+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Pagalba pirkėjui

DUK

Kaip sužinoti prekės kainą?

Atidarius norimą kategoriją, išsirinkite gaminį ir paspauskite ant jo pavadinimo. Atsiveria langas su prekės aprašymu, esančiu po produkto nuotrauka. Dešinėje pusėje, prie nuotraukos, matysite prekės kainą, o šiek tiek žemiau – galimus pasirinkimus. Jei tai nestandartinis patalynės gaminys – kainą galite sužinoti įrašę norimus dydžius į lentelę – “ĮRAŠYKITE REIKIAMUS MATMENIS”.

Ar Jūsų kainos yra su PVM?

Taip, prekių kainos yra su PVM.

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, sąskaitos faktūros gali būti išrašomos. Jei užsakymą atliekate patys ir Jums reikalinga sąskaita faktūra – pažymėkite varnelę laukelyje “Reikalinga sąskaita faktūra”.

Ar galima prekę užsisakyti paskambinus arba el.paštu?

Taip, galima.

Ar galima atsiskaityti pristatymo metu?

Taip, atsiskaityti galima pristatymo metu grynuosius pinigus sumokant siuntinį pristačiusiam kurjeriui arba atsiskaitant banko kortele.

Ar galima grąžinti prekes?

Taip, nenaudotas, nedėvėtas, neskalbtas prekes grąžinti galima per 7 darbo dienas.

Kur gaminami patalynės komplektai?

Dauguma patalynės komplektų yra gaminami Lietuvos fabrikuose ir siuvyklose. Taip pat „Fėjos namuose“ yra patalynės komplektų iš Vokietijos, Prancūzijos, Turkijos, Olandijos, Lenkijos.

Ar visi komplektai su paklodėmis?

Ne, dauguma komplektų yra be paklodžių. Lietuvoje gaminamų komplektų sudėtį galima rinktis patiems paspaudus mygtuką, ar norima komplekto su paklode ar be paklodės. Kai kurie importuojami komplektai yra su paklodėmis – apie tai rašoma prekės informacijoje.

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!