Išsamesnė informacija

Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Medžiaga : 100% alpakos vilna;
  • Papildoma informacija: Pagaminta Lietuvoje;
  • Priežiūra: Nebalinti (X), Neskalbti, Sausas valymas (P), Vėdinti;
  • Prekės ženklas: LONAS HOME;

Itin šilta alpakų vilnos antklodė tinka ir vaikams, ir suaugusiems ypač šaltuoju metų laiku. Neturinti jokio kvapo, tinkanti net alergiškiems žmonėms, alpakų vilna pasižymi ir termoreguliacinėmis savybėmis: šildo, tačiau yra itin laidi orui ir neleidžia perkaisti miego metu.

 

100% alpakų vilna

Alpakų vilna yra viena labiausiai vertinamų vilnų: ji yra kelis kartus šiltesnė ir lengvesnė už įprastą avių vilną, tačiau neleidžia mums perkaisti ir palaiko tinkamą kūno temperatūrą. Alpakų vilna neerzina odos, yra švelni, sudėtyje neturi lanolino, nekaupia dulkių erkučių, todėl yra tinkama net alergiškiems žmonėms.

 

Sudėtis

Paviršiaus audinys: 100% organinė medvilnė

Užpildas: 100% alpakų vilna (400 g/m2)

Oeko-Teks 100 standartas

Oeko-Teks 100 standartas

Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.

Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

Antklodė ALPAKA PLIUS

111,20 € - 175,20 €

139,00 € - 219,00 €
Pristatymas per 5 d.d.
Pasirinkite :
Antklodės dydis:
Kiekis:
111,20 €
139,00 €
Iki nemokamo pristatymo liko: 39,00 €
Iškilo klausimų?
Kartu pirktos prekės