Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Skandinaviško stiliaus rankų darbo dekoras

lepuf

Le Puf – iš begalinės simpatijos skandinaviškam stiliui gimstantis nertas, pintas, megztas namų dekoras.

Kiekvienas “Le Puf” gaminys gimsta rankomis, sutalpinant į jį ne tik kruopščiai atrinktas medžiagas, bet ir gabalėlį širdies,

saują aistros skandinaviškam stiliui ir estetikai bei visą glėbį kruopštumo ir dėmesio, kad atkeliavęs į Jūsų namus jis su savimi atsineštų ir visą gėrį, kuris į jį sudėtas!

Įsileisk “Le Puf” kuriamą jaukumą į savo namus!

 

PUFAI

dideli pufai

Nepriekaištingo stiliaus. Kruopščiai išdirbti. Rankų darbo. Tai – pagrindinės “Le Puf” sėdmaišių ir pufų savybės! Mielas, apvalus, minkštas ir namus paverčiantis tikra jaukumo oaze pufas – kiekvienų namų džiaugsmas, komfortas ir puošmena.

VAIKIŠKI PUFAI

vaikiski pufai

Šie pufai idealiai tinka mažylio kambariui, be to, juos lengva prižiūrėti, Ant šių spalvotų gražuolių galima patogiai sėdėti, ridinėtis, atsiremti. Jie lengvai derinami prie įvairaus vaikiško interjero, todėl puikiai tiks Jūsų mažylio kambaryje!


DAIKTAKREPŠIAI

Rankomis neriami daiktakrepšiai puikiai dera bet kuriame namų kampelyje – juos galima naudoti tiek prieškambaryje, tiek žaisliukams vaiko kambary, tiek vonioje susidėti kasdienius reikmenis, tiek valgomojo stalą papuošti vaisių krepšeliu.

DEKORATYVINĖS PAGALVĖLĖS

Kokie namai be smagių, minkštų ir patogių dekoratyvinių pagalvėlių? Mielai sukrautų ant sofos, krėslo ar mielai numestų ant puraus kilimo? Juk kurti jaukumą namuose kartais taip paprasta!

KILIMAI

Svetainė, vaiko kambarys, miegamasis ar netgi vonios kambarys gali atrodyti nepaprastai jaukiai! Specialia medžiaga padengta kilimo apačia jam suteikia stabilumo, kilimas neslysta, todėl ne tik papuošia interjerą, bet ir tuo pačiu sukuria komfortą.

 

NORI DOVANOS?