+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Interviu portalui vaikui.lt: “Fėjos Namai” gimė iš didelės meilės namų jaukumo kūrimui

“Fėjos Namai” – tai vieta, kur jau daugiau kaip 7 metus mūsų klientai randa namų jaukumą, grožį ir komfortą kuriančių detalių. Tačiau ar žinote, kaip šie magiški namai gimė? 🙂

Kviečiame susipažinti su “Fėjos Namai” pradžia ir istorija iš pirmų lūpų! Šių jaukių namų įkūrėja Svajūnė Vainauskienė portalui vaikui.lt papasakojo, kaip jie gimė ir kaip nuo mažo salono Kauno interjero centre veikla sparčiai ėmė augti ir plėstis geografiškai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje, o šiandien jau sėkmingai prisijungė ir prie „Lono“ šeimos.

 

3M4A6597-001

» Skaityti toliau «

Miegas, miegamasis ir komfortas

Jau Renesanso laikais garsūs to meto mokslininkai bandė suprasti miegą, kaip tai mus veikia ir ar to tikrai reikia? Aristotelis teigė, kad ateityje žmonėms iš viso nereikės miegoti, bet dabartinių mokslininkų tyrimų duomenimis miegas mums ir mūsų sveikatai yra labai svarbus. Kokybiškai pailsėję mes būname energingesni, o darbas produktyvesnis.

 

43b21c91ccfab5887e45c6ab78fa3a24

» Skaityti toliau «

2019-ųjų vasaros miegamojo interjero tendencijos

Nors vasara jau įpusėjo, šis metų laikas – vienareikšmiškai atsinaujinimo ir poilsio metas. Tad norint suderinti atsinaujinimą ir poilsį, galima pradėti galvoti apie savo miegamąjį – kambarį, kuris yra neatsiejama mūsų kokybiško poilsio dalis. Norint susikurti jaukią aplinką tereikia žinoti keletą svarbių taisyklių. Bet pirmiausia turime nuspręsti, ko norime, nes visko turėti negalime – tai būtų pirmoji taisyklė. Tad pradedant kalbėti apie šios vasaros tendencijas pravartu žinoti, kad natūralios medžiagos, pastelinės spalvos bei kontrastų derinimas šiuo metu yra pasiekę savo geriausius laikus!

 

376dd710d304216718ffb42e4c010cc5

» Skaityti toliau «

NAMŲ INTERJERO ĮTAKA JŪSŲ VAIKO RAIDAI

Visi žinome, jog augančiam vaikui itin svarbi tėvų meilė, jų parodytas dėmesys bei vaiko užimtumas. Tačiau ar žinojote, kokią įtaką vaiko raidai gali turėti Jūsų namų interjeras, detalės, baldų audinių tekstilė? Apie tai, ką būtina žinoti kiekvienam: interjeras, tekstilė, sveikata.

Motorika – vaiko lavinimas

Kol vaikas dar negeba kalbėti ir tinkamai suprasti tėvų jiems sakomus žodžius, informaciją apie jį supančią aplinką vaikas perima liesdamas ir tyrinėdamas įvairius daiktus. Visi potyriai, pažinimas bei supratimas formuojasi per kontaktą su audiniais, baldų ar žaislų paviršiais, tekstile.

Smulkioji motorika yra vaiko raidos pagrindas nuo pat pirmųjų dienų. Tai judesiai, prisilietimai, kuriuos atliekant dalyvauja visi smulkieji kūno raumenys: akys, plaštakos, pirštai, riešas. Galima teigti, jog vaiko protas slypi jo pirštų galiukuose. Smulkiosios motorikos lavinimas stimuliuoja kalbos raidą, rankų – akių koordinaciją, moko išlaikyti dėmesį, lavina atmintį.

Gydytojai vieningai sutaria, jog kuo didesnė vaiko patirtis – tuo sklandesnė vaiko kalbos raida. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka lytėjimas. Skatinkite mažuosius liesti kuo skirtingesnes medžiagas, faktūras, formas. Šie pojūčiai lavins centrinę galvos smegenų sistemą, kuri atsakinga už kalbos vystymąsi.

 

_MG_9709 (2)

» Skaityti toliau «

Keliaujame po stilių pasaulį! Balio įkvėptas interjero stilius

Ne paslaptis, jog šiandien pasaulis turėdamas tiek daug, grįžta prie “tiek mažai”, pasinerdamas į natūralumo ekstazę! Ir tai tiesa – kas sukurta gamtos, vargu, ar kada išeis iš mados. Iš namų ima trauktis sintetika, plastikas, kičinės spalvos ir sugrįžta organinės medžiagos, gamtos spalvos ir raštai.

Balio estetikos ir natūralumo įkvėptas interjero stilius ir dekoras šiandien bene labiausiai įsileidžiamas į namus pradedant architektūra ir baigiant rytietiškos gamtos sukurtomis smulkiomis detalėmis.

 

5ddd3a1c1d66a7bc18b065ab3d412057 (1)

» Skaityti toliau «

“DREAMON” satino patalynė išraiškingam miegamajam

Neapsakomai džiugu, kad lietuviška produkcija kuo toliau, tuo labiau nė kiek nenusileidžia žinomiems užsienio prekiniams ženklams savo aukšta audinių kokybe, iki smulkmenų išdirbtais dizainais, unikalumu ir ilgaamžiškumu. Greičiausiai daugelis jau žinote lietuvišką prekinį ženklą “Dreamon”, o kas dar nežinojote, kviečiame susipažinti iš arčiau!

DSC_0019 » Skaityti toliau «

Velykos kitaip! Sukurkime savo šventei žaismingą temą

Taip smagu įvairias šeimos šventes paversti įsimintina, kasmet sukuriant vis kitas tematikas! Gimtadieniai, šv. Kalėdos, jubiliejai tampa ne tik jaukiu pačių artimiausių susibūrimu, bet ir smagia, kupina staigmenų ir žaismingo dekoro švente.

O kodėlgi nepavertus šv. Velykų kažkuo įvairesniu nei margučių ir sotaus stalo švente? Juk ši pavasario šventė taip pat gali būti kitokia – tropinė, marinistinė, kosminė, marmurinė, geometrinė ar vienos pasirinktos spalvos! Tereikia įjungti fantaziją ir šv. Velykoms suteikti daugiau žaismės ir spalvų.

Dalinamės idėjomis ir margučių marginimo būdais.

TROPINĖS VELYKOS

Palmės lapas, žalsvos ar švelnios rausvos spalvos stalo servetėlės ir tropiniais motyvais marginti margučiais suteiks namams gaivos ir išskirtinumo!

» Skaityti toliau «

SUKURKIME NAMŲ JAUKUMĄ PASITELKDAMI PAVEIKSLŲ GALIĄ

Turėti tvarkingus, gražius ir jaukius namus – kiekvieno mūsų svajonė. Įsikurdami ar keisdami namų aplinką susiduriame su iššūkiais, kuomet jau įsikūrėme, tačiau atrodo, kad kambaryje vis tiek trūksta tam tikros emocijos. Šį kartą siūlome pasižvalgyti po paveikslų įvairovę ir galbūt atrasti tokį paveikslo stilių, kuris suteiktų reikiamo šarmo Jūsų namams.

Paveikslai suteikia prabangos, gyvybės ir pilnatvės jausmo. Norint paversti namus jaukumo oaze, svarbu, kad paveikslas neužgožtų kambario, o rėmai derėtų prie kambaryje vyraujančių spalvų. Kiekvienuose namuose galima atrasti vietą, kur pakabintas paveikslas praturtins kambario aplinką, tačiau labai svarbu atrasti tinkamą paveikslo stilių ir sukurti patrauklią atmosferą.

Tropiniai augalai

Šis modernus lapų menas atneš į Jūsų namus šviežumo, jaunystės ir naujos pradžios jausmą. Tokie paveikslai spinduliuoja gyvybe, o tropiniai augalai svajingai nukelia į šiltų atostogų prisiminimus. Pasirinkus atogrąžų lapų vaizdus, kambaryje pasijausite tarsi esantys jaukioje poilsio saloje esančioje ant vandenyno kranto.

1

Abstraktus menas

Šis menas yra vienas iš sunkiausių, nes spalvos turi derėti tarpusavyje, reikia mokėti lengvais teptuko potėpiais išreikšti norimas emocijas. Abstraktiems paveikslams būdingas laisvės, intuicijos ir spontaniškumo jausmas, todėl jie puikiai derėtų didelėje svetainėje. Tokie paveikslai dažnai kainuoja stulbinančius pinigus, tačiau, jeigu norite mokėti ne už autoriaus vardą, tuomet galite iš paprastų menininkų įsigyti tikrai ne prastesnius šio stiliaus paveikslus. O galbūt ir pats išdrįstum tapti menininku ir pasikabinti ant sienos paties dažais nutapytą paveikslą?

2

Minimalizmas

Minimalizmas, tai tarsi filosofija, padedanti žmogui suprasti, kad jis pats yra atsakingas už savo gyvenimo kelią. Minimalistinio stiliaus paveikslai sukuria švaros, produktyvumo, noro tobulėti jausmą. Tokio stiliaus paveikslai labiausiai dera prie skandinaviško interjero, kuomet kambariai tvarkingi, be nereikalingų daiktų, vyrauja juodos ir baltos spalvos kontrastas.

3.1

Rudeniniai medžiai

Miškas – tai klastinga ir nenuspėjama, tačiau tuo pačiu stebuklinga ir gyvybės pilna vieta. Ruduo yra puikus būdas perteikti gamtos grožį, harmoniją ir energiją. Raudoni medžių lapai kambariui suteikia aistros, vilties, ramybės jausmą ir tikėjimą, jog galime įveikti visus gyvenimo sunkumus.

4

Geometrija

Modernaus stiliaus namuose, kuriuose baldai yra grakščių formų, o kambariai yra šviesūs ir erdvūs, puikiai tinka geometrinių linijų paveikslai. Šie paveikslai subtiliai perteikia nekomplikuotą žmogaus gyvenimo būdą, pažadina vidinę ramybę ir sukuria šiuolaikišką namų atmosferą.

5

Siuvinėjimo menas

Žvelgiant iš toli, paveikslas atrodo tarsi gražiomis linijomis išpieštas menininko darbas, tačiau priėjus arčiau pastebima, kad čia ne pieštuko ar teptuko, o kruopštaus adatos ir siūlo darbas. Siuvinėjimas suteikia paveikslui žavesio, paslapties jausmo, o audinys sukuria prabangos dvelksmą. Iliustracijoje pavaizduotus siuvinėtus minimalistinius paveikslus galite įsigyti mūsų Fėjos namuose.

6

Portretai

Portretai įdomūs tuo, kad kiekviena įamžinta žmogaus emocija gali perteikti skirtingą nuotaiką. Žinoma, kad žmogus gali išreikšti net 27 skirtingas emocijas! O tai suteikia didelį pasirinkimą ir leidžia kurti naujus nuotaikų derinius.

8

Tapyba

Tapyba aliejiniais ar vandeniniais dažais išreiškia ekspresiją, ryškiai perteikia vaizdus. Įdomus ir naujoviškas būdas – tapyba pagal skaičius, kuomet galite patys nutapyti tokius paveikslus, kurie atrodys profesionaliai ir suteiks Jūsų namams žaismingumo.

9

Nuotraukos idėjoms iš Pinterest ir FĖJOS NAMŲ archyvo.

 
Puslapiai: 1 2 3 13
GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!