+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

“DREAMON” satino patalynė išraiškingam miegamajam

Neapsakomai džiugu, kad lietuviška produkcija kuo toliau, tuo labiau nė kiek nenusileidžia žinomiems užsienio prekiniams ženklams savo aukšta audinių kokybe, iki smulkmenų išdirbtais dizainais, unikalumu ir ilgaamžiškumu. Greičiausiai daugelis jau žinote lietuvišką prekinį ženklą “Dreamon”, o kas dar nežinojote, kviečiame susipažinti iš arčiau!

DSC_0019 » Skaityti toliau «

Užburianti jaukumu lino magija

Turbūt jau vargiai rasime žmonių, kurie sakys, jog linas nemadingas. Šioje vis labiau natūralumą puoselėjančioje visuomenėje mitai apie liną sklaidomi, tad prie to norime prisidėti ir mes! Linas ne tik kad madingas (nors tai toli gražu ne svarbiausia), jo gaminių dizainai vis modernesni ir lengviau pritaikomi kasdienybėje, jis – bene tvirčiausias natūralus pluoštas, pasižymintis visa galybe unikalių savybių. Todėl jeigu iki šiol į liną žiūrėjai kiek skeptiškai, siūlome į jį pažvelgti iš naujo. 🙂

IMG_6649

Lino audinys puikiai prisitaiko prie kūno ir aplinkos sąlygų, todėl, kai reikia, šildo, kai reikia vėsina. Šiomis savybėmis šiek tiek primena vilną, tačiau yra švelnesnis ir plonesnis. Už medvilnę linas yra tvirtesnis net 3 kartus. Geresnis už ją dar yra ir tuo, jog yra atsparus trinčiai ir daug lėčiau dyla. Naudojant lino patalynės užvalkalus, jie tarnaus ilgai, o laikui bėgant vis minkštės kaskart išskalbus. Nors linas ir glamžosi, tačiau jį labai lengva ištiesinti lyginant gerai įkaitintu lygintuvu su garu.

Pastaruoju metu patalynės užvalkalai iš lino yra ne tik modernūs, minimalistinių dizainų, bet ir ekologiški bei antialergiški, todėl idealiai tinka alergiškiems žmonėms. Lino patalynės užvalkalams dažnai naudojamas minkštintas linas, kuris yra ypač malonus prie kūno, o vėstant orams mieliau priglundantis ir šildantis nei medvilnės satinas. Be to, linas ypač pralaidus orui, todėl idealiai tinka vaikams, kurių termoreguliacija yra netobula.

12274227_905905736162012_5708607512338214962_n

Tiems, kas nemėgsta vilnos aštrumo, tačiau vėsiais vakarais nori jaukiai susisupti į natūralaus pluošto pledą, dabar gali rinktis lino pledus. Turbūt daug kas dar to nežino, tačiau linas šildo ne ką prasčiau nei vilna!

Virtuviniai lino gaminiai yra bene puikiausias pasirinkimas, nes juos skalbiame kur kas dažniau nei miegamojo tekstilę, o žinant, jog linas dyla nepalyginamai lėčiau nei medvilnė, virtuviniai rankšluosčiai iš lino tarnaus kur kas ilgiau. 

Apie nuo seno pirtyse naudojamus lino gaminius turbūt pasakoti nereikia – šiurkštūs lino rankšluosčiai ar kempinėlės puikiai nušveičia odą, po pirtinimosi procedūros ji tampa švelni, glotni ir minkšta it kūdikio.

Nuo senų senovės Lietuvoje turime tobulai namų kasdienybėje tinkantį audinį. Džiaukimės jo ilgaamžiškumu ir kokybe!

3 didžiausios patalynės priežiūros klaidos

Kurdami savo poilsio oazę, nuolat ieškome malonios prie kūno, ilgaamžiškos, spalviškai prie interjero derančios patalynės, o atradę sau labiausiai tinkančią, tikimės, jog ji tarnaus ir džiugins ilgai. Kad taip ir būtų, išsamiai papasakosime apie dažniausias patalynės priežiūros klaidas, trumpinančias net kokybiškiausio audinio ilgaamžiškumą, bei sklaidysime mitus, sklandančius visuomenėje.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Skaityti toliau «

Antklodės – kokią rinktis?

Kiekvienas iš mūsų žinome, jog poilsis – itin svarbus faktorius, jog galėtume jaustis gerai, ir produktyviai nudirbti visus dienos darbus 🙂

Kas sudaro gero poilsio formulę? Be abejonės, tai: išvėdintas miegamasis, švari patalynė, patogi pagalvė ir… antklodė 🙂 Būtent apie antklodes ir bus šis blog’as 🙂

IMG_6368

» Skaityti toliau «

Naujosios technologijos – ir į miegamąjį

Ar esate per karščius matę bėgiką, nuo galvos iki kojų apsirengusį sportiniu kostiumu? Jei taip – tai greičiausiai jis dėvėjo aprangą su mikropluošto audiniu. Sportininkai ir atletai itin vertina šio audinio teikiamas savybes. Nustebsite, kad pastaruoju metu šis audinys sparčiai populiarėja ir namų tekstilėje. Todėl privalau Jums papasakoti apie tai daugiau.

hot-sale-natural-soft-4pcs-new-bed-sheet-design-queen-size-3d-green-flowers-butterfly-microfiber

» Skaityti toliau «

ILGAAMŽĘ PRABANGĄ SUTEIKIANTIS SATINAS

deco 20150619

Dažnai savęs klausiame kaip neišleidžiant krūvos pinigų į savo namus įnešti prabangos ir jaukumo. Be užuolankų galiu jums pasakyti, kad esminiai dalykai visuomet glūdi pačiose paprasčiausiose detalėse. Svarbiausia yra rizikuoti ir šiek tiek pasukti savo galvą ir štai atrasime ne tik gerai žinomus audinius kaip medvilnė, linas, šilkas, tačiau ir žvilgantį bei lengvą satiną, iš kurio audinys net šiltą vasaros dieną leis jums mėgautis puikiu poilsiu.

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2
NORI DOVANOS?