+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Kokius rankšluosčius reikėtų rinktis vonios kambariui?

Kokius rankšluosčius derėtų rinktis vonios kambariui, kuomet aplink toks platus pasirinkimas? Mielai padėsime apsispręsti! Šiame straipsnyje plačiau panagrinėsime įvairių pluoštų savybes, kuriomis jie pasižymi. Jums beliks priimti patį teisingiausią sprendimą!

 

441f42f31ca355da812e4ba982cb9690

 

BAMBUKINIAI RANKŠLUOSČIAI pagaminti iš visiškai natūralaus bambuko skaidulų, kurios išgaunamos mechaniniu būdu susmulkinus bambuką ir panaudojus tam tikrus cheminius preparatus jam apdoroti. Iš vientisos masės išskiriamas pluoštas vėliau suaudžiamas į šilko švelnumo bambukinį audinį. Tai kone viena prabangiausių žaliavų, naudojama rankšluosčių gamybai. Šis pluoštas pasižymi antibakterinėmis ir anti-grybelinėmis savybėmis, tad nuo savo paviršiaus pašalina bakterijas ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo susidarymo. Tokie rankšluosčiai labai gerai ir greitai sugeria drėgmę, ją išgarina, išlieka purūs po daugelio skalbimų. Negana to, šių rankšluosčių priežiūra yra gan paprasta: rekomenduojame skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje, džiovinti neintensyviomis apsukomis bei nenaudoti baliklių ir audinių minkštiklių.

 

Bamboo pilkas

 

MEDVILNINIAI RANKŠLUOSČIAI pagaminti iš visiškai natūralaus medvilnės pluošto. Švarios medvilnės skaidulos suvejamos į siūlus ir audžiami kokybiški medvilniniai rankšluosčiai. Reikia atkreipti dėmesį, jog skiriasi audimo tankis. Kuo jis didesnis – tuo rankšluostis puresnis, tvirtesnis, sunkesnis. Tačiau labai didesnis tankis veikiau vertinamas kaip trūkumas, ne privalumas. Mat tokie rankšluosčiai yra sunkūs ir itin lėtai išgarina drėgmę. Kokybiškų ir tikrai puikių rankšluosčių tankis yra apie 500 – 650 g/m2. Svarbu paminėti, jog medvilninių rankšluosčių gamyboje yra naudojama itin mažai cheminių priemonių!

5b5a5b9f58972a9a729a40cf3a839f9b

LININIAI RANKŠLUOSČIAI pagaminti iš visiškai natūralaus lino pluošto. Šis pluoštas puikiai absorbuoja drėgmę ir yra labai draugiškas audinys odos priežiūrai. Dėl savo faktūros, lininis audinys puikiai masažuoja, aktyvina kraujotaką, poliruoja odą ir gerina jos būklę. Naujai įsigyti lininiai rankšluosčiai gali pasirodyti kietoki ar net šiurkštoki, lyginant su medvilniniais ar tuo labiau bambukiniais rankšluosčiais, tačiau išplovus juos prieš naudojimą – rankšluosčiai turi suminkštėti. Taip pat svarbu paminėti, kad lininiai rankšluosčiai yra linkę susitraukti.

 

^8C1BD43AE73D55327055B29A7CFABF1A76F5295204D087398A^pimgpsh_fullsize_distr

 

Į kokį rankšluostį nuspręstumėte įsisupti po atpalaiduojančios karštos vonios – svarbiausia atminti, jog prieš pirmąjį naudojimą rankšluosčius būtina išskalbti pagal rekomendacijas – tuomet jie geriau sugers drėgmę ir bus minkštesni!

Taip pat, dalinamės keliomis kūrybiškomis idėjomis, kaip rankšluosčiai gali tapti puikia vonios kambario dekoro detale!

 

 

 

* Nuotraukos įkvėpimui iš Pinterest.

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!