• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  • Prekės ženklas: KITA;
  • Kategorija: Pledai;

  Minkštas, natūralios sudėties ir labai šiltas pledas!

  John Hanly - 1893 m. Prie Nenagh upės įkurtas airiškas prekės ženklas, kurios vanduo jau daugiau nei šimtmetį nuolat varo vandens turbiną ir gamina elektrą, naudojamą „Ballyartella Woolen Mills“. Bendrovė naudoja tik natūralius pluoštus, kurie gaunami tvariai ir etiškai. Aukštos kokybės žaliavos, kruopštus darbas ir nepriekaištingi dizainai – tai, kas susijungia šiuose vilnos gaminiuose ir apgaubia savo šiluma!

  Škotijos ir Airijos įkvėpti raštai, linijos, spalvos bei kokybiškai apdirbta vilna patiks visiems, mėgstantiems natūralius audinius ir vertinantiems nuostabias jų savybes.

  Šie pledai puikiai sušildys vėsiais vakarais ir taps neatsiejama Jūsų namų interjero detale!

  Priežiūra

  Reguliarus vėdinimas - rekomenduojame natūralius vilnos produktus išvėdinti ore.

  Sausas cheminis valymas - tai saugiausias sprendimas, tačiau nereikėtų valyti vilnos per dažnai, nes natūralūs pluoštai turi „savaiminio išsivalymo“ savybių ir yra atsparesni dulkėms ir nešvarumams. Plovimas rankomis – galima atsargiai plauti rankomis, naudojant vilnos skalbimui skirtas priemones bei drungną vandenį, ne aukštesnės kaip 20 ° C temperatūros.

  Džiovinimas plokščiu būdu - drėgni natūralūs pluoštai turi būti džiovinami išskleisti plokščiai, kad gaminys nesideformuotų. Išskalbtą pledą galima lengvai nusausinti rankšluosčiu ir palikti išskleistą, kad nudžiūtų.

  Merino vilnos ir kašmyro pledas MILD GREY

  125,00 €

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pledo dydis:
  Kiekis:
  125,00 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 39,00 €
  Iškilo klausimų?
  Kartu pirktos prekės