Apie naują Fėjos Namų ir LONO bičiulystę

Paskutinis vasaros penktadienis "Fėjos Namuose" buvo kaip niekad ypatingas! Šią dieną "Fėjos Namai" oficialiai prisijungė prie tvirtas tradicijas puoselėjančių miego ir komforto ekspertų - "LONAS" įmonių grupės ir didelės šeimos!

LONAS, tai šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė, gaminanti čiužinius bei lovas. Didžioji LONO čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas. Kiekvienas čiužinys rūpestingai gaminamas pagal konkretaus kliento poreikius ir pageidavimus. Gamybos procesas yra labai personalizuotas, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys. Be čiužinių, LONAS siūlo ir specialiai šiems čiužiniams sukurtas lovas, o toks derinys drauge sukuria tobulo miego komplektą! Visa LONO produkcija yra pritaikoma prie mūsų šalies žmonių poreikių ir kuriama pasitelkiant Lietuvos gydytojus bei žinomus dizainerius.

Kaip jau žinote, Fėjos Namams taip pat labai svarbi Jūsų miego kokybė, tad nekantraujame drauge ją kurti su mums būdingu jaukumu! Mus vienija bendras noras siekti aukščiausios kokybės ir patraukliausio asortimento, atsižvelgti į kiekvieno kliento individualius poreikius bei kurti laimingesnius namus puoselėjant tvirtas šeimos tradicijas.

Kartu mes turėsime dar daugiau energijos ir magijos kurti stebuklingus Jūsų namus ir stilingą kasdienybę.
Sekite naujienas jau netrukus, jų turėsime labai daug ir nuostabių!