• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  Vega Latex - vidutinio kietumo spyruoklinis čiužinys, puikiai prisitaikantis prie kūno formų. Viršutinis latekso sluoksnis užtikrina gaminio elastingumą bei ilgaamžiškumą. Orui pralaidus čiužinio pagrindas gaminamas iš kokybiškų kišeninių spyruoklių, kurios yra suskirstytos į 7 anatomines zonas. Zonų dėka, labiau spaudžiamose vietose čiužinys įdumba ir formuoja tiesų stuburą miego metu.

  - Vega Latex čiužinio aukštis yra apie 22 cm

  - Turi 7 anatomines zonas

  - Rekomenduojame žmonėms iki 110 kg (vieno žmogaus svoris, nepriklausomai kokių matmenų čiužinys)

  - Apsauginis specialios medžiagos įdėklas L-Slip®

  - Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse

  - Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 40ºC temperatūroje

  - Čiužiniui suteikiama 2 metų kokybės garantija

  EKSPERTO KOMENTARAS:

  Čiužinys Vega Latex yra vienintelis Klasikinės kolekcijos čiužinys su latekso sluoksniu. Lateksas yra ypatingas tuo, kad puikiai prisitaiko prie kūno. Kartu su kišeninių spyruoklių pagrindu bei viršutiniu higieninio užvalkalo sluoksniu, Vega Latex suteikia dar daugiau patogumo, minkštumo, bet tuo pačiu ir užtikrintai išlaiko teisingą stuburo padėtį miego metu. Viršutinis Vega Latex sluoksnio sudėtyje yra natūralaus latekso, kuris yra itin nepalanki terpė veistis dulkių erkutėms bei pelėsiui.

  320,00 € - 590,00 €

  Čiužinys VEGA LATEX

  Išsiųsime per 20 d.d.
  Pasirinkite :
  Dydis:
  Kiekis:
  320,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?