SERTIFIKATAI

  Produktas paženklintas visuotinai pripažinta OEKO-TEX 100® etikete. Ši užtikrina tai, kad kiekvienas šio gaminio komponentas, t. y. kiekvienas siūlas, pluoštas ar kitas priedas, buvo patikrintas ir patvirtinta, kad produktas neturi jokio nepalankaus ar kenksmingo poveikio vartotojams.

  Produktas pažymėtas „Woolmark“ logotipu. Ši licencijavimo programa yra tekstilės kokybės užtikrinimo ir gaminio sertifikavimo sistema, užtikrinanti pluošto sudėtį ir kokybę tiek vartotojams, tiek tiekimo grandinei. Norint gauti prestižinį „Woolmark“ sertifikatą, verpalai, audiniai ir drabužiai yra griežtai tiriami. Logotipas nėra tik prekės ženklas: gaminiams, pažymėtiems ženklu, taikomi „The Woolmark Company“ kokybės standartai, kurie yra pagrįsti griežtais bandymo metodais. Kai vartotojai mato gaminius, pažymėtus ikonišku „Woolmark“ logotipu, jie supranta kokybę, autentiškumą ir vertę sumokėdami daugiau jiems.

  SUDĖTIS

  Audinys: 100% medvilnė

  Užpildas: 100% merino vilna (450 g / m²)

  Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Sausas valymas (P)
  • Skalbti 30°C (•)

  118,30 € - 181,30 €

  169,00 € - 259,00 €
  −30%

  Antklodė MERINOFIL MEDIUM

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Antklodės matmenys:
  Kiekis:
  118,30 €
  169,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės