+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Spalvotos akimirkos iš tarptautinės tekstilės parodos „Heimtextil 2013“

Viena didžiausių pasaulyje tekstilės paroda „Heimtextil“, vykstanti Frankfurte, kiekvienais metais išskirtinėmis ekspozicijomis pristato artimiausių metų dizaino, spalvų, stiliaus, naujausių technologijų tendencijas. Pasigrožėti ir idėjų pasisemti į šią parodą išskubėjome ir mes!

Ši paroda vyksta nuo 1971 metų ir yra pati didžiausia namų tekstilės paroda. Joje dalyvauja tekstilininkai iš viso pasaulio, todėl naujausiose tekstilės tendencijose apstu ne tik šviežių modelių ir spalvų, bet ir įvairių kultūrinių motyvų.

Savo miegamojo tendencijas parodos metu pristatė ir garsieji pasaulio mados namai, tokie kaip VERSACE, ESCADA, Marc O‘Polo, Pierre Cardin, Roberto Cavalli, MEXX, ESPRIT ir kt.

ESCADA šį sezoną, įtraukdama į kolekciją natūralias, pastelines žemės spalvas, taip pat neatsisako savo taip mėgstamų, ištisus sezonus vyraujančių ryškių atspalvių.

escada bedding

escada bedding1

MEXX mados namuose šį kartą vyrauja geometrinės figūros, juostuoti bei dryžuoti raštai. Ryškios, sodrios spalvos harmoningai derinamos su pasteliniais atspalviais.

mexx bedding

Pierre Cardin savo kolekcijoje pademontravo klasikinių rytietiškų ornamentų žaismę.

pierre cardin

Laukinės gamtos motyvai, žemiški atspalviai perteikiami prabangioje ROBERTO CAVALLI miegamojo kolekcijoje.

rc7

cavalli

Gausybė stilistikų, ornamentų, raštų apstu parodos ekspozicijose priklausomai nuo dalyvaujančių šalių ir jų kultūrų.

1 Ispanijos ir Portugalijos tekstilininkai stebino ekscentriškomis spalvomis ir šį sezoną pamėgtomis abstrakcijomis. Artimųjų ir Tolimųjų Rytų šalių, tiek Turkijos, Armėnijos, Pakistano, tiek ir Kinijos tekstilės gamintojai šiais metais didelį dėmesį skiria tradicijoms ir senosioms kultūroms, todėl jų audiniuose ypač aiški kultūrinė ornamentika.

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!