+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

NAMŲ INTERJERO ĮTAKA JŪSŲ VAIKO RAIDAI

Visi žinome, jog augančiam vaikui itin svarbi tėvų meilė, jų parodytas dėmesys bei vaiko užimtumas. Tačiau ar žinojote, kokią įtaką vaiko raidai gali turėti Jūsų namų interjeras, detalės, baldų audinių tekstilė? Apie tai, ką būtina žinoti kiekvienam: interjeras, tekstilė, sveikata.

Motorika – vaiko lavinimas

Kol vaikas dar negeba kalbėti ir tinkamai suprasti tėvų jiems sakomus žodžius, informaciją apie jį supančią aplinką vaikas perima liesdamas ir tyrinėdamas įvairius daiktus. Visi potyriai, pažinimas bei supratimas formuojasi per kontaktą su audiniais, baldų ar žaislų paviršiais, tekstile.

Smulkioji motorika yra vaiko raidos pagrindas nuo pat pirmųjų dienų. Tai judesiai, prisilietimai, kuriuos atliekant dalyvauja visi smulkieji kūno raumenys: akys, plaštakos, pirštai, riešas. Galima teigti, jog vaiko protas slypi jo pirštų galiukuose. Smulkiosios motorikos lavinimas stimuliuoja kalbos raidą, rankų – akių koordinaciją, moko išlaikyti dėmesį, lavina atmintį.

Gydytojai vieningai sutaria, jog kuo didesnė vaiko patirtis – tuo sklandesnė vaiko kalbos raida. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka lytėjimas. Skatinkite mažuosius liesti kuo skirtingesnes medžiagas, faktūras, formas. Šie pojūčiai lavins centrinę galvos smegenų sistemą, kuri atsakinga už kalbos vystymąsi.

 

_MG_9709 (2)

 

Metodika – tinkamas interjeras

Smulkiosios motorikos vaiko žinias kuo puikiausiai ugdo namų aplinkos interjeras. Rekomenduojama orientuotis ne tik į žaislus, bet ir į kasdien juos supančią aplinką. Sofos, pufai, užuolaidos, kilimai, patalynė, skirtingų baldų audinių paviršius bei jų tekstūra – puikiausi vaiko įgūdžių lavinimo metodai.

Vaiko pirštukų bei riešo judesiai yra susiję su aplinkos suvokimu bei intelektine smegenų veikla. Taigi, kuo daugiau vaikas dirbs su su savo mažomis rankelėmis liesdamas įvairius daiktus, tuo labiau ir greičiau lavės jo aplinkos suvokimas bei kalba.

“Fėjos Namų” direktorė Svajūnė teigia, kad kuo puikiausiai galima praturtinti namų interjerą bei tuo pačiu lavinti vaiko raidą panaudojant unikalius namų interjero elementus. “Fėjos Namai” vaikams siūlo įvairių audinių, tekstūrų bei formų gaminius, kurie prisidėtų prie vaikų aplinkos pažinimo bei įgūdžių. Žaislai, patalynė, interjero detalės ir skirtingos jų spalvos sukurs ne tik jaukų interjerą, bet ir turės dvigubos naudos.

 

16123134_1883605328534782_3845688797438148608_n

 

Modernus natūralumas

Ne paslaptis, jog natūrali audinio sudėtis taip pat turi teigiamos įtakos vaiko sveikatai ir savijautai. Prie jos, puikiai dera ir šiuolaikiškas modernumas. Klausiate kas jis? Tai audiniai ir tekstilė turinti 3D efektą. Kitaip tariant, tai audiniai, kuriuos liečiant jaučiama iškili audinio tekstūra.

 

54521361-2093094544077837-789244066486288384-n

 

Interjero karalienės – spalvos

Siūlome atkreipti dėmesį į spalvų tonus vaiko aplinkoje. Spalvos yra svarbus elementas, norint išryškinti tekstūrą, atskirus elementus ar sukurti charakterį interjerui. Visuomet patariame rinktis žemiškas, natūralias, švelnias pastelines spalvas. Jos ne tik neužgoš Jūsų interjero, bet ir neleis blaškytis, atitraukti vaiko dėmesio.

Svarbu akcentuoti, kad suderintos detalės, vidinė namų interjero harmonija, estetinės spalvos suteiks ne tik jaukumo namams, bet ir formuos bei lavins vaiko skonį, stiliaus pojūtį.

Kurkite aplinką tokią, kurioje Jums ir Jūsų šeimai būtų ne tik gerai ir jauku, bet ir būtų naudinga Jūsų mažųjų vystymosi raidai.

 

_MG_9785

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!