+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Ekologiškos antklodės ir pagalvės ODEJA

„Mes naudojame medžiagas, kurios yra draugiškos aplinkai ir žmonėms“ – tai sakinys, nuo kurio prasidėjo mūsų draugystė su nauju prekiniu ženklu, tad juo ir pradedame pasakojimą apie antklodes ir pagalves, kurias nuo šiol rasite Fėjos Namuose. Pristatome Jums itin aukštos kokybės miegamojo tekstilės produktus, pagamintus ilgametę technologinę patirtį sukaupusios Slovėnų įmonės ODEJA. Audinių išskirtinumą užtikrina aukštos kokybės žaliavų pasirinkimas ir meistriškai ištobulinta gamybos technologija. Šis prekinis ženklas yra puikiai žinomas pasaulyje nuo 1932m.

 

4 (5)

» Skaityti toliau «

“DREAMON” satino patalynė išraiškingam miegamajam

Neapsakomai džiugu, kad lietuviška produkcija kuo toliau, tuo labiau nė kiek nenusileidžia žinomiems užsienio prekiniams ženklams savo aukšta audinių kokybe, iki smulkmenų išdirbtais dizainais, unikalumu ir ilgaamžiškumu. Greičiausiai daugelis jau žinote lietuvišką prekinį ženklą “Dreamon”, o kas dar nežinojote, kviečiame susipažinti iš arčiau!

DSC_0019 » Skaityti toliau «

Užburianti jaukumu lino magija

Turbūt jau vargiai rasime žmonių, kurie sakys, jog linas nemadingas. Šioje vis labiau natūralumą puoselėjančioje visuomenėje mitai apie liną sklaidomi, tad prie to norime prisidėti ir mes! Linas ne tik kad madingas (nors tai toli gražu ne svarbiausia), jo gaminių dizainai vis modernesni ir lengviau pritaikomi kasdienybėje, jis – bene tvirčiausias natūralus pluoštas, pasižymintis visa galybe unikalių savybių. Todėl jeigu iki šiol į liną žiūrėjai kiek skeptiškai, siūlome į jį pažvelgti iš naujo. 🙂

IMG_6649

Lino audinys puikiai prisitaiko prie kūno ir aplinkos sąlygų, todėl, kai reikia, šildo, kai reikia vėsina. Šiomis savybėmis šiek tiek primena vilną, tačiau yra švelnesnis ir plonesnis. Už medvilnę linas yra tvirtesnis net 3 kartus. Geresnis už ją dar yra ir tuo, jog yra atsparus trinčiai ir daug lėčiau dyla. Naudojant lino patalynės užvalkalus, jie tarnaus ilgai, o laikui bėgant vis minkštės kaskart išskalbus. Nors linas ir glamžosi, tačiau jį labai lengva ištiesinti lyginant gerai įkaitintu lygintuvu su garu.

Pastaruoju metu patalynės užvalkalai iš lino yra ne tik modernūs, minimalistinių dizainų, bet ir ekologiški bei antialergiški, todėl idealiai tinka alergiškiems žmonėms. Lino patalynės užvalkalams dažnai naudojamas minkštintas linas, kuris yra ypač malonus prie kūno, o vėstant orams mieliau priglundantis ir šildantis nei medvilnės satinas. Be to, linas ypač pralaidus orui, todėl idealiai tinka vaikams, kurių termoreguliacija yra netobula.

12274227_905905736162012_5708607512338214962_n

Tiems, kas nemėgsta vilnos aštrumo, tačiau vėsiais vakarais nori jaukiai susisupti į natūralaus pluošto pledą, dabar gali rinktis lino pledus. Turbūt daug kas dar to nežino, tačiau linas šildo ne ką prasčiau nei vilna!

Virtuviniai lino gaminiai yra bene puikiausias pasirinkimas, nes juos skalbiame kur kas dažniau nei miegamojo tekstilę, o žinant, jog linas dyla nepalyginamai lėčiau nei medvilnė, virtuviniai rankšluosčiai iš lino tarnaus kur kas ilgiau. 

Apie nuo seno pirtyse naudojamus lino gaminius turbūt pasakoti nereikia – šiurkštūs lino rankšluosčiai ar kempinėlės puikiai nušveičia odą, po pirtinimosi procedūros ji tampa švelni, glotni ir minkšta it kūdikio.

Nuo senų senovės Lietuvoje turime tobulai namų kasdienybėje tinkantį audinį. Džiaukimės jo ilgaamžiškumu ir kokybe!

3 didžiausios patalynės priežiūros klaidos

Kurdami savo poilsio oazę, nuolat ieškome malonios prie kūno, ilgaamžiškos, spalviškai prie interjero derančios patalynės, o atradę sau labiausiai tinkančią, tikimės, jog ji tarnaus ir džiugins ilgai. Kad taip ir būtų, išsamiai papasakosime apie dažniausias patalynės priežiūros klaidas, trumpinančias net kokybiškiausio audinio ilgaamžiškumą, bei sklaidysime mitus, sklandančius visuomenėje.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Skaityti toliau «

Antklodės – kokią rinktis?

Kiekvienas iš mūsų žinome, jog poilsis – itin svarbus faktorius, jog galėtume jaustis gerai, ir produktyviai nudirbti visus dienos darbus 🙂

Kas sudaro gero poilsio formulę? Be abejonės, tai: išvėdintas miegamasis, švari patalynė, patogi pagalvė ir… antklodė 🙂 Būtent apie antklodes ir bus šis blog’as 🙂

IMG_6368

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3
GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!