+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Velykos kitaip! Sukurkime savo šventei žaismingą temą

Taip smagu įvairias šeimos šventes paversti įsimintina, kasmet sukuriant vis kitas tematikas! Gimtadieniai, šv. Kalėdos, jubiliejai tampa ne tik jaukiu pačių artimiausių susibūrimu, bet ir smagia, kupina staigmenų ir žaismingo dekoro švente.

O kodėlgi nepavertus šv. Velykų kažkuo įvairesniu nei margučių ir sotaus stalo švente? Juk ši pavasario šventė taip pat gali būti kitokia – tropinė, marinistinė, kosminė, marmurinė, geometrinė ar vienos pasirinktos spalvos! Tereikia įjungti fantaziją ir šv. Velykoms suteikti daugiau žaismės ir spalvų.

Dalinamės idėjomis ir margučių marginimo būdais.

TROPINĖS VELYKOS

Palmės lapas, žalsvos ar švelnios rausvos spalvos stalo servetėlės ir tropiniais motyvais marginti margučiais suteiks namams gaivos ir išskirtinumo!

 

GEOMETRINĖS VELYKOS

Žaismingos geometrinės detalės ant margučių, juoda ir balta spalva derinama su sodresnių spalvų palete, iš lauko priskinta šakelių puokštė, geometrinės žvakidės ar terariumas augalams, į kurį originaliai sudėti margučiai – tiek teužtenka, kad velykinis stalas įgautų įdomesnių formų ir netradicinio pateikimo.

 

 

AKVARELINĖS VELYKOS

Jaukių pastelinių spalvų staltiesė, smulkiažiedžių gėlių puoštelė ir dailūs akvarelinių raštų margučiai išskirtinėms Velykoms tavo namuose!

 

 

MARINISTINĖS VELYKOS

Jūrinė tematika, mėlynos juostelės, inkariukai, jūros žvaigždės dekoracija ant stalo, melsva ar balta staltiesė, mažas laivelis – kitokios, išskirtinės ir gaiva alsuojančios Velykos.

 

 

MARMURINĖS VELYKOS

Pastaraisiais metais vieną mylimiausių tekstūrų – marmurą – galima įvesti ir kuriant velykinį dekorą. Marmurinis margučių dažymas čia puikiai tiks!

 

 

KOSMINĖS VELYKOS

Skamba visai neblogai, tiesa? 🙂 Vakarėjančio dangaus, žvaigždynų, Paukščių tako motyvai ant margučių argi ne originalu? O dar ant stalo derantys indai sukurs įspūdingą Velykinio stalo dekorą.

 

 

VIENSPALVĖS VELYKOS

O jeigu pabandytume sukurti vienspalves Velykas, argi būtų neįdomu? Kai stalo dekoras, margučiai ir net svečių apranga yra vienos spalvos! Citrusinės Velykos, mėtinės, rožinės, purpurinės ar baltos Velykos skamba tikrai įdomiai!

 

 

Velykos gali tapti išties išskirtine švente, tereikia pasitelkti fantaziją, peržvelgti namuose turimus tinkančius daiktus ir sukurti išskirtinę šventinę nuotaiką!

 

 

*Nuotraukos įkvėpimui iš Pinterest.

 

 

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!