• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Spalva : Žalia;
  • Audinys: 50% bambukas/50% medvilnės satinas;
  • Dizainas: Raštuotas;
  • TC: 240;

  „Siekiame kuo labiau sumažinti savo gaminių poveikį aplinkai, todėl stengiamės naudoti tvarias medžiagas. Pagrindinė mūsų naudojama žaliava yra medvilnė, kurios auginimas ir perdirbimas daro didžiulį poveikį aplinkai, todėl stengiamės rasti tvaresnių alternatyvų. Visada stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų tvaresni, atsižvelgdami ir į žmones, ir į aplinką. Todėl „Bedding House“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“. „Bedding House“ pristato tvaresnę liniją „Beddinghouse Care“, kuri pasižymi įvairiomis tvariomis savybėmis. Antklodės užvalkalas „Impact“ turi horizontalius dryžius, o pagalvių užvalkalus puošia virvelių apvadai.
  Bambukas pagamintas iš pluošto, išgauto iš bambuko augalo, kuris auga natūraliai ir greitai. Žinoma, kad bambukas gerina dirvožemio derlingumą, mažina dirvožemio eroziją ir sugeria CO2. Be to, jis natūraliai pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl jį auginant nereikia naudoti pesticidų. Šis antklodės užvalkalas pagamintas iš 50 % bambuko ir 50 % medvilninio atlaso, ant pagalvių užvalkalų – virvelės apvadai. Dėl bambuko ir satino mišinio audinys yra šilkinis ir švelnus liečiant. Bambukas natūraliai apsaugo nuo bakterijų ir sugeria iki 70 % daugiau drėgmės nei medvilnė, todėl ilgiau išlieka gaivus. Šis bambuko ir satino antklodės užvalkalas tinka visiems metų laikams: audinys labai pralaidus orui, todėl vasarą išlieka vėsus, o dėl izoliacinių savybių žiemą yra malonus ir šiltas.
  Ši nauja kolekcija pateikiama FSC kartono pakuotėje. Tai reiškia, kad pakuotei naudojama žaliava yra iš atsakingai tvarkomų miškų. Tokia pakuotė yra daug tvaresnė ir ją galima tiesiog išmesti kartu su makulatūra, todėl ją galima perdirbti. Pakuotę juosiančią gumą galima naudoti pakartotinai.“

  Priežiūra

  • Skalbti 40°C (••)

  71,96 € - 143,96 €

  89,95 € - 179,95 €
  −20%

  Impact Green Patalynės komplektas

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Antklodės matmenys:
  Pagalvės dydis:
  Kiekis:
  71,96 €
  89,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės