Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

MOON KID – stilingam vaiko kambariui!

Kas yra laimė namuose? Kiekviena mama atsakys – vaikai. Ar pastebėjote, kaip jos nušvinta, kai kalba pakrypsta apie džiaugsmingą mažylio laukimą ir jo atsiradimą? Naujas žmogutis atneša tiek nuostabių emocijų, jog kiekviena rūpestinga ir mylinti mama nori sukurti kuo šviesesnę ir mielesnę jo kasdienybę. Mažylis įkvepia beribę ekspresiją kurti, todėl pasitelk fantaziją ir išdrįsk dekoruoti vaiko kambarį pati! Mažiausiomis detalėmis, spalvomis ir ornamentais apgaubsite vaiko erdvę jaukumu ir sukursite subtilų, kūrybišką stilių.

Nors atrodo, jog kuriant jaukų vaiko kambario stilių teks “pavargti”, iš tiesų pakaks tik keleto svarbiausių akcentų – naujos miegamojo tekstilės, pagalvėlių ar stilingo kilimo. Aukštos kokybės ir išskirtinio (o geriausia – rankų darbo) stiliaus daiktas be didelių pastangų papuoš kambarį. Pavyzdžiui, pastelinių spalvų patalynės komplektas ir kalnas mielų, minkštų ir be galo patogių dekoratyvinių pagalvėlių pusnų suteiks lengvumo miego kampeliui kambaryje, o mažylis užmigs ir atsikels šioje erdvėje su šypsena veide.

Natūralus noras apsaugoti mažylį skatina ieškoti jo aplinkai ne tik stilingų, bet ir išskirtinai kokybiškų, natūralių ir ekologiškus standartus atitinkančių audinių. Juk mažylio kambaryje nuo kūdikystės sukasi visas jo pasaulis… Iš didelio noro sukurti išskirtinai natūralią ir jaukią vaiko aplinką, “Fėjos namuose” apsigyveno MOON KID – kokybės ir išskirtinumo sinergiją spinduliuojantis prekinis ženklas. Paklausite – kaip jis kuria mano vaikui saugią ir jaukią erdvę? Tai natūralios audinių medžiagos ir stilinga namų tekstilė. Išskirtinės formos ir praktiškumas. Skandinaviškas stilius ir žaismingumas. 

MOON KID patalynės komplektai ir dekoratyvinės pagalvėlės siuvami iš aukščiausios kokybės medvilnės, tinka alergiškiems mažyliams. Audiniai yra patvarūs ir ilgaamžiški net po daugkartinio skalbimo. Iš tankios, minkštutės ir malonios prie kūno 100% natūralios medvilnės siuvami patalynės komplektai tiek kūdikiams, tiek paaugliams taps tikru gero miego draugu! Renkantis patalėlius, patartina prioritetą skirti natūraliems pluoštams – rankų darbo MOON KID produkcija kuriama išskirtinai iš medvilnės ir satino. Stilingo dizaino audinys žaismingai papuoš vaiko kambarį ir spalviškai derės prie įvairių interjerų. Jaukiuose pataluose saldžiu miegu mėgautis galės bet kokio amžiaus atžala – mielai pasiūsime bet kokio dydžio komplektuką – tiek pačiam mažiausiam, tiek jau ūgtelėjusiam vaikui.

IMG_5556

Nerti MOON KID rankų darbo kilimai ir grindų pagalvės puikiai įrodo, jog stilingi interjero akcentai gali būti ir ekologiški. Galvojančioms ką vartoja“ mamytėms ir jų vaikams bei paaugliams tikrai patiks sodrių spalvų rankomis nerti kilimai, pagaminti iš aukščiausius ekologinius standartus atitinkančios tekstilės. Juos galite panaudoti funkcinėms kambario zonoms atskirti, ar tiesiog atgaivinti niūraus kambario koloritą. O štai rankų darbo grindų pagalvės puikiai tiks smagiems įsipatoginimams ant žemės tiek mažiems, tiek suaugusiems. Nebijokime spalvinti kasdienybės jaukiais derinukais! Užsuk pasisemti idėjų į „Fėjos namus“ –> (http://www.fejosnamai.lt/stilingam-vaiko-ir-paauglio-kambariui). Suteik savo namams šarmo!

Untitled-1

Saugią ir mielą vaiko kambario atmosferą sukurti paprasta – kelios tinkamos detalės papuoš tiek mažylio, tiek paauglio  namų kampelį. Neabejojame, jog stilingą ir besišypsantį vaiko kambario interjerą su MOON KID susikursite lengvai!