+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

SUKURKIME NAMŲ JAUKUMĄ PASITELKDAMI PAVEIKSLŲ GALIĄ

Turėti tvarkingus, gražius ir jaukius namus – kiekvieno mūsų svajonė. Įsikurdami ar keisdami namų aplinką susiduriame su iššūkiais, kuomet jau įsikūrėme, tačiau atrodo, kad kambaryje vis tiek trūksta tam tikros emocijos. Šį kartą siūlome pasižvalgyti po paveikslų įvairovę ir galbūt atrasti tokį paveikslo stilių, kuris suteiktų reikiamo šarmo Jūsų namams.

Paveikslai suteikia prabangos, gyvybės ir pilnatvės jausmo. Norint paversti namus jaukumo oaze, svarbu, kad paveikslas neužgožtų kambario, o rėmai derėtų prie kambaryje vyraujančių spalvų. Kiekvienuose namuose galima atrasti vietą, kur pakabintas paveikslas praturtins kambario aplinką, tačiau labai svarbu atrasti tinkamą paveikslo stilių ir sukurti patrauklią atmosferą.

Tropiniai augalai

Šis modernus lapų menas atneš į Jūsų namus šviežumo, jaunystės ir naujos pradžios jausmą. Tokie paveikslai spinduliuoja gyvybe, o tropiniai augalai svajingai nukelia į šiltų atostogų prisiminimus. Pasirinkus atogrąžų lapų vaizdus, kambaryje pasijausite tarsi esantys jaukioje poilsio saloje esančioje ant vandenyno kranto.

1

Abstraktus menas

Šis menas yra vienas iš sunkiausių, nes spalvos turi derėti tarpusavyje, reikia mokėti lengvais teptuko potėpiais išreikšti norimas emocijas. Abstraktiems paveikslams būdingas laisvės, intuicijos ir spontaniškumo jausmas, todėl jie puikiai derėtų didelėje svetainėje. Tokie paveikslai dažnai kainuoja stulbinančius pinigus, tačiau, jeigu norite mokėti ne už autoriaus vardą, tuomet galite iš paprastų menininkų įsigyti tikrai ne prastesnius šio stiliaus paveikslus. O galbūt ir pats išdrįstum tapti menininku ir pasikabinti ant sienos paties dažais nutapytą paveikslą?

2

Minimalizmas

Minimalizmas, tai tarsi filosofija, padedanti žmogui suprasti, kad jis pats yra atsakingas už savo gyvenimo kelią. Minimalistinio stiliaus paveikslai sukuria švaros, produktyvumo, noro tobulėti jausmą. Tokio stiliaus paveikslai labiausiai dera prie skandinaviško interjero, kuomet kambariai tvarkingi, be nereikalingų daiktų, vyrauja juodos ir baltos spalvos kontrastas.

3.1

Rudeniniai medžiai

Miškas – tai klastinga ir nenuspėjama, tačiau tuo pačiu stebuklinga ir gyvybės pilna vieta. Ruduo yra puikus būdas perteikti gamtos grožį, harmoniją ir energiją. Raudoni medžių lapai kambariui suteikia aistros, vilties, ramybės jausmą ir tikėjimą, jog galime įveikti visus gyvenimo sunkumus.

4

Geometrija

Modernaus stiliaus namuose, kuriuose baldai yra grakščių formų, o kambariai yra šviesūs ir erdvūs, puikiai tinka geometrinių linijų paveikslai. Šie paveikslai subtiliai perteikia nekomplikuotą žmogaus gyvenimo būdą, pažadina vidinę ramybę ir sukuria šiuolaikišką namų atmosferą.

5

Siuvinėjimo menas

Žvelgiant iš toli, paveikslas atrodo tarsi gražiomis linijomis išpieštas menininko darbas, tačiau priėjus arčiau pastebima, kad čia ne pieštuko ar teptuko, o kruopštaus adatos ir siūlo darbas. Siuvinėjimas suteikia paveikslui žavesio, paslapties jausmo, o audinys sukuria prabangos dvelksmą. Iliustracijoje pavaizduotus siuvinėtus minimalistinius paveikslus galite įsigyti mūsų Fėjos namuose.

6

Portretai

Portretai įdomūs tuo, kad kiekviena įamžinta žmogaus emocija gali perteikti skirtingą nuotaiką. Žinoma, kad žmogus gali išreikšti net 27 skirtingas emocijas! O tai suteikia didelį pasirinkimą ir leidžia kurti naujus nuotaikų derinius.

8

Tapyba

Tapyba aliejiniais ar vandeniniais dažais išreiškia ekspresiją, ryškiai perteikia vaizdus. Įdomus ir naujoviškas būdas – tapyba pagal skaičius, kuomet galite patys nutapyti tokius paveikslus, kurie atrodys profesionaliai ir suteiks Jūsų namams žaismingumo.

9

Nuotraukos idėjoms iš Pinterest ir FĖJOS NAMŲ archyvo.

 
NORI DOVANOS?