+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

PIP Studio – spalvų pliūpsnis „Fėjos namuose“!

CaptureMaži, stebuklingi džiaugsmai, stulbinantis paprastumas, magiški gamtos raštai – visa tai PIP Studio stilistika, užburianti savo nuoširdumu, lengvumu ir harmonija! „Fėjos namų“ gyventojai be galo džiaugiasi pagaliau pristatydami šį gėrį Lietuvai, tad susipažinkite – PIP Studio. Kas tai ir kuo tai taip nepaprastai žavi?

PIP Studio istorija

PIP gimė mažame kaimelyje prie jūros, ir buvo jauniausias vaikas šeimoje. Ji turėjo tris vyresnius brolius ir meilės paukštį, arba tiksliau sakant, mažą Afrikos papūgą, kurios vardas buvo Tjommy ir ji mokėjo jį ištarti. Tjommy visada sėdėdavo ant galvos arba peties ir eidavo visur kartu su ja. Iš tiesų, PIP tikrasis vardas yra Catharina, bet visi ją žinojo pagal jos slapyvardį. Kodėl PIP? Tai buvo pirmasis jos ištartas žodelis ir nuo to laiko jos broliai būtent taip ją praminė.

Kai PIP baigė dailės akademiją ji nusipirko seną apgriuvusį Viktorijos laikų namą miesto pakraštyje. Namo dažai buvo išblukę ir nubyrėję, o sodas buvo grynų gryniausia dykvietė, bet PIP įsimylėjo tą vietą iškart vos tik pamačiusi! To namo unikaliausia savybė, jos manymu, buvo stipri šiaurės pusės šviesa, kuri visą jį apšviesdavo, kai šviesdavo saulė, ir tai jai primindavo jos gimtąjį kaimą.

PIP įkūrė savo namų palėpėje studiją ir praminė ją PIP studija.

1Jei paklaustumėte PIP draugų, į ką ji yra panaši, jie atsakytų jums taip: “PIP yra sąžininga ir nuoširdi. Ji negali pakęsti neteisybės, jai nuo to tiesiog užverda kraujas! PIP turi nepaprastai išvystytą etikos jausmą. PIP be galo džiaugiasi gyvenimu, nors ji ir pasižymi ramiu būdu. Kurdama savo kūrinius ji atiduoda visą save ir net šiek tiek daugiau. Kalbėdama apie savo darbą, ji tiksliai žino, ko nori ir kaip nori padaryti, ir eina per ugnį ir vandenį, kad tai įgyvendintų. Klausydamasi kitų nuomonės, kurią iš tiesų be galo gerbia, ji vis tiek galiausiai pasikliauja savo intuicija ir ką diktuoja širdis“.

PIP kuria produktus, kuriuos pati mielai įsigytų, jeigu tokius rastų. Jos modelių vizija iš tiesų yra gana paprasta, praktiška ir nuoširdi: „Jeigu aš kuriu produktą, aš kuriu taip, kad norėčiau jį pasilikti sau ar padovanoti šeimos nariui ar draugui kaip kruopelę džiaugsmo ir laimės. Be šių jausmų produktas negali būti tikru PIP produktu“.

Visa PIP produkcija turi atitikti jos šūkį: „Laimingi daiktai laimingiems žmonėms“!

PIP įgauna įkvėpimo iš kasdienių įvykių, kurie atrodo gana paprasti, bet kai pažvelgi atidžiau, iš tiesų, nepaprastai gražūs. Vieną kartą, gražią pavasario dieną parke, ji pasivaikščiodama pėdino žydinčių laukinių rožių alėja. Jų įkvėpta ji perteikė rožių iš viso pasaulio tematiką ant kuriamų daiktų. Kitą kartą ji atsitiktinai užlipo ant senoviško skrynios ar lagamino numerio, kai dekoravo savo palėpėje įkurtą studiją. Nuo tada senovinės skrynios motyvai tapo beveik neišsenkančiu įkvėpimo šaltiniu PIP kolekcijose.

PIP stilius yra šiltas ir be galo artimas. Daugybė sodrių, šiltų, linksmų spalvų persipina su smulkiomis detalėmis, ornamentais, dekoravimais, specialiomis apdailomis. PIP Studio gaminiai apgaubia begaline šiluma, draugiška ir gerumu alsuojančia atmosfera! Galite įsitikinti tuo patys!

1-1

2

3

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!