Išsamesnė informacija

Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Medžiaga : 100% medvilnė;
  • Priežiūra: Nebalinti (X), Neskalbti, Sausas valymas (P);
  • Užpildas: 100% „Woolmark“ kokybės kupranugarių plaukų;
  • Šiltumas: 3;
  • Prekės ženklas: ODEJA;

Prestižinė antklodė, užpildyta Mongolijos kupranugario plaukais.

Mongolijos kupranugarių plaukų derinys su „Woolmark“ sertifikatu ir aukštos kokybės medvilniniu audiniu sukuria prestižinį komfortą. Antklodė yra nuostabiai šilta, maloniai minkšta ir elastinga. Tolygus šilumos paskirstymas užtikrins visišką atsipalaidavimą ir garantuos kokybišką poilsį.

Mongolijos kupranugario plaukai yra vienas iš prestižiškiausių pluoštų ir sukuria puikų komfortą: yra pralaidus orui, nesulaiko drėgmės ir nedirgina odos. Ryškiausios jo savybės yra didelis lankstumas ir izoliacija, todėl jis tinkamas visais metų laikais. Tai sukuria reikiamą šilumos lygį ir tolygiai paskirsto jį visame kūne.

Medvilnė yra draugiška odai, pralaidi orui ir lengva, todėl labai efektyviai geba išgarinti kūno drėgmę. Tai sukuria malonų ir gaivų miego klimatą, kurį vertina visi, linkę į naktinį prakaitavimą.

Rekomenduojame šią antklodę rinktis visiems, kurie nori mėgautis svajingu miego klimatu visais metų laikais.

EKOLOGIŠKO PRODUKTO SERTIFIKATAI

Produktas paženklintas visuotinai pripažinta OEKO-TEX 100® etikete. Ši užtikrina tai, kad kiekvienas šio gaminio komponentas, t. y. kiekvienas siūlas, pluoštas ar kitas priedas, buvo patikrintas ir patvirtinta, kad produktas neturi jokio nepalankaus ar kenksmingo poveikio vartotojams.

Produktas pažymėtas „Woolmark“ logotipu. Ši licencijavimo programa yra tekstilės kokybės užtikrinimo ir gaminio sertifikavimo sistema, užtikrinanti pluošto sudėtį ir kokybę tiek vartotojams, tiek tiekimo grandinei. Norint gauti prestižinį „Woolmark“ sertifikatą, verpalai, audiniai ir drabužiai yra griežtai tiriami. Logotipas nėra tik prekės ženklas: gaminiams, pažymėtiems ženklu, taikomi „The Woolmark Company“ kokybės standartai, kurie yra pagrįsti griežtais bandymo metodais. Kai vartotojai mato gaminius, pažymėtus ikonišku „Woolmark“ logotipu, jie supranta kokybę, autentiškumą ir vertę sumokėdami daugiau jiems.

SUDĖTIS

Audinys: 100% medvilnė

Užpildas: 100% „Woolmark“ kokybės kupranugarių plaukai (400 g / m²)

140x200

200x220

Universali antklodė CAMELFIL N EXTRA

207,20 €

259,00 €
Pristatymas per 5 d.d.
Pasirinkite :
Antklodės dydis:
Kiekis:
207,20 €
259,00 €
Iki nemokamo pristatymo liko: 39,00 €
Iškilo klausimų?