• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  Mūza® Plius - vidutinio kietumo, prabangus, išskirtinį miego komfortą suteikiantis čiužinys. Vientisas čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžio, aukštos kokybės elastingo latekso. Nusegamas PULSE NATURAL latekso antčiužinis puikiai prisitaiko prie kūno formų, bet neturi klampumo pojūčio ir pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis: natūraliai reaguoja į kūno spaudimą ir, reaguodamas į kūno šilumą, palaiko stabilią temperatūrą miegant.

  - Čiužinio aukštis apie 26 cm

  - Turi 7 anatomines zonas

  - Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg (vieno žmogaus svoris, nepriklausomai kokių matmenų čiužinys)

  - Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC

  - Suteikiamas 30 naktų bandymo laikotarpis

  - Suteikiama 10 metų kokybės garantija

  EKSPERTO KOMENTARAS:

  Čiužinys Mūza® Plius tinka ir mažiems, ir dideliems. Lateksas ypatingas tuo, kad reaguoja į bet kokio stiprumo Jūsų prisilietimą ir idealiai prisitaiko prie kūno linkių. Nusegamas antčiužinis yra pagamintas iš specialaus latekso PULSE NATURAL, kuris palaiko pastovią temperatūrą miego metu: kai vėsu - šildo, o kai per šilta - vėsina. Dėl pusiau natūralios sudėties šis lateksas subalansuoja tinkamiausią mikroklimatą miego metu. Čiužinys Mūza® Plius yra itin vertinamas alergijomis sergančių žmonių, kadangi lateksas yra atsparus pelėsiui bei dulkių erkutėms.

  880,00 € - 2 240,00 €

  Čiužinys MŪZA® PLIUS

  Išsiųsime per 20 d.d.
  Pasirinkite :
  Dydis:
  Kiekis:
  880,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?