Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

NAMŲ INTERJERO ĮTAKA JŪSŲ VAIKO RAIDAI

Visi žinome, jog augančiam vaikui itin svarbi tėvų meilė, jų parodytas dėmesys bei vaiko užimtumas. Tačiau ar žinojote, kokią įtaką vaiko raidai gali turėti Jūsų namų interjeras, detalės, baldų audinių tekstilė? Apie tai, ką būtina žinoti kiekvienam: interjeras, tekstilė, sveikata.

Motorika – vaiko lavinimas

Kol vaikas dar negeba kalbėti ir tinkamai suprasti tėvų jiems sakomus žodžius, informaciją apie jį supančią aplinką vaikas perima liesdamas ir tyrinėdamas įvairius daiktus. Visi potyriai, pažinimas bei supratimas formuojasi per kontaktą su audiniais, baldų ar žaislų paviršiais, tekstile.

Smulkioji motorika yra vaiko raidos pagrindas nuo pat pirmųjų dienų. Tai judesiai, prisilietimai, kuriuos atliekant dalyvauja visi smulkieji kūno raumenys: akys, plaštakos, pirštai, riešas. Galima teigti, jog vaiko protas slypi jo pirštų galiukuose. Smulkiosios motorikos lavinimas stimuliuoja kalbos raidą, rankų – akių koordinaciją, moko išlaikyti dėmesį, lavina atmintį.

Gydytojai vieningai sutaria, jog kuo didesnė vaiko patirtis – tuo sklandesnė vaiko kalbos raida. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka lytėjimas. Skatinkite mažuosius liesti kuo skirtingesnes medžiagas, faktūras, formas. Šie pojūčiai lavins centrinę galvos smegenų sistemą, kuri atsakinga už kalbos vystymąsi.

 

_MG_9709 (2)

» Skaityti toliau «

Velykos kitaip! Sukurkime savo šventei žaismingą temą

Taip smagu įvairias šeimos šventes paversti įsimintina, kasmet sukuriant vis kitas tematikas! Gimtadieniai, šv. Kalėdos, jubiliejai tampa ne tik jaukiu pačių artimiausių susibūrimu, bet ir smagia, kupina staigmenų ir žaismingo dekoro švente.

O kodėlgi nepavertus šv. Velykų kažkuo įvairesniu nei margučių ir sotaus stalo švente? Juk ši pavasario šventė taip pat gali būti kitokia – tropinė, marinistinė, kosminė, marmurinė, geometrinė ar vienos pasirinktos spalvos! Tereikia įjungti fantaziją ir šv. Velykoms suteikti daugiau žaismės ir spalvų.

Dalinamės idėjomis ir margučių marginimo būdais.

TROPINĖS VELYKOS

Palmės lapas, žalsvos ar švelnios rausvos spalvos stalo servetėlės ir tropiniais motyvais marginti margučiais suteiks namams gaivos ir išskirtinumo!

» Skaityti toliau «

Kalėdomis kvepiantis namų dekoras eukalipto šakelėmis

Žiema jau čia pat, o jaukiausios metų šventės nepastebimai greitai artėja. Traukiame iš dėžių kalėdines dekoracijas, pamažu rūpinamės šventiniu namų dekoru ir jaukumu. O kad viskas šiais metais būtų kiek ypatingiau nei kasmet, “Fėjos Namų” įkūrėja Svajūnė Vainauskienė pasakoja, kaip estetiškai ir minimalistiškai galime namus dekoruoti pasitelkiant eukalipto šakeles!

_MG_4308

» Skaityti toliau «

Orams atvėsus: kaip išsirinkti sau tinkamiausią pledą?

Ruduo visiems prie neįprastai šiltos vasaros pripratusiems šaltmiriams – pats baisiausias metas. Vėstant orams paprastai griebiamės visų įmanomų šildymosi būdų – namuose ir vėl pradeda garuoti karšta arbata, o į dienos šviesą vėl traukiame savo laiko sulaukusius pledus. Tačiau kaip išsirinkti tą, kuris būtų šiltas, nealergizuotų ir būtų kokybiškas bei lengvai prižiūrimas? Namų dekoro ir tekstilės el. parduotuvės „Fėjos namai“ Baltijos šalyse vadovė bei „Stiliaus gurmanė“ tinklaraščio autorė Svajūnė Vainauskienė pataria, kaip iš siūlomos gausybės pledų išsirinkti sau labiausiai tinkamą pledą.

IMG_8742 copy

» Skaityti toliau «

„Fėjos Namai“ įkūrėja Svajūnė: „Vanduo mūsų šeimoje – skaniausias gėrimas“

Turbūt mažai kas nežino vandens naudos organizmui. Tačiau ar tiek pat mūsų sąžiningai jo geriame užtektinai? Pastaruoju metu limonadų, saldindų sulčių ir visų kitų sintetinių gėrimų apsuptyje tiek suaugusiems, tiek vaikams vanduo dažnai lieka antrame plane. Todėl šiandien jaukių namų el. parduotuvės Fėjos Namai įkūrėja ir siela Svajūnė dalijasi patirtimi ir patarimais, kaip nepamiršti gerti natūralų vandenį ir kaip tuo noru užkrėsti pačius mažiausius!
DSC_0093
» Skaityti toliau «

Papuoškime savo šventę patys!

Nors vasara jau baigiasi ir netrukus visas šventes perkelsime po stogu, tačiau nepamirškime, kad ankstyvas ruduo mus taip pat neretai palepina puikiu oru ir naujomis gamtos spalvomis! Išnaudokime tai, ką turime savo asmeninėms šventėms. Gamtos grožis ir namuose turimos interjero detalės gali tapti nuostabios šventės dekoru. O kaip? Pamatykite, ką mes jums paruošėme!

_MG_7495

» Skaityti toliau «

7 DOVANŲ IDĖJOS MAMOS DIENOS PROGA

Ak, tos mamos, ir ką gi mes be jų darytume? 🙂 Artėja Motinos diena ir mes visi norime padovanoti savo mamoms dovaną, kuri parodytų, kaip mes jas vertiname. Nesvarbu, ar jūs norite padovanoti kažką unikalaus, ar tiesiog ieškote kažko už prieinamą kainą, o galbūt, norite nustebinti ją rankų darbo dovanėle. Jei dar nesugalvojote, kaip nustebinti savo brangiausias mamas, jų dienos proga siūlau Jums keletą įkvepiančių idėjų!

 

Pakabukas. Kaklo papuošalas, skirta mamai, su asmenišku pakabuku, bus miela ir jauki dovana, priminsianti visuomet apie tave. Tai gali būti ne tik raidės, skaičiai, bet ir kryželis, natūralus akmenukas, žvaigždutė, pasagėlė ar kiti simboliai, kurie išreikš svarbiausius jausmus.

IMG_0471
» Skaityti toliau «

Sutaupyk laiko – dovanų idėjos visai šeimai!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, vis dažniau pagalvojame apie dovanas. Kuo šiais metais nudžiuginti mamą, žmoną, sesę ar senelį? Taip, mes žinome, kaip tai kartais gali varginti ir net užgožti džiaugsmingą švenčių laukimą. Tačiau nerimauti neverta, nes Fėjos skuba Jums į pagalbą, su geriausiomis dovanų idėjomis!

Dovanų idėjos JAI:

Romantika, švelnumas, grožis – puikiausi žodžiai apibūdinantis moters dovaną. Tačiau, kaip juos sutalpdinti į vieną dovaną? Puiki idėja nudžiuginti moterį dovanų rinkiniu. Tad prisidėkime prie jų grožio ir geros savijautos!

1. copy

Dovanų idėjos JAM:

Dovanos vyrams primins, kokie jie mums brangūs ir mylimi. O „Kalėdų seneliai “ labiausiai už viską nori pamatyti nuoširdžią šypseną. Tad siūlome dovanoti dovanas, į kurias pažvelgęs savininkas, kiekvieną kartą plačiai nusišypsos.

2. copy

Dovanų idėjos mamai:

Dažniausiai mūsų mamos tikros darbininkės, nuolat puoselėjančios kiekvieną namų kampelį, kad tik jis būtų kuo jaukesnis, šiltesnis mums visiems. Nustebinkime savo mamas praktiškomis ir maloniomis dovanomis.

3.lt copy

Dovanų idėjos tėčiui:

Juk neretai atrodo, kad sunkiausia dovaną išrinkti būtent tėčiui, tiesa? Mūsų mylimi tėčiai, visų galų meistrai, juk viską patys pasidaro ir randa, tai ką dovanoti?? Turime nuostabių dovanų ir jiems:

4 copy

Dovanų idėjos sesei:

Vaikystėje Kalėdų rytą kartu skuosdavote prie Kalėdų eglutės, kas kokią dovaną gaus šiais metais? O dabar pačiam tenka „padirbėti“ Kalėdų seneliu ir nudžiuginti sesutę. Štai keletas idėjų kaip nustebinti pačią geriausią sesę:

5 copy

Dovanų idėjos broliui:

Brolį juk nudžiuginti ypatingai lengva – kilogramas mandarinų ir sėkmė garantuota. Ir tai tikrai tiesa, bet jei nuspręsite prie mandarinų pridėti kažką daugiau, tikėtina, kad brolis apsidžiaugs labiau!

6 copy

Dovanų idėjos seneliams:

Mielieji seneliai, visuomet tokie mylintys ir laukiantys. Kaip gera ir šilta jų namuose. Močiutė visuomet puola mus vaišinti skaniausiais savo šedevrais, o senelis suskumba pamokyti to, ko dar nežinojome. O mes juos nustebinsime šiltomis ir jaukiomis dovanomis:

7 copy

Dovanų idėjos vaikams:

Mažieji mūsų stebuklai turbūt labiausiai iš visų laukia ir džiaugiasi tuo nepakartojamu Kalėdų rytu. Gal kiek ir nerimauja: ar gavo Kalėdų senelis mano laišką?? O ar pakankamai geras buvau šiais metais? Ir visuomet širdelė nurimsta pamačius pačias geidžiamiausias dovanas po eglute! Tad Fėjos nori prisidėti prie vaikų šypsenų ir siūlo jaukut jaukutėles dovaų idėjas mažiesiems 🙂

8 copy

 

 

Kalėdinio dekoravimo tendencijos

Taip, mes žinome, žinome :)) Šventės jau ant nosies ir pats metas pradėti galvoti, kaip susikurti jaukią, šventinę aplinką. Taigi, kad sutaupytumėte laiko ir nereikėtų puošti namų paskutinę minutę pasiūlysime kelias dekoravimo idėjas, kurios vyrauja šiais metais.

Bet trumpam sustokim, prieš pradedant…paklausim 🙂 Ar Kalėdų dekoravimo tendencijos iš tikrųjų egzistuoja? Ar tai tik kažkas panašaus į skrendantį Rudolfą? :) Atsakymas – TAIP! Kalėdų dekorovaimo tendencijos, kaip mada. Šiais metais karaliauja balta spalva, tik skirtingų tekstūrų ir kitokias deriniais 🙂

Balta spalva puikiai derinama su švelniais auksiniais ir sidabriniais atspalviais. Tiems kas nebijo ir mėgsta labiau skandinavišką stilių siūloma derinti su juoda spalva. Taip pat šiais metais vyrauja jauki, šilta tendencija – natūralūs gamtos atspalviai ir rankų darbo žaisliukai. Kurie ne tik suteiks namams jaukumo, bet ir gali tapti puikia pramoga su vaikais. Tiems, kurie turi tradicinį skonį, siūlome šiais metais dekoruoti naudojant truputį raudonos, žalios ir auksinės, tačiau nepersistengiant 🙂

BALTA IR PASTELINIAI ATSPALVIAI

AUKSINIAI IR SIDABRINIAI DERINIAI

BALTA IR JUODA

ŠIEK TIEK RAUDONOS

NATŪRALŪS GAMTOS ATSPALVIAI

RANKŲ DARBO ŽAISLIUKAI

ĮDĖJOS IŠ:  https://www.pinterest.com/

PRODUKTŲ APŽVALGA: Perkelio patalynė ir jos privalumai

Žvarbėjantys rytai ir trumpėjančios dienos vis aiškiau sako – ruduo jau tvyro ore. Atėjęs spalvingasis sezonas kviečia įnešti naujų vėjų mūsų namuose. Šaltesniu metu taip norisi kasdien po darbų grįžti į jaukų ir šiltą miegamąjį bei susisukti į minkštą patalynę… Atminkite, jog svarbiausia tobulo miego taisyklė kokybiškas patalynės audinys. Tekstilės rūšis lemia skirtingas jos savybes, todėl tinkamas pasirinkimas daro didelę įtaką kūno atsipalaidavimui miegant. Juk kokybiškai gyvensenai taip svarbu, kad kiekvieną rytą išsimiegoję sugrįžtumėte į pasaulį kaip naujai gimę! Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią? Kalbant apie kokybę, apžvelgsime pelnytai viena ilgaamžiškiausių vadinamą perkelio patalynę ir jos privalumus.

IMG_5274

Niekas nenuneigs, kad kokybiškas miegas – labai svarbu. Renkantis patalynę audinio patvarumas bei sudėtis ne mažiau svarbūs nei išvaizda. Perkelis yra labai tankus, švelnus ir tuo pačiu itin stiprus audinys. Dėl šių savybių drobinis perkelio audinys, pagamintas iš medvilnės, dažnai naudojamas vaikiškai patalynei siūti. Perkelio patalynė gaminama iš aukščiausios kokybės medvilnės, kruopščiai iššukuotos tam, kad būtų pašalintos visos priemaišos. Dažoma natūraliai, atitinkant (iš tiesų – net viršijant) aukščiausius saugumo ir aplinkosaugos standartus. Tankiai austas audinys pintas lygiu pynimu, medžiaga įgauna matinį paviršių. Tokia audimo technologija suteikia itin didelį oro pralaidumą. Vadinamasis „kvėpavimas“ patalynei suteikia „vėsų“ miegą šiltomis naktimis ir „šiltą“ miegą vėsiomis naktimis. Patalynės kvėpavimas įneša padidintą komfortą ir geresnį nakties miegą reguliuodamas temperatūrą Jūsų lovoje. Dėl šios savybės perkelio audinys puikiai tinka visiems sezonams.

IMG_6532

Patalynės audinio pojūtis liečiant labai dažnai tampa svaria priežastimi renkantis vieną ar kitą audinį. Juk vieniems iš mūsų patinka prabangus, blizgantis šilko švelnumas, kiti vertina skandinavišką atšiaurų miegamojo stilių. Vertinantiems trapumo ir minkštumo pojūtį, suderintą su ypatingu patvarumu perkelis privalo tapti pirmuoju pasirinkimu. O svarbiausia, šios savybės jungia pagrindines Mūsų vertybes – kokybišką miegą, natūralias medžiagas, aukščiausią kokybę. Įdomu tai, jog kai kurie audinių savybių specialistai perkelį sieja su nostalgijos jausmu – jei pasiilgote močiutės super minkštų patalų ar Jūsų mėgiamo prabangaus viešbučio patalynės jausmo, neabejotinai rinkitės perkelio patalynę! Taip taip, viešbučiai renkasi išskirtinai perkelio audinius dėl lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo. Todėl perkelis – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori tankaus ir kokybiško medvilnės audinio, tačiau nemėgsta satino slidumo ir žvilgesio.

Untitled-1

Perkelis siūlo Jums geriausią nakties miegą ir daro tai su stiliumi. Galite sukurti nuostabią miegamojo nuotaiką panaudodami ypatingai kokybišką ir tvirtą, bet kartu subtilią ir rafinuotą patalynę. Perkelis – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori tankaus ir kokybiško medvilnės audinio, tačiau nemėgsta blizgios patalynės. „Fėjos namouse“ rasite vienos garsiausių Italijos namų tekstilės gamintojų „Bellora“ perkelio patalynes. Ilgametės šeimos tradicijos lėmė nepriekaištingą gaminių kokybę ir išgrynintą stilių. Įvairių raštų perkelio patalynės komplektai dėl ypač tankaus suaudimo Jums tarnaus daugelį metų, jį lengvai prižiūrėsite.

Neabejojame, jog ieškantiems aukščiausios kokybės ir subtilaus rafinuotumo savo miegamajame, perkelis bus pats geriausias pasirinkimas.

Puslapiai: 1 2 3 7
NORI DOVANOS?