+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Skaitmeninė spauda – ne tik modernu, bet ir ilgaamžiška

Matthieu_multi_cushionMada vyrauja visoje mus supančioje aplinkoje: drabužių, avalynės, kosmetikos, technologijų tendencijos ir t.t. Tačiau bene jaukiausia ir mylimiausia erdvė, į kurią vis atnešame naujų vėjų, yra namai. Jaukumą, komfortą kuriame taip pat pasitelkę tendencingas spalvų gamas, įdomius ir išraiškingus baldus ar namų dekoro aksesuarus, išskirtinius audinius.

Kadangi viena svarbiausių namų zonų, kurioje praleidžiame didžiausią paros dalį, yra miegamasis, neretai būtent jo jaukumui skiriame daugiausia dėmesio. Svarbu, kad miegamajame vyraujančios spalvos visuomet sukeltų tik geras emocijas ir nuteiktų pozityviai. Tam neretai pasitelkiame šiltus, jaukius raštus, ornamentus, piešinius ant patalynės.

Kad miegamajame atsirastų daugiau žaismės, dizaineriai pavasariui siūlo prikelti miegamojo spalvas iš žiemos spaudulio ir kambarį papuošti gyvais, pavasariškais tonais. Moderniam ir šiuolaikiškam miegamojo kambariui siūloma skaitmeninės spaudos patalynė.

Paklausite, kas ta skaitmeninė spauda ir kuo ji ypatinga? Spalvota skaitmeninė spauda – tai vienas iš moderniausių spausdinimo metodų ant tekstilės. Ši technologija tinka spausdinti ant įvairiausios rūšies tekstilės, tiek ant drobės ar prabangesnio satino. Vandens pagrindu naudojami dažai yra spausdinami tiesiogiai ant audinio, kurie sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Šiuo technologijos metodu spausdinami įvairiaspalviai vaizdai bei fotografijos. Spalvota skaitmeninė spaudos technologija tinka labai švelniai spaudai, kuri padengia dažais audinio pluoštą.

Skaitmeninė spauda ant audinio sukuria įspūdingas ilgaamžiškas spalvas. Kitaip nei paprastas dažytas audinys, tekstilė su skaitmenine spauda išlaiko sodrias spalvas net po daugkartinio skalbimo, patalynė lėčiau dėvisi ir tarnauja ištisus metus, o fotografijos principas ant audinio suteikia kambariui modernumo, žaismės, linksmų potepių, kurie sukuria puikią atmosferą ir padeda greičiau atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos.

Kaip atrodo skaitmeninė spauda ant patalynės? Štai Jums keletas pavyzdžių:

Serge_blue_mapping

Paz_white_mapping

Van Es Home

Van Es Home

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!