Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

3 didžiausios patalynės priežiūros klaidos

Kurdami savo poilsio oazę, nuolat ieškome malonios prie kūno, ilgaamžiškos, spalviškai prie interjero derančios patalynės, o atradę sau labiausiai tinkančią, tikimės, jog ji tarnaus ir džiugins ilgai. Kad taip ir būtų, išsamiai papasakosime apie dažniausias patalynės priežiūros klaidas, trumpinančias net kokybiškiausio audinio ilgaamžiškumą, bei sklaidysime mitus, sklandančius visuomenėje.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Skaityti toliau «

Idėjos, kaip indigo spalvą panaudoti namų dekore

Indigo – spalva tradiciškai laikoma viena iš matomiausių spektro spalvų. Viena iš septynių vaivorykštės spalvų: tarp mėlynos ir violetinės, panaši į ultramarino spalvą. Pažiūrėkime, kaip ją būtų galima panaudoti savo namų dekore.

 

Indigo baldai

Indigo baldai – atrodo ypač rafinuotai! Nesvarbu, ar tai būtų apmušalai ar tiesiog nudažyta mediena. Puikios indigo spalvos aksomo sofos, kėdės ir komodos gali nustebinti ir kartu suteikti pagrindinį akcentą Jūsų namuose.

» Skaityti toliau «

Spalvos, kurios karaliaus 2017-aisiais

Atėjo laikas aptarti, kurios namų dekoro spalvų tendencijos karaliaus šiais metais. Tad apsidairyk, ar ne laikas atšviežinti namus madingais spalvų akcentais! 🙂

1

Rafinuotos, modernios spalvos ir jų atspalviai bus dėmesio centre šiais metais. Dažų įmonės yra suskirstę spalvas į tris paletes – pasitikinčių, santūrių ir jaukių spalvų. Kūrybingi asmenybių tipai yra priskirti pasitikinčiai paletei, kurioje galima rasti dulkėtos mėlynos, aštrios raudonos ar kalkėtos žalios spalvos atspalvius. Santūrią spalvų paletę sudaro žemės, žalios ir pilkos su rudu atspalviu spalvos. Šios spalvos skirtos tradicijas puoselėjantiems asmenims, kurie nori sukurti šiuolaikinę erdvę išsaugojant tradicijas.  Jaukių spalvų paletė sudaryta iš švelnių, šviesių atspalvių rožinės, mėlynos ir geltonos. Šios spalvos sukuria namuose mažesnes erdves. Šios paletės prislopintos spalvos idealiai tinka intravertams.

Taigi, jei Jums reikia pagalbos įsivaizduojant kaip galima žaisti spalvomis namuose, žemiau rasite devynių kambarių nuotraukas, kuriose karaliauja aukščiau aptartos spalvų paletės.

» Skaityti toliau «

Spalvų schemos vaikų kambariams

Norite atnaujinti savo vaikų kambarį? Tuomet čia rasite 5 spalvų schemų tipus, kurie Jus įkvėps. Schemos pateiktos su interjero dizainerės Kerenos Berry įžvalgomis kaip jas naudoti geriausia. 🙂

  1. Monochromatinė (vienspalvė) schema

7cf75901fa365aefc7d3603887a69419 » Skaityti toliau «

Jaukios Šv. Valentino dienos idėjos

Mylime mes 365 dienas per metus, tačiau turime tik vieną dieną metuose, kada tą meilę galime visi kartu parodyti savo antrajai pusei! Ir ta visuotinė meilės diena – Šv. Valentino diena!

Ši diena nėra vien apie raudonas širdutes visur aplinkui. Tai diena, kai mažomis, tačiau be galo maloniomis smulkmenomis galime nustebinti ir pamaloninti savo meilę! Ir nebūtina visų namų grindų iškloti rožių žiedlapiais. Užteks rytinės kavos į lovą, originalių pusryčių, jaukaus namų dekoro ar romantiškai ramaus vakaro dviese ramioje žvakių šviesoje valgant jūsų kartu paruoštą vakarienę 🙂

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3 10