Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Saldi šventė

^26A42E7D267BA6560B7F6C95ADB28422BF7ABD3F1ABCE3A68B^pimgpsh_fullsize_distr

Labas,

Susipažinkime! Aš – Dainius. Jau daugiau kaip penkeri metai dalinamės šypsenomis ir gera nuotaika įvairiose miestų ir miestelių šventėse, stengdamiesi pasaldinti gražiausias ir įsimintiniausias Jūsų gyvenimo akimirkas. Džiaugiamės turėdami galimybę prikelti legendą ir kartu kurti naują „Saldžios Šventės“ kokybės standartą.

„Fėjos Namai“ – man viena mylimiausių vietų, kur galiu rasti savo namams šilumos, jaukumo, estetikos ir gero stiliaus, todėl šiems magiškiems namams ir jų mylėtojams noriu sukurti smagias, saldžias ir be galo kvapnias šv. Velykas!

Taigi noriu Tau pristatyti savo naująjį projektą „Saldi Šventė“ ir pakviesti dalyvauti konkurse, kuriame padovanosiu net 50 šviežutėlių, pagal senąsias konditerijos tradicijas ir unikalias receptūras, pagamintų šakočių!

Jau daugiau kaip penkeri metai dalinamės šypsenomis ir gera nuotaika įvairiose miestų ir miestelių šventėse, stengdamiesi pasaldinti gražiausias ir įsimintiniausias Jūsų gyvenimo akimirkas. Džiaugiamės turėdami galimybę prikelti legendą ir kartu kurti naują „Saldžios Šventės“ kokybės standartą.

Registruokis žaidime, lauk kovo 25 d.  ir tikrink savo el. paštą, nes galbūt būtent Tau nusišypsos sėkmė!

REGISTRACIJA:

(KONKURSAS JAU BAIGĖSI)

Registruotis
Super! Jūs jau dalyvaujate konkurse! :)

ŽAIDIMO SĄLYGOS

  • Žaidime galima registruotis iki 2016-03-24.
  • Burtų keliu ištraukti 50 žaidėjų nurodytu el. paštu gaus informaciją apie laimėjimą 2016-03-25.
  • Registruojantis žaidime tu sutinki, kad apie dovaną tave informuosime nurodytu el. paštu.
  • Registruojantis žaidime tu sutinki gauti specialius „Fėjos Namų“ ir „Saldžios Šventės“ pasiūlymus bei sužinoti šviežiausias akcijas ir naujienas pirma(s)!