+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Prekių pristatymas

feja-dovana

„Fėjos namuose“ įsigytos prekės įprastai suruošiamos ir pristatomos per 3-5 darbo dienas, jeigu prie prekės nepažymėta kitaip. Prekės, turinčios mašinėlės ikoną „1-2 d.d.“, pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuvama patalynė (patalynės komplektai, paklodės, vaikiški patalynės komplektai), rankų darbo gaminiai pristatomi po gamybos, kuri gali užtrukti papildomai 2-3 darbo dienas. Po prekių išsiuntimo kurjeriai prekes pristato per 1-2 darbo dienas.

 

Kad apsipirkimas „Fėjos namuose“ būtų dar malonesnis ir smagesnis, mes galime pristatyti Jums prekes į artimiausią OMNIVA paštomatą, iš kurio galėsite siuntinį pasiimti tada, kada jums patogu! Paslaugos kaina 2 EUR. 

Untitled-3

Taip pat siuntinį mielai pristatysime Jums į namus ar darbovietę VENIPAK kurjerių pagalba! Paslaugos kaina 3 EUR

 

Untitled-2

 

Atsiskaitymas pristatymo metu

Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais prekės pristatymo metu, atsiskaitysite tiesiogiai kurjeriui. Kurjeris išrašys pinigų priėmimo kvitą. Pasistenkite turėti mokamą sumą be grąžos.

 

 

Siuntos būklė

Gavę siuntinį iškart patikrinkite ar prekė, jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

 

Malonios viešnagės Fėjos namuose! 🙂

 

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu 8 650 90903 arba elektroniniu paštu info@fejosnamai.lt ir mes mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus!

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!