Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Vilnos ir lino pledas HAPPY MOUSE

13,50 €

-
Klientai įvertino. Įvertink ir tu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Liko 2 vnt
13.50
Iškilo klausimų? Negalite išsirinkti? O gal norite užsakymą pateikti telefonu? Kreipkitės  - būtinai Jums padėsime ar patarsime!

Sekite mus Facebook

Išsamesnė informacija

  • Gamintojas: -;
  • Pledo dydis: 100×140 cm;

Komfortabilus ir ilgaamžiškas natūralių pluoštų – lino ir vilnos – pledas mažylio jaukumui! Natūralus pluoštas švelniai priglus prie kūno, leis odai kvėpuoti, žiemą maloniai šildys, o vasaros vakarais švelniai apgaubs jaukumu!

Pledas yra neutralios kreminės spalvos, todėl tiks prie bet kurio interjero. Dailus, mielas išsiuvinėjimas suteikia pledui žaismės.

Du natūralūs pluoštai – vilna ir linas – geriausias sprendimas minkštam ir švelniam pledui!Apie vilną

Vilna – natūralus ir seniai naudojamas pluoštas. Šis pluoštas pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl gaminiai iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkami naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Vilna dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą lovoje miego metu.

Apie liną

Linas yra viena iš seniausių tekstilės rūšių pasaulyje, kuris gaminamas iš lino pluošto. Apie 5000 m. pr. kr. Egipte jau buvo dėvimi lininiai drabužiai. Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus, todėl lininiai audiniai greitai susiglamžo. Po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš blogosios pusės. Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis. Linų pluoštas greitai drėksta ir džiūsta, todėl vėsią naktį audeklas šildo, o kaitrų vidudienį kūną vėdina. Lininis audinys atsparus statiniam elektros krūviui. Visų audinių linas sudaro geriausią mikroklimatą odai, t.y. laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą. Lininiai audiniai 3 kartus stipresni negu medvilniniai audiniai; Lininiai audiniai 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) negu medvilniniai; Lininiai audiniai geriau už medvilninius sugeria drėgmę ir prakaitą. Lininis audinys – ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudaro jokio žalingo poveikio.

Priežiūra

Skalbti rankomis
Nebalinti (X)
Nedžiovinti
Vėdinti