+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Ekologiškos antklodės ir pagalvės ODEJA

„Mes naudojame medžiagas, kurios yra draugiškos aplinkai ir žmonėms“ – tai sakinys, nuo kurio prasidėjo mūsų draugystė su nauju prekiniu ženklu, tad juo ir pradedame pasakojimą apie antklodes ir pagalves, kurias nuo šiol rasite Fėjos Namuose. Pristatome Jums itin aukštos kokybės miegamojo tekstilės produktus, pagamintus ilgametę technologinę patirtį sukaupusios Slovėnų įmonės ODEJA. Audinių išskirtinumą užtikrina aukštos kokybės žaliavų pasirinkimas ir meistriškai ištobulinta gamybos technologija. Šis prekinis ženklas yra puikiai žinomas pasaulyje nuo 1932m.

 

4 (5)

» Skaityti toliau «

Interviu portalui vaikui.lt: “Fėjos Namai” gimė iš didelės meilės namų jaukumo kūrimui

“Fėjos Namai” – tai vieta, kur jau daugiau kaip 7 metus mūsų klientai randa namų jaukumą, grožį ir komfortą kuriančių detalių. Tačiau ar žinote, kaip šie magiški namai gimė? 🙂

Kviečiame susipažinti su “Fėjos Namai” pradžia ir istorija iš pirmų lūpų! Šių jaukių namų įkūrėja Svajūnė Vainauskienė portalui vaikui.lt papasakojo, kaip jie gimė ir kaip nuo mažo salono Kauno interjero centre veikla sparčiai ėmė augti ir plėstis geografiškai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje, o šiandien jau sėkmingai prisijungė ir prie „Lono“ šeimos.

 

3M4A6597-001

» Skaityti toliau «

Pasikliaukite savo vaiko miego įpročiais!

“Fėjos Namuose” tėvai dažnai ieško stebuklingo recepto, kaip užtikrinti mažylio miego kokybę. Kartais jie viliasi, jog tai užtikrins puresnė pagalvė arba priešingai, baiminasi, kad turima yra gerokai per minkšta. Daugelis tėvų tikisi, jog ilgesnį vaikelio miego periodą užtikrins šilta bei „tyli“ antklodė arba mėgstamais personažais dailintas medvilninis audinys. Šiame straipsnyje norime pasidalinti su Jumis sukauptomis žiniomis apie vaiko miego įpročius bei jo kaitą ir nuraminti tėvus, jei mažylis miega ne taip, kaip jums norėtųsi!

ef85ed2435f1f79ff84f1031bcaabf85

» Skaityti toliau «

Miegas, miegamasis ir komfortas

Jau Renesanso laikais garsūs to meto mokslininkai bandė suprasti miegą, kaip tai mus veikia ir ar to tikrai reikia? Aristotelis teigė, kad ateityje žmonėms iš viso nereikės miegoti, bet dabartinių mokslininkų tyrimų duomenimis miegas mums ir mūsų sveikatai yra labai svarbus. Kokybiškai pailsėję mes būname energingesni, o darbas produktyvesnis.

 

43b21c91ccfab5887e45c6ab78fa3a24

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3 14
GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!