Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

„EARTHLY BODY“ kūno ir plaukų priežiūros priemonės jau ir Fėjos Namuose!

Po „Fėjos Namų“ stogu nuolat apsigyvena įdomūs, kokybiški ir naudingi daiktai namams ir laisvalaikiui! Be galo džiaugiamės, kad į mūsų vonios kambarį ir namų SPA malonumus prisijungė visame pasaulyje puikiai žinomas prekinis ženklas „EARTHLY BODY“, gaminantis unikalius, natūralius, egzotiškų aromatų kūno priežiūros produktus HEMP SEED ir plaukų priežiūros produktus MARRAKESH.

Desktop123

» Skaityti toliau «

Produkto apžvalga: TÙ TÙ paplūdimio kilimai ne tik paplūdimiui

Sunku būtų įsivaizduoti vasarą be smagių išvykų prie jūros, ežero ar kito vandens telkinio. Juk taip smagu ištiesti kojas prieš saulutę! O dar jeigu pašonėj įdomi knyga, gertuvė mėgstamo gėrimo ir pintinė užkandžių ir vaisių? Tikra vasariška pasaka 🙂

Kad toks poilsis prieš saulutę paplūdimyje ar ežero pakrantėje, o gal tiesiog žydinčioje pievoje būtų kuo patogesnis ir jaukesnis, prekinis ženklas TÙ TÙ šią vasarą sukūrė skaitmeninės spaudos paplūdimio kilimus! O kad ant jų gulėti būtų kuo patogiau, rinkiniuose galima rasti kaklo pagalvėlę, kuri taip pat gali būti naudojama kelionėse smagiai nusnausti mašinoje, autobuse ar lėktuve.

IMG_3505

» Skaityti toliau «

3 didžiausios patalynės priežiūros klaidos

Kurdami savo poilsio oazę, nuolat ieškome malonios prie kūno, ilgaamžiškos, spalviškai prie interjero derančios patalynės, o atradę sau labiausiai tinkančią, tikimės, jog ji tarnaus ir džiugins ilgai. Kad taip ir būtų, išsamiai papasakosime apie dažniausias patalynės priežiūros klaidas, trumpinančias net kokybiškiausio audinio ilgaamžiškumą, bei sklaidysime mitus, sklandančius visuomenėje.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

» Skaityti toliau «

Idėjos, kaip indigo spalvą panaudoti namų dekore

Indigo – spalva tradiciškai laikoma viena iš matomiausių spektro spalvų. Viena iš septynių vaivorykštės spalvų: tarp mėlynos ir violetinės, panaši į ultramarino spalvą. Pažiūrėkime, kaip ją būtų galima panaudoti savo namų dekore.

 

Indigo baldai

Indigo baldai – atrodo ypač rafinuotai! Nesvarbu, ar tai būtų apmušalai ar tiesiog nudažyta mediena. Puikios indigo spalvos aksomo sofos, kėdės ir komodos gali nustebinti ir kartu suteikti pagrindinį akcentą Jūsų namuose.

» Skaityti toliau «

Spalvos, kurios karaliaus 2017-aisiais

Atėjo laikas aptarti, kurios namų dekoro spalvų tendencijos karaliaus šiais metais. Tad apsidairyk, ar ne laikas atšviežinti namus madingais spalvų akcentais! 🙂

1

Rafinuotos, modernios spalvos ir jų atspalviai bus dėmesio centre šiais metais. Dažų įmonės yra suskirstę spalvas į tris paletes – pasitikinčių, santūrių ir jaukių spalvų. Kūrybingi asmenybių tipai yra priskirti pasitikinčiai paletei, kurioje galima rasti dulkėtos mėlynos, aštrios raudonos ar kalkėtos žalios spalvos atspalvius. Santūrią spalvų paletę sudaro žemės, žalios ir pilkos su rudu atspalviu spalvos. Šios spalvos skirtos tradicijas puoselėjantiems asmenims, kurie nori sukurti šiuolaikinę erdvę išsaugojant tradicijas.  Jaukių spalvų paletė sudaryta iš švelnių, šviesių atspalvių rožinės, mėlynos ir geltonos. Šios spalvos sukuria namuose mažesnes erdves. Šios paletės prislopintos spalvos idealiai tinka intravertams.

Taigi, jei Jums reikia pagalbos įsivaizduojant kaip galima žaisti spalvomis namuose, žemiau rasite devynių kambarių nuotraukas, kuriose karaliauja aukščiau aptartos spalvų paletės.

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3 10