+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Interviu portalui vaikui.lt: “Fėjos Namai” gimė iš didelės meilės namų jaukumo kūrimui

“Fėjos Namai” – tai vieta, kur jau daugiau kaip 7 metus mūsų klientai randa namų jaukumą, grožį ir komfortą kuriančių detalių. Tačiau ar žinote, kaip šie magiški namai gimė? 🙂

Kviečiame susipažinti su “Fėjos Namai” pradžia ir istorija iš pirmų lūpų! Šių jaukių namų įkūrėja Svajūnė Vainauskienė portalui vaikui.lt papasakojo, kaip jie gimė ir kaip nuo mažo salono Kauno interjero centre veikla sparčiai ėmė augti ir plėstis geografiškai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje, o šiandien jau sėkmingai prisijungė ir prie „Lono“ šeimos.

 

3M4A6597-001

» Skaityti toliau «

Velykos kitaip! Sukurkime savo šventei žaismingą temą

Taip smagu įvairias šeimos šventes paversti įsimintina, kasmet sukuriant vis kitas tematikas! Gimtadieniai, šv. Kalėdos, jubiliejai tampa ne tik jaukiu pačių artimiausių susibūrimu, bet ir smagia, kupina staigmenų ir žaismingo dekoro švente.

O kodėlgi nepavertus šv. Velykų kažkuo įvairesniu nei margučių ir sotaus stalo švente? Juk ši pavasario šventė taip pat gali būti kitokia – tropinė, marinistinė, kosminė, marmurinė, geometrinė ar vienos pasirinktos spalvos! Tereikia įjungti fantaziją ir šv. Velykoms suteikti daugiau žaismės ir spalvų.

Dalinamės idėjomis ir margučių marginimo būdais.

TROPINĖS VELYKOS

Palmės lapas, žalsvos ar švelnios rausvos spalvos stalo servetėlės ir tropiniais motyvais marginti margučiais suteiks namams gaivos ir išskirtinumo!

» Skaityti toliau «

„Fėjos Namai“ įkūrėja Svajūnė: „Vanduo mūsų šeimoje – skaniausias gėrimas“

Turbūt mažai kas nežino vandens naudos organizmui. Tačiau ar tiek pat mūsų sąžiningai jo geriame užtektinai? Pastaruoju metu limonadų, saldindų sulčių ir visų kitų sintetinių gėrimų apsuptyje tiek suaugusiems, tiek vaikams vanduo dažnai lieka antrame plane. Todėl šiandien jaukių namų el. parduotuvės Fėjos Namai įkūrėja ir siela Svajūnė dalijasi patirtimi ir patarimais, kaip nepamiršti gerti natūralų vandenį ir kaip tuo noru užkrėsti pačius mažiausius!
DSC_0093
» Skaityti toliau «

TÙ TÙ skaitmeninės spaudos krepšiai

Labas! 🙂 Atėjus vasarai, kiekviena mūsų stengiamės atrodyti stilingai ir madingai. O jeigu dar visa tai suderinama kartu su patogumu – tiesiog tobula! Šių metų MUST HAVE produktas – TÙ TÙ skaitmeninės spaudos krepšiai ♥

thumbnail

» Skaityti toliau «

8 būdai, kaip praktiškai panaudoti senus patalynės komplektus

Termometro stulpeliui kylant, o vasaros vėjams toliau veržiantis į namus kartu su juo atkeliauja ir noras keistis ir keisti. Šįkart pasukau savo seniai pamirštų spintos lentynų link, kuriose jau ilgai dulka seni ir nebenaudojami patalynės komplektai. Jau pavargę, bet dar tokie brangūs, vis dar mylimais raštais ir atidžiai rinktomis medžiagomis. Šiandien pagauta įkvėpimo skubu juos prikelti naujam gyvenimui. Siūlai, žirklės, šiek tiek laiko bei kantrybės ir į mano buitį seni užvalkalai ir paklodės įvairiomis formomis sugrįš naujam gyvenimui! Siūlau 8 idėjas ir Tau, kad pamirštomis namų detalėmis iš naujo galėtumėm džiaugtis kartu. 🙂

 

1. Medžiaginis maišelis

1p

Kelios medžiagos atraižos, keli pamatavimai bei kirpimai ir štai rezultatas – spalvinga palydovė Tavo kasdieniams apsipirkimams mieste. Suteikti jai savitą ir vien tau patinkančią išvaizdą gali padėti audiniams skirti dažų markeriai ar tekstilės lipdukai.

» Skaityti toliau «

3 šiltos dovanų idėjos jaukioms įkurtuvėms

Nors pagrindinės vasariškos šeimos šventės jau užnugaryje, tačiau pasibuvimai artimųjų būryje tuo tikrai nesibaigia. Štai aš savaitgalį praleidau jaukiame įkurtuvių šurmulyje supama artimiausių žmonių.

Kartais tenka rūpintis ne tik savo namų jaukumu, bet ir pradžiuginti artimuosius ar draugus jų namų švenčių metu. Todėl šiandien su tavimi norėčiau pasidalinti idėjomis apie tai, ką dovanoti įkurtuvių proga.

Kviečiu į dovaną pažvelgti nuoširdžiau ir linksmiau. Siūlau 3 idėjas, prie kurių kūrimo reikės prisidėti ir pačiai. Taip tavo artimieji ir draugai jausis dovaną gavę ne tik kaip parduotuvėje randamą dalyką. Leisi jiems pajusti tavo nuoširdų dėmesį, kuomet daiktui suteiksi savo pačios kurto išskirtinumo bei originalumo. 🙂

housegift

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3
GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!