+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Patalynė

Lengva nugrimzti į saldų miegą jaukiame ir stilingame miegamajame! Miegodami praleidžiame labai daug laiko, tad ir visus miegamojo akcentus turėtume rinktis atidžiai: atsižvelgdami į medžiagų kokybę, jų savybes. Spalvos ir raštai taip pat labai svarbūs – tegu jie harmoningai įsikomponuoja interjere, atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius, leidžia sukurti norimą nuotaiką bei stilių.

Rodyti daugiau

Žinome – nieko nėra geriau, nei žvalumo jausmas ryte. Poilsis lemia, kokia bus mūsų nuotaika, savijauta ir sveikata. Savaime suprantama, kad geram poilsiui reikalinga kokybiška patalynė. Išsirinkite ramaus, pilnaverčio miego palydovus: pagalves, antklodes, paklodes, vilnos čiužinėlius, lovatieses, patalynės komplektus. Čia gyvena ir pačios jaukiausios detalės – įvairiaspalviai šildantys pledai, stilingos lovatiesės, kurie leis susikurti originalią miegamojo aplinką arba taps išskirtiniais akcentais ir leis atnaujinti interjerą be didelių pastangų. Nepamiršome ir pačių mažiausių – čia rasite vaikiškų antklodžių, paklodžių, pagalvių ir patalynės komplektų, kurie užtikrins ramias mažylio naktis ir saldžius sapnus.

Nuo prabangių patalynės komplektų, mėgstantiems eleganciją, iki natūralaus pluošto, antialerginių miegamojo detalių, vertinantiems komfortą ir šilumą – čia tikrai rasite kažką tinkamo sau ir savo miegamajam :). Nuo vienspalvių iki margintų raštais ir įvairiausiomis spalvomis – tam, kad viską nesunkiai pritaikytumėte prie savo namų stiliaus. Fėjos Namuose visuomet kartu ieškome geriausio sprendimo Jums – tad jei nepavyksta rasti reikiamų dydžių, pagaminsime patalynės užvalkalus pagal individualius išmatavimus.

Susikurkite jaukius namus ir saldų miegą!

Rodyti mažiau

ANTKLODĖS

Išsirink savo komfortabiliam miegui pačią tinkamiausią antklodę! Vilnonės, šilkinės, pūkinės, medvilninės ar kokybiškos sintetinės – antialerginės antklodės garantuos saldžius sapnus ir patogų poilsį.


PAGALVĖS

Kad miegas būtų dar saldesnis, išsirink sau tinkamiausią pagalvę! Vilninės, šilkinės, pūkinės, sintetinės ar ortopedinės pagalvės padės sukurti dar didesnį komfortą ir poilsį miego metu.


PATALYNĖS KOMPLEKTAI

Kurkite savo miegamąjį jaukų, stilingą ir spalvingą! Natūralios medvilnės bei 100% medvilnės satino audiniai – bene kokybiškiausias pasirinkimas. O jeigu nerandate sau tinkamų dydžių, mes mielai pasiūsime jums tinkamiausius!


PAKLODĖS

Kokybiška paklodė yra puiki čiužinio apsauga ir gero miego garantas. Natūralių audinių paklodės su guma ir be gumos – išsirink sau tinkamiausią!


ČIUŽINĖLIAI

Svajoji apie saldų miegą lyg ant debesies? Išsirink specialų vilnos čiužinėlį, kuris ne tik atpalaiduos pavargusius raumenis, bet taip pat leis atsipalaiduoti ir puikiai išsimiegoti!


LOVATIESĖS

Sukurk savo miegamajame nepriekaištingą tvarką ir jaukų stilių! Įvairių stilistikų, spalvų ir raštų lovos užtiesalai padės tai įgyvendinti.


VAIKIŠKOS ANTKLODĖS

Kad vaiko miegas būtų ramus, gilus ir saldus, išrink jam tinkamiausią antklodę! Vilnonės, pūkinės, šilkinės, sintetinės – antialerginės antklodėlės kokybiškam Jūsų mažylio miegui.


VAIKIŠKOS PAGALVĖS

Kad mažylis puikiai išsimiegotų, jo miego rituale ypatingą vaidmenį atlieka pagalvė. Kokybiškos natūralių pluoštų ar sintetinės, antialerginės bei ortopedinės pagalvės Jūsų pasirinkimui!


VAIKIŠKI PATALYNĖS KOMPLEKTAI

Ne paslaptis, kad būdamas dar visai mažutis, vaikelis praleidžia didžiąją dalį savo laiko miegodamas, todėl sukurkite jo poilsio oazę jaukią, švelnią ir spalvingą. Natūralių pluoštų patalynė mažiesiems padovanos jam spalvingus ir saldžius sapnus!


VAIKIŠKOS PAKLODĖS

Kad miego metu mažylio lovytė nesusijauktų ir netrukdytų ramiam miegui, išsirinkite tinkamiausių audinių ir dydžių paklodėles!


PLEDAI

Argi ne smagu vėsesniais vakarais jaukiai susisupti į šiltą ir purų pledą su puodeliu arbatos ir mėgstama knyga? Šiltučiai natūralios vilnos, medvilnės ar lino pledai pasitarnaus kaip puiki interjero detalė ir jaukių vakarų draugas!


 

 

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!