+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Nauja miegamojo mados banga – 3D efekto patalynė

Kas jau išbandė, tas žino, kuo ši patalynė tokia ypatinga! Kad nebandė, pabandysime papasakoti, kas tai per nauja grožio banga miegamajame. Dauguma mūsų esame pripratę prie standartinių, pasikartojančių rašto motyvų ant drobės ar satino. Langeliai, juostelės, gėlytės, įvairūs ornamentai, dažais perteikiami ant audinio. Kuo nuo šių audinių skiriasi 3D efektas?

3D efektas, anaiptol nei įprasti raštai ir ornamentai, ant audinio perteikia kuo realistiškesnį vaizdą, primenantį nuotrauką. Populiariausi yra gėlių ir gamtos motyvai, gyvūnai ir paukščiai, pastaruoju metu vis sparčiau populiarėja naktiniai miestų atvaizdai, istoriniai fragmentai.

2

3

1

4

3D efekto atvaizdų yra visa gausybė, bet kaip išsirinkti geros kokybės komplektą, kad po pirmojo skalbimo nuostabūs raštai neišbluktų?

Pastaruoju metu vyrauja keletas 3D efekto patalynių tipų. Realiai jie gali atrodyti taip pat, raštai atsikartoja, vaizdai panašūs, spalvos ryškios ir sodrios. Tokiu atveju vertėtų atkreipti dėmesį į audinio sudėtį ir kainą. Tai pirmieji kokybės rodikliai. Aukštos kokybės 3D efekto patalynės komplektai yra pagaminti iš 100% medvilnės satino. Tai – natūralus pluoštas, ilgai tarnaujantis, patvarus, po skalbimo išlaikantis nuostabias ryškias spalvas.

3D efekto patalynė gali būti taip pat pagaminta iš mikropluošto audinio. Tai yra 100% sintetinis audinys (P.S. neapsigaukite, nes yra atvejų, kai pardavėjai šį pluoštą įvardija kaip medvilnę, o įsitikinti, jog taip nėra, galite atidžiau pažvelgę į audinio siūlus – jie turi sintetinį blizgesį). Kuo mikropluošto audinio komplektai yra gerai? Sintetinis audinys tinka natūralių audinių netoleruojantiems žmonėms. Taip pat, jeigu audinys neturi didelės reikšmės, pats komplektas atliks visas jam priklausančias funkcijas: apsaugos patalynę bei papuoš kambarį. Šio tipo patalynė skirtingai nuo kitų sintetinių patalynės komplektų nedažo, “nesiburbuluoja”.

Mikropluošto patalynės komplektų pavyzdžiai:
5

6

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!