KAIP SUKURTI ELEGANCIJĄ MAŽAME VONIOS KAMBARYJE?

Jei Jūs turite mažą vonios kambarį, tai dar nereiškia, kad jūs negalite turėti jo stilingo ir estetiško. Žemiau rasite patarimų, kaip padaryti mažą erdvę išvaizdžia ir itin prabangia.

Pridėkite šiek tiek šilumos

Mediniai akcentai – net ir maži daiktai, pavyzdžiui, medinis padėkliukas, ar kažkas daugiau, kaip pavyzdžiui, medinės sodinės (plantacijų) langinės – atrodo prabangiai ir prašmatniai vonios kambaryje.

Dažytos plytelės

Atnaujinkite vonios kambario plyteles, panaudodami plytelių dažus. Jei esate ypač kantrus, galite bandyti juodos ir baltos spalvų šachmatų dekorą.

Stiklas

Jei Jūs galite sau leisti įsigyti naują dušo kabiną, apsvarstykite galimybę įsigyti visiškai stiklinę. Tai ne tik atrodo svaiginančiai, tačiau taip pat sukuria didesnę erdvės iliuziją.

Įrenkite blankų apšvietimą

Suteikite savo vonios kambariui SPA, tai galite įgyvendinti blankaus apšvietimo pagalba, kuris sušvelnins Jūsų vonios kambarį.

Įsigykite krioklio dušo galvą

Savo vonios kambaryje galite jaustis kaip prabangiame viešbutyje, įsigiję krioklio dušo galvą. Tai gana paprastas darbas, kurį gali atlikti bet kuris santechnikas.

Nepamirškite mažų akcentų

Kvapnus difuzorius, minkšti balti rankšluosčiai, žvakės – tai maži, paprasti daiktai, kurie vonios kambariui gali suteikti jaukesnę ir prabangesnę atmosferą.

Atnaujinkite savo įrangą

Rožinė aukso, vario ir matinė juoda įranga gali sukurti stulbinantį vaizdą. Pakeitus paprastą čiaupą kažkokiu prašmatnesniu – paprastas ir efektyvus būdas suteikti elegancijos Jūsų vonios kambariui.

Pridėkite didelį meno kūrinį

Menas vonios kambaryje? Tai nuostabu. Negabaritinis meno kūrinys arba veidrodis puikiai papildys vonios kambario interjerą.

Pridėkite daugiau apšvietimo

LED apšvietimas puikiai atrodo ne tik virtuvėje, bet ir vonios kambaryje. Apšvietimas ant veidrodžio ypač tinka vonioje ir suteikia jaukumo.