+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Kalėdomis kvepiantis namų dekoras eukalipto šakelėmis

Žiema jau čia pat, o jaukiausios metų šventės nepastebimai greitai artėja. Traukiame iš dėžių kalėdines dekoracijas, pamažu rūpinamės šventiniu namų dekoru ir jaukumu. O kad viskas šiais metais būtų kiek ypatingiau nei kasmet, “Fėjos Namų” įkūrėja Svajūnė Vainauskienė pasakoja, kaip estetiškai ir minimalistiškai galime namus dekoruoti pasitelkiant eukalipto šakeles!

_MG_4308

Kai standartinė puošyba pabosta, pasitelkime fantaziją! Skandinavų kraštuose ypač mėgstamas eukalipto lapų motyvas gali persikelti ir į mūsų namus, o eukalipto ir eglės aromatų darna ne tik sukurs ypatingą nuotaiką, bet tuo pačiu ir valys orą nuo nepageidaujamų žiemiškų bacilų.

Eukaliptas nuo seno vadinamas „gyvybės medžiu“, „miškų deimantu“, „stebuklų medžiu“. Daugybę metų eukaliptą žmonija naudojo kaip stiprią antiseptiniu ir valomuoju poveikiu pasižyminčią priemonę. Šiandien jie populiarūs ir vertinami visame pasaulyje, todėl šaltuoju metų laiku jis ne tik papuoš namus savo dailiais lapeliais, bet ir grynins orą.

Dalinamės idėjomis, kaip dailiai ir estetiškai sukomponuoti eglės ir eukalipto šakeles, kad namuose įsivyrautų ne tik jauki kalėdinė atmofera, bet ir harmonija!

 

Nuotraukos idėjoms iš Pinterest.

NORI DOVANOS?