• Prisijungti
 • KAIP SUKURTI ELEGANCIJĄ MAŽAME VONIOS KAMBARYJE?

  Jei Jūs turite mažą vonios kambarį, tai dar nereiškia, kad jūs negalite turėti jo stilingo ir estetiško. Žemiau rasite patarimų, kaip padaryti mažą erdvę išvaizdžia ir itin prabangia.

  KAIP SUKURTI ELEGANCIJĄ MAŽAME VONIOS KAMBARYJE?

  Pridėkite šiek tiek šilumos

  Mediniai akcentai – net ir maži daiktai, pavyzdžiui, medinis padėkliukas, ar kažkas daugiau, kaip pavyzdžiui, medinės sodinės (plantacijų) langinės – atrodo prabangiai ir prašmatniai vonios kambaryje.

  Dažytos plytelės

  Atnaujinkite vonios kambario plyteles, panaudodami plytelių dažus. Jei esate ypač kantrus, galite bandyti juodos ir baltos spalvų šachmatų dekorą.

  Stiklas

  Jei Jūs galite sau leisti įsigyti naują dušo kabiną, apsvarstykite galimybę įsigyti visiškai stiklinę. Tai ne tik atrodo svaiginančiai, tačiau taip pat sukuria didesnę erdvės iliuziją.

  Įrenkite blankų apšvietimą

  Suteikite savo vonios kambariui SPA, tai galite įgyvendinti blankaus apšvietimo pagalba, kuris sušvelnins Jūsų vonios kambarį.

  Įsigykite krioklio dušo galvą

  Savo vonios kambaryje galite jaustis kaip prabangiame viešbutyje, įsigiję krioklio dušo galvą. Tai gana paprastas darbas, kurį gali atlikti bet kuris santechnikas.

  Nepamirškite mažų akcentų

  Kvapnus difuzorius, minkšti balti rankšluosčiai, žvakės – tai maži, paprasti daiktai, kurie vonios kambariui gali suteikti jaukesnę ir prabangesnę atmosferą.

  Atnaujinkite savo įrangą

  Rožinė aukso, vario ir matinė juoda įranga gali sukurti stulbinantį vaizdą. Pakeitus paprastą čiaupą kažkokiu prašmatnesniu – paprastas ir efektyvus būdas suteikti elegancijos Jūsų vonios kambariui.

  Pridėkite didelį meno kūrinį

  Menas vonios kambaryje? Tai nuostabu. Negabaritinis meno kūrinys arba veidrodis puikiai papildys vonios kambario interjerą.

  Pridėkite daugiau apšvietimo

  LED apšvietimas puikiai atrodo ne tik virtuvėje, bet ir vonios kambaryje. Apšvietimas ant veidrodžio ypač tinka vonioje ir suteikia jaukumo.