Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Satino patalynės komplektas PAPERCUT PURPLE

75.0075,00 - 95,00 €

Decoflux
Klientai įvertino. Įvertink ir tu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Iškilo klausimų? Negalite išsirinkti? O gal norite užsakymą pateikti telefonu? Kreipkitės  - būtinai Jums padėsime ar patarsime!

Sekite mus Facebook

Išsamesnė informacija

  • Medžiaga: 100% PREMIUM medvilnė (satinas);
  • Pasirinkite pagalvių dydį: 50×70 cm;
  • Paklodė: Be paklodės;
  • Gamintojas: Decoflux;
  • Užsegimas: Užtrauktukas;
  • Spalva: Violetiniai, purpuriniai atspalviai;

Išskirtinio dizaino, elegantiškas, stilingas, ilgapluoštės šukuotinės medvilnės (satino) komplektas!

Rytų šalyse karpiniai atsirado prieš du tūkstančius metų.

Popieriaus karpiniai namų tekstilėje perteikia nuostabų grafinių kūrinių meną, atspindėdami subtilų skonį, istorinę tradiciją, amžinas vertybes ir  tuo pačiu metu eleganciją. Rytietiška ornamentika suteikia tekstilei išraiškingumo ir rafinuotumo bei sukuria subtilumo jausmą.  

Dydis:

140×200 cm + 50×70+5 cm (pagalvės užvalkalas siuvamas su 5 cm kantu)

200×220 cm + 2 vnt. 50×70+5 cm (pagalvės užvalkalas siuvamas su 5 cm kantu)

 

Dėmesio! Siekiant, kad audinys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame prieš skalbiant išversti patalynę į blogąją pusę. Kad audinys po skalbimo nesusilamdytų ir nesiburbuliuotų – skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min; kad nesitrauktų ir nebluktų – išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą.Apie DECOFLUX

DECOFLUX – sapnai, kurie įkvepia… Tai tekstilės sprendimai, kai DEKORAS, kuriamas neribojant fantazijos, peržengiant įprastumo ribas, mėgaujantis kūrybos procesu bei džiaugiantis pasiektu rezultatu. DECOFLUX patalynė siuvama iš aukštos kokybės šukuotinės medvilnės, o autentiški audinio raštai kuriami profesionalių dizainerių.

Gaminiams naudojama ilgapluoštė šukuotinė medvilnė (satinas) pasižymi ypač aukšta kokybe. Šio tipo medvilnė pasaulyje yra laikoma viena vertingiausių. Kokybiška medvilnė pasižymi ilgalaamžiškumu, po skalbimo nekeičia savo išvaizdos, neblunka.

Apie satiną

Šie patalynės užvalkalai pasiūti iš 100 proc. medvilnės satininio audinio, kuris papildomai yra apdirbtas „butter finishing” (sviestuotas paviršius) technologija. Minėta technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo. Medvilnės satino natūralumas suteiks Jūsų miegui komforto ir jaukumo pojūtį. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.

Oeko-Teks 100 standartas

Scanned Document

Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

Priežiūra

Skalbti 40°C (••)
Nebalinti (X)
Lyginti vidutine temperatūra (••)
Nevalyti sausai
Džiovinti žemoje temperatūroje