• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Spalva : Mėlyna;
  • Audinys: 100% medvilnė (perkelis);
  • Dizainas: Raštuotas;
  • TC: 200;

  Nesi tikras dėl audinio? Parašyk mums ir išsiųsime Tau audinio pavyzdį!

  Šį romantišką dizainą puošia įmantrus mažų pastelinių spalvų gėlių ir lapų raštas, kuris atrodo tarsi išsiuvinėtas. Antklodės užvalkalo rašte vyrauja švelnios spalvos su subtiliais spalviniais akcentais. Fone – tekstūrinis lino raštas. Apatinėje pusėje – stilistinių arkų raštas. Užvalkalas yra prabangus ir atrodo puošniai. Pagalvės ir antklodės užvalkalas turi Oksfordo apvadą, o šonuose plokščius akcentinės spalvos apvadus. Pagalvių priekinė ir apatinė dalys yra skirtingo dizaino, o užvalkalas turi užrišamą užsegimą. Dėl šio unikalaus užsegimo pagalvės užvalkalai, kaip ir antklodės užvalkalas, yra dvipusiai, todėl ant lovos sukuriamas puikus derinimo efektas. Ši antklodės spalva ne tik patrauks akį jūsų miegamajame, bet ir bus švelni liesti, nes užvalkalas yra pagamintas iš 100 % perkelio medvilnės. Dėl itin prabangaus 200TC pynimo audinys ilgiau išlieka gražus. Dėl itin ilgo užlenkimo atvartų šį antklodės užvalkalą dar lengviau užkloti ant lovos. Tiesiog pakiškite jį čiužinio apačioje. Antklodės užvalkalą galima skalbti ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje ir galima džiovinti skalbyklėje. Jį taip pat galima lyginti, nors dėl aukštos kokybės audinio tai nėra būtina. Šią romantiško dizaino antklodę puošia įmantrus mažų pastelinių spalvų gėlių ir lapelių raštas, kuris atrodo tarsi išsiuvinėtas. Antklodės užvalkale vyrauja švelnios spalvos su subtiliais spalviniais akcentais. Fone – tekstūrinis lino raštas. Apatinėje pusėje – stilistinių arkų raštas. Užvalkalas yra prabangus ir atrodo puošniai. Pagalvės ir antklodės užvalkalas turi Oksfordo apvadą, o šonuose – plokščius akcentinės spalvos apvadus. Pagalvių priekinė ir apatinė dalys turi skirtingą dizainą, o užvalkalas turi užrišamą užsegimą. Dėl šio unikalaus užsegimo pagalvės užvalkalai, kaip ir antklodės užvalkalas, yra dvipusiai, todėl ant lovos sukuriamas puikus derinimo efektas. Ši antklodės spalva ne tik patrauks akį jūsų miegamajame, bet ir yra švelni liesti, nes užvalkalas yra pagamintas iš 100 % perkelio medvilnės. Dėl itin prabangaus 200TC pynimo audinys ilgiau išlieka gražus. Dėl itin ilgo užlenkimo atvartų šį antklodės užvalkalą dar lengviau užkloti ant lovos. Tiesiog pakiškite jį čiužinio apačioje. Antklodės užvalkalą galima skalbti ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje ir džiovinti skalbyklėje. Jį taip pat galima lyginti, nors dėl aukštos kokybės audinio tai nėra būtina.

  „Pip“ Studio: „Pip Studio“ rūpinasi ne tik naujų kolekcijų kūrimu. Modeliams „Tokyo Blossom“ ir „Origami Tree“ „Pip Studio“ sukūrė tvarias ir daugkartinio naudojimo pakuotes. Maišelis pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir antklodės užvalkalas ir išbaigtas tikru „Pip“ stiliumi. Šį maišelį galėsite naudoti daugelį metų. Ne tik galėsite svajoti grožėdamiesi šiuo puikiu dizainu, bet ir suteikti šiek tiek papildomo stiliaus savo apsipirkimo kelionėms.

  Viengulis patalynės komplektas (140x200 cm) turi vieną 60x70 pagalvės užvalkaliuką.

  Dvigulis patalynės komplektas (200x200 cm) turi du 60x70 pagalvės užvalkaliukus.

  Dvigulis patalynės komplektas (200x220 cm) turi du 60x70 pagalvės užvalkaliukus.

  Priežiūra

  • Skalbti 60°C (••)
  • Lyginti vidutine temperatūra (••)
  • Galima džiovinti džiovyklėje

  119,96 €

  149,95 €
  −20%

  Tokyo Blossom Light Blue PIP STUDIO Patalynės komplektas

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Antklodės matmenys:
  Pagalvės dydis:
  Kiekis:
  119,96 €
  149,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės