+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Kaip išsirinkti pagalvę?

Pagalvė yra bene individualiausias ir asmeniškiausias miego „draugas“. Vieni žmonės mėgsta dideles pagalves, kiti – mažas. Vieni mėgsta aukštas, kiti – žemas. Vieni mėgsta kietesnes, kiti – minkštesnes.

Pačios minkšiausios ir puriausios yra pūkinės pagalvės. Kuo daugiau į pūkų-plunksnų mišinį dedama plunksnų, tuo pagalvė tampa kietesnė.  Tad verta žiūrėti koks pūkų ir plunksnų santykis pagalvėje. Pvz., „Merkio“ gaminamų pagalvių pūkų-plunksnų santykiai yra: 90% pūkų-10% plunksnų, 45% pūkų-51% plunksnų ir t.t.

Taip pat minštos yra poliesterio (sintetinės) pagalvės.

Į kietesnių pagalvių kategoriją galima priskirti pagalves su vilnos užpildu.

Pagalvės su šilko užpildu yra itin minkštos. Natūralus šilkas suteikia ypatingą komfortą, nesukelia alergijos bei saugo veido odos ir plaukų sveikatą.

Pagalvės dydis taip pat yra individualus dalykas, tačiau mokslininkų yra nustatyta, kad idealiausias pagalvės dydis yra nuo žmogaus pečių iki pakaušio, o ilgis turėtų būti didesnis tam, kad vartantis galva nenukristų nuo pagalvės. Tokie dydžiai yra : 40x60cm, 40x80cm, 50x70cm.

Kadangi pagalvės yra gaminamos standartiškai, tad norintiems ypač žemų pagalvių, tereikia prasegti impilą ir išsiimti per didelį kiekį pagalvės užpildo. Tokiu pačiu principu užpildą galima ir pasididinti, jei pagalvė yra per žema.

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!