+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Papuoškime savo šventę patys!

Nors vasara jau baigiasi ir netrukus visas šventes perkelsime po stogu, tačiau nepamirškime, kad ankstyvas ruduo mus taip pat neretai palepina puikiu oru ir naujomis gamtos spalvomis! Išnaudokime tai, ką turime savo asmeninėms šventėms. Gamtos grožis ir namuose turimos interjero detalės gali tapti nuostabios šventės dekoru. O kaip? Pamatykite, ką mes jums paruošėme!

_MG_7495

 

ŠVENTĖ NAMUOSE

Išnaudokite viską, ką turite, kad išlaidų būtų kuo mažiau, pasitelkite fantaziją ir jūsų šventė gali sužibėti pačiomis netikėčiausiomis spalvomis ir dekoro sprendimais. Peržiūrėkite, kokias turite staltieses, galbūt tai padiktuos jums šventės spalvą ar netgi temą. Mielos interjero smulkmenos, tokios kaip padėkliukai, terariumai augalams ar skanėstams, žibintai ar lemputės, kuriais puošiate namus, gali pasitarnauti dekoruojant šventės erdvę. Išnaudokite gamtos grožį – vaisiai, daržovės, augalai, medžių šakos gali tapti nepalyginamai žavesniu akcentu nei pirktinės gėlės ar vazonai.

Dalinamės vidaus dekoro pavyzdžiais:

 

ŠVENTĖ LAUKE

Nepamirškite, kad viską, ką turite namuose, galite stilingai perkelti į lauką ir šventės erdvę sukurti jaukią ir magišką! Namuose stovinčios dekoro detalės eksterjerą paverčia be galo jaukiu, todėl žvakės, žvakidės, tie patys terariumai bei lemputės sukurs jaukumą, o iš svetainės atnešti foteliukai ar kėdės taps ne tik dailiu, bet ir patogiu akcentu. Įneškite daugiau žaismės pastatomais stovais ar molbertais, ant jų pastatykite paveikslą ar užrašą apie šventės temą, galbūt pagrindinio šventės asmens nuotrauką, ar stilizuotą posakį, nusakantį vertybes ar šventės esmę. Žodžiu, laisvė idėjoms! Spalvingas dekoracijas pakeiskite į gamtos motyvus – džiaukimės, kol galime! Medžių šakelės, spalvas keičiantys medžių lapai, jau anksčiau minėtos daržovės ar vaisiai stalą ir šventės erdves gali papuošti nepalyginamai gražiau!

Dalinamės lauko dekoro pavyzdžiais:

 

Dekoracijomis rūpinosi, įamžino nuotraukose ir įkvepiančias dekoro idėjas sukūrė Vitalija Marčiukaitytė.

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!