Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Skaitmeninė spauda

12931151_1813765418855859_7868826841340925636_n

 

 

TÙ TÙ prekinis ženklas talpina savyje jaunatviškos, veiklios, išskirtinės asmenybės energiją ir kūrybiškumą, kurie magišku būdu perkeliami ant audinio. Ir čia gimsta jaukiausi daiktai namams ir laisvalaikiui!

TÙ TÙ kuria namų jaukumą mielomis žaismingomis skaitmeninės spaudos pagalvėlėmis bei spalvina kasdienybę žaismingais ir stilingais pirkinių ir laisvalaikio krepšiais. Kiekvienas gaminys yra gaminamas individualiai, įdedant dalelę širdies. Būtent todėl ši produkcija nepaprastai miela, žavi ir spalvinga.

Užsikrėsk TÙ TÙ energija ir TU!

Gaminiams naudojama aukštos kokybės skaitmeninė spauda, todėl jie nepraranda spalvų, neblunka, juos galima skalbti aukštoje temperatūroje.

tarpas

PIRKINIŲ IR LAISVALAIKIO KREPŠIAI

4

Mums rūpi gamta, mes ją mylime. Tausojame ir saugome. Todėl draugiškai tiesiame ranką ekologijai ir gaminame daugkartinius tvirto audinio talpius krepšius kasdieniams pirkiniams ir laisvalaikiui. Įsimesk sportbačius ar įdomią knygą ir pirmyn įdomios bei turiningos kasdienybės link!

DEKORATYVINĖS PAGALVĖLĖS

6

Žaismingos, stilingų dizainų dekoratyvinės TÙ TÙ pagalvėlės – tikras jaukumo ir žaismės kokteilis Tavo namams! Kurk išskirtinius ir stilingus namus!

PAPLŪDIMIO KREPŠIAI

3

Ooo, kaip mes mėgstame atostogas ir savaitgalius vasarą! Ir kaip mes jų laukiame! Čiumpame mėgstamiausią ir sau gražiausią paplūdimio krepšį, susikrauname reikalingiausius poilsiui daiktus ir pirmyn! Juk kas gali būti smagiau už gerą knygą smagiai besivartant ant paplūdimio smėlio 🙂

PRIJUOSTĖS

 5

Namai neįsivaizduojami be virtuvės, o virtuvė be…. PRIJUOSTĖS! 🙂 TÙ TÙ pristato Jums tobulą pagalbininkę virtuvėje, puoštą skaitmeninės spaudos paveikslėliais prijuostę. Ypatingai lengva priežiūra, tvirtas ir patvarus audinys, leis ilgai džiaugtis šiuo gaminiu. Kiekviena pagaminta rankomis, labai kruopščiai ir atsakingai.

LAISVALAIKIO SUKNELĖS

2

Pristatome Jums karštą naujieną! Prabangaus veliūrinio audinio TÙ TÙ suknelę – tuniką, kuri tiks ir kasdienai ir pasipuošti. Suknelė dekoruota unikaliu skaitmeninės spaudos paveikslėliu, kuris jai suteikia išskirtinumo. Veliūrinis žėrintis audinys suteikia prabangų įvaizdį.

MARŠKINĖLIAI

1

Marškinėliai – patogus ir praktiškas drabužis! O jeigu patogumas ir praktiškumas susipina kartu su stilingumu – tai jau tobulas derinys 🙂 Originalia skaitmenine spauda puošti marškinėliai tiks net išrankiausiam skoniui 🙂

PAPLŪDIMIO IR LAISVALAIKIO KILIMAI

IMG_4581

TÙ TÙ paplūdimio kilimai pasižymi išskirtiniais dizainais, ant audinio spaudžiamais skaitmeniniu būdu – dažai giliai ir tvirtai įsispaudžia į audinį, todėl spalvos išlieka sodrios ir ryškios skalbiant net aukštoje temperatūroje. Kilimai gaminami Lietuvoje pasitelkiant tik aukštos kokybės žaliavas. Šie kilimai gaminami iš tvirto ir patvaraus gobeleno, todėl išskirtiniai dizainai gali puošti ne tik pikniko ar deginimosi saulutėje vietą, bet taip pat stilingai dekoruoti namus – terasą, koridorių, svetainę, vaikų kambarį ar žaidimų kampelį.


 

Turi dovanų idėją sau ar artimajam? Įsimintiną nuotrauką, išraiškingą užrašą ar sentimentalią mintį, kurį galime atspausdinti ant pagalvėlės ar laisvalaikio krepšio? Skambink mums +370 650 90903 ir mes ją įgyvendinsime 🙂