+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Pagalvės – kokią rinktis?

Geras poilsis – itin svarbus niuansas, norint produktyviai nudirbti suplanuotus dienos darbus, prabusti žvalios nuotaikos ir kupiniems energijos.

Geram poilsiui – itin svarbu ne tik tinkama antklodė (apie jų asortimentą, bei kaip tinkamai pasirinkti, rašiau ankstesniame įraše https://www.fejosnamai.lt/anklodes-kokia-rinktis ) tačiau taipogi svarbu ir tinkama pagalvė.

thumbnail

Kaip žinia, kartais tenka “pavargti” kol atrandame tą vieną, pačią patogiausią pagalvę.

Miego ekspertai pataria, jog naujas pagalves reiktų įsigyti kas 12-18 mėnesių. „Fėjos Namai“ siūlo platų tiek natūralių, tiek sintetinių pagalvių pasirinkimą.

Trumpai, apie pagalvių asortimentą, ir kiekvienos jų rūšies savybes:

Pagalvių rušys: pagalvės, pagal savo sudėtį/užpildą yra keletos rūšių: šilkinės; vilnonės; antialerginės; pūkinės; sintetinės; ortopedinės.

Kaip išsirinkti tinkamiausią? Tam, kad nepasiklysti itin gausiame pagalvių asortimente, trumpai apie kiekvienos rūšies pagalvių savybes:

Šilkinės pagalvės: Šilkas – lengvas, minkštas, šiltas, švelnus, neerzina net jautriausios odos. Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Šilko sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Natūralaus šilko pluošto gaminiai – tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto miegamajame. Šie gaminiai patartini žmonėms, kurie neramiai miega. Pagalvės su šilko užpildu – minkštos, purios, tinkančios alergiškiems žmonėms, jose nesikaupia dulkių erkutės. Be to, tai itin puiki dovana!

IMG_2193.CR2-001 pagalve-su-silko-uzpildu-1

Vilnos pagalvės: Pagalvės su vilna yra kelių rūšių: su vilna išorėje, bei su vilnos užpildu. Pagalves, kurios yra su vilna išorėje (merinosų, avies, kupranugario, alpakos vilna), galima naudoti tiek su užvalkaliuku, tiek be jo. Vilna – mėgstantiems natūralumą, komfortą ir šilumą. Natūralaus vilnos užpildo bei vilnos pūko pagalvės miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių puikiai tiks besiskundžiantiems kaklo skausmais. Pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu. Vilnonės pagalvės yra higieniškos – atsparios bakterijoms, neutralizuoja kvapus. Reikia pabrėžti, jog tokios pagalvės – kietesnės bei aukštesnės. Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje. Ypač jautrios uoslės žmonėms vilnos gaminių nerekomenduojame.

FotorCreated

Antialerginės pagalvės: Vargina alergija? Rinkitės antialergines pagalves – jose nesiveisia erkės ir nesikaupia dulkės, todėl ypač rekomenduotina alergiškiems žmonėms. Šių pagalvių dėka vėl būsite išsimiegoję, pakilios nuotaikos ir žvalūs. Tokios pagalvės – purios, minkštos, jas galima skalbti.

Pvz.: ekologiška bambuko pagalvė – yra minkšta, puri ir patogi.

Bambuko viskozė užtikrina mažesnį prakaitavimą miego metu, dėl to jausite gaivą ir komfortą.

Natūralus bambuko pluoštas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Šis pluoštas slopina bakterijų augimą ir apsaugo nuo pelėsių ir grybelių atsiradimo. Medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai. Per parą bakterijų kiekis ant bambuko audinio paviršiaus sumažėja daugiau kaip 1000 kartų! Bambuko pluoštas 3-4 kartus greičiau sugeria ir išgarina drėgmę nei medvilnė.  Bambuko gaminiai, kaip ir gaminiai iš šilko, patartini žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta.

Arba, antialerginės pagalvės su mikropluošto pūkų užpildu – paprastai tariant, tai pagalvė su dirbtiniais pūkais! Nuo šiol, ir besivarginantys nuo alergijų, galės mėgautis kokybišku poilsiu ir pūkinėmis pagalvėmis. Šios pagalvės labiausiai tiks mėgstantiems žemesnes ir minkštesnes pagalves.

^BF0B4A9A000D4E0AA1E8CC38CF9CB63A04C5E37659F00291BC^pimgpsh_fullsize_distr (1) 3

Pūkinės pagalvės: Pūkinės pagalvės yra minkštos ir purios. Šio tipo pagalvės yra natūralios, minkštos ir jaukios, prie jų nereikia pratintis. Pūkų pagalves lengva iškedenti, jos ilgai nepraranda formos ir yra patvarios. Jos siuvamos iš ypatingo medvilninio audinio, kuris pasižymi tankumu, pūkų nepralaidumu Kuo daugiau užpilde pūkų – tuo pagalvė puresnė ir minkštesnė, kuo daugiau plunksnų – tuo pagalvė kietesnė. Mišrūs užpildo variantai ( plunksnos su pūkais ) – universalus/tarpinis variantas.

feather-down-bed-pillows

Sintetinės pagalvės: Tobulėjant technologijoms pagalvės su kokybiškais sintetiniais užpildais turi daugelį privalumų – nesivelia, yra higieniškos, sugeria drėgmę, yra lengvai prižiūrimos, jas galima skalbti skalbimo mašinose. Yra lengvos, minkštos ir purios. Tokios pagalvės – puikus pasirinkimas stovykloms, svečių namams, viešbučiams, kuomet lengva priežiūra yra itin svarbus niuansas. Tokių pagalvių užpildui dažniausiai naudojamas poliesteris. Kiekvienas poliesterio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui („kvėpuoja“) ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Poliesterinio pluošto plaukeliai padengti silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo bei elastingumo ir purumo. PES kamuoliukų užpildas suteikia gaminiui daugiau elastingumo, purumo, ji greičiau atgauna savo formą, ilgiau tarnauja. Gaminių su poliesterinio pluošto užpildu priežiūra yra viena lengviausių ir paprasčiausių, juos galima skalbti skalbyklėje režimu, nurodytu gaminio etiketėje. Sintetinis užpildas idealiai tinka alergiškiems žmonėms, pagalvės su tokiu impilu labai minkštos ir purios.

Viena tokių, populiariausia sintetinė pagalvė – antialerginė liocelio pagalvė LYOCELL SATIN .  Ekologiška, be galo minkšta ir puri liocelio pagalvė kokybiškam ir visaverčia miegui!  “Lyocell Satin” – tai produktų grupė, kurioje susivienija ekologiškos medžiagos ir gamtai draugiškos žaliavos! Liocelis – natūralios kilmės medžiaga, pagaminta iš medžio. Būtent dėl to šis pluoštas pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis.

Liocelis yra antibakterinis pluoštas. Jis kur kas greičiau sugeria ir absorbuoja kūno drėgmę. Būtent taip natūraliai užkertamas kelias bakterijų dauginimuisi, išvengiama alergijas keliančių mikroorganizmų bei nemalonių kvapų. Šio pluošto gaminiai puikiai tinka gausiau prakaituojantiems, alergiškiems, astma ir panašiomis ligomis sergantiems žmonėms. Šis augalinės kilmės pluoštas apsaugo nuo bakterijų ir sukuria neapsakomą komforto jausmą.

FotorCreated

Ortopedinės pagalvės:  Ortopedinės pagalvės buvo sukurtos taip, kad suteiktų puikią ergonominę atramą, todėl miegant suteikiama tobula atrama galvai ir kaklui, todėl stuburas optimaliai išsitiesia. Žinoma, prie tokio tipo pagalvių – reikia laiko priprasti. Ortopedinės viskoelastinės medžiagos pagalvės idealiai prisitaiko prie jūsų kaklo ir galvos kontūrų, taip suteikdama tobulą atramą ir atsipalaidavimą kaklo bei pečių raumenims.

Pagalvės, kimštos viskoelastinės medžiagos gabaliukais puikiai prisitaiko, suteikia patogią atramą, padeda išlaikyti taisyklingą pečių, kaklo ir galvos padėtį. Šios pagalvės — tai puiki alternatyva pagalvėms su pūkų arba plunksnų užpildu. Skirtingai nuo pūkais ir plunksnomis kimštų pagalvių, jos yra ypatingai atsparios deformacijai ir nusidėvėjimui, todėl užtikrina geresnę atramą kaklo slanksteliams. Klasikinės formos kapoto latekso ir komforelio pagalvės pagrindą sudaro smulkinto latekso užpildas, kuris yra itin pralaidus ir leidžia cirkuliuoti orui, išgarina drėgmę, reguliuoja temperatūrą, todėl pagalvė išliks vėsi vasarą ir šilta žiemą; nesukelia alergijų, jame nesiveisia dulkių erkutės; nesukelia jokio garso, todėl galima ilsėtis jaukioje tyloje.

FotorCreated

Jeigu nežinai, kokią pagalvę išsirinkti, visada Tau mielai pagelbėsiu! Parašyk man – patarsiu, pakonsultuosiu, ir drauge rasime geriausią variantą kokybiškam poilsiui.

Su geriausiais linkėjimais,

Fėja :)

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!