• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Audinys: 70% medvilnė/ 30% liocelis;
  • Spalva : Mėlyna;
  • Dizainas: Dvipusis;
  Siekiame kuo labiau sumažinti savo gaminių poveikį aplinkai, todėl stengiamės naudoti tvarias medžiagas. Pagrindinė mūsų naudojama žaliava yra medvilnė, kurios auginimas ir perdirbimas daro didžiulį poveikį aplinkai, todėl stengiamės rasti tvaresnių alternatyvų. Visada stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų tvaresni, atsižvelgdami ir į žmones, ir į aplinką. Todėl „Bedding House“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“ ir pristato tvaresnę liniją „Beddinghouse Care“, kurią sudaro gaminiai, pasižymintys įvairiomis tvariomis savybėmis. Antklodės užvalkalas „Innovative“ pasižymi ištisiniu grafiniu trikampio raštu.
  Liocelis gaminamas iš buko medžių celiuliozės pluošto, kuris gali būti auginamas žemės ūkiui netinkamose žemėse. Kadangi bukai gali būti auginami naudojant nuotekas ir mažiau kenksmingus tirpiklius, auginimo procesas yra daug ekologiškesnis nei, pavyzdžiui, medvilnės auginimas. Bukams auginti reikia mažiau vandens ir trąšų bei mažiau pesticidų, todėl jie yra tvaresnis pasirinkimas. Liocelis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis, labai gerai sugeria drėgmę ir užtikrina optimalią ventiliaciją. Šis audinys labai gerai reguliuoja temperatūrą, todėl šis antklodės užvalkalas vasarą išlaiko vėsą, o žiemą – šilumą. Antklodės užvalkalas pagamintas iš 30 % liocelio ir 70 % medvilninio atlaso, ant pagalvių užvalkalų yra virveliniai apvadai. Dėl liocelio ir medvilninio satino derinio šiS antklodės užvalkalas yra šilkinio švelnumo ir tvarus, blizga ir po juo patogu miegoti.
  Ši nauja kolekcija tiekiama FSC kartono pakuotėje. Tai reiškia, kad pakuotei naudojama žaliava yra iš atsakingai tvarkomų miškų. Tokia pakuotė yra daug tvaresnė ir ją galima tiesiog išmesti kartu su makulatūra, todėl ją galima perdirbti. Pakuotę juosiančią gumą galima naudoti pakartotinai.

  Priežiūra

  • Skalbti 40°C (••)

  89,95 € - 179,95 €

  Patalynės komplektas Innovative Blue

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Antklodės matmenys:
  Pagalvės dydis:
  Kiekis:
  89,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės