Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

testukas 2

lepuf

Le Puf – iš begalinės simpatijos skandinaviškam stiliui gimstantis nertas, pintas, megztas namų dekoras.

Kiekvienas “Le Puf” gaminys gimsta rankomis, sutalpinant į jį ne tik kruopščiai atrinktas medžiagas, bet ir gabalėlį širdies,

saują aistros skandinaviškam stiliui ir estetikai bei visą glėbį kruopštumo ir dėmesio, kad atkeliavęs į Jūsų namus jis su savimi atsineštų ir visą gėrį, kuris į jį sudėtas!

Įsileisk “Le Puf” kuriamą jaukumą į savo namus!

PUFAI

IMG_7985

Nepriekaištingo stiliaus. Kruopščiai išdirbti. Rankų darbo. Tai – pagrindinės “Le Puf” sėdmaišių ir pufų savybės! Mielas, apvalus, minkštas ir namus paverčiantis tikra jaukumo oaze pufas – kiekvienų namų džiaugsmas, komfortas ir puošmena.

DAIKTAKREPŠIAI

IMG_7846

Rankomis neriami daiktakrepšiai puikiai dera bet kuriame namų kampelyje – juos galima naudoti tiek prieškambaryje, tiek žaisliukams vaiko kambary, tiek vonioje susidėti kasdienius reikmenis, tiek valgomojo stalą papuošti vaisių krepšeliu.


STALO PADĖKLIUKAI

IMG_7876

Valgomojo stalas atrodys žaismingai ir išskirtinai, o paviršius bus apsaugotas mielų, rankomis nunertų stalo padėkliukų dėka. Kasdienybė gali būti miela ir estetiška! O “Le Puf” mielai prie to prisidės!

DEKORATYVINĖS PAGALVĖLĖS

IMG_7973

Kokie namai be smagių, minkštų ir patogių dekoratyvinių pagalvėlių? Mielai sukrautų ant sofos, krėslo ar mielai numestų ant puraus kilimo? Juk kurti jaukumą namuose kartais taip paprasta!

KILIMAI

IMG_7899

Smagūs rankų darbo kilimai įvairiems namų kampeliams!

Svetainė, vaiko kambarys, miegamasis ar netgi vonios kambarys gali atrodyti nepaprastai jaukiai! Specialia medžiaga padengta kilimo apačia jam suteikia stabilumo, kilimas neslysta, todėl ne tik papuošia skandinaviško stiliaus interjerą, bet ir tuo pačiu sukuria komfortą. Mėgaukitės namų jaukumu!