Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903
fejos uzrasai-kategorija1

Spalvos, kurios karaliaus 2017-aisiais

Atėjo laikas aptarti, kurios namų dekoro spalvų tendencijos karaliaus šiais metais. Tad apsidairyk, ar ne laikas atšviežinti namus madingais spalvų akcentais! 🙂

1

Rafinuotos, modernios spalvos ir jų atspalviai bus dėmesio centre šiais metais. Dažų įmonės yra suskirstę spalvas į tris paletes – pasitikinčių, santūrių ir jaukių spalvų. Kūrybingi asmenybių tipai yra priskirti pasitikinčiai paletei, kurioje galima rasti dulkėtos mėlynos, aštrios raudonos ar kalkėtos žalios spalvos atspalvius. Santūrią spalvų paletę sudaro žemės, žalios ir pilkos su rudu atspalviu spalvos. Šios spalvos skirtos tradicijas puoselėjantiems asmenims, kurie nori sukurti šiuolaikinę erdvę išsaugojant tradicijas.  Jaukių spalvų paletė sudaryta iš švelnių, šviesių atspalvių rožinės, mėlynos ir geltonos. Šios spalvos sukuria namuose mažesnes erdves. Šios paletės prislopintos spalvos idealiai tinka intravertams.

Taigi, jei Jums reikia pagalbos įsivaizduojant kaip galima žaisti spalvomis namuose, žemiau rasite devynių kambarių nuotraukas, kuriose karaliauja aukščiau aptartos spalvų paletės.

» Skaityti toliau «

Spalvų schemos vaikų kambariams

Norite atnaujinti savo vaikų kambarį? Tuomet čia rasite 5 spalvų schemų tipus, kurie Jus įkvėps. Schemos pateiktos su interjero dizainerės Kerenos Berry įžvalgomis kaip jas naudoti geriausia. 🙂

  1. Monochromatinė (vienspalvė) schema

7cf75901fa365aefc7d3603887a69419 » Skaityti toliau «

Jaukios Šv. Valentino dienos idėjos

Mylime mes 365 dienas per metus, tačiau turime tik vieną dieną metuose, kada tą meilę galime visi kartu parodyti savo antrajai pusei! Ir ta visuotinė meilės diena – Šv. Valentino diena!

Ši diena nėra vien apie raudonas širdutes visur aplinkui. Tai diena, kai mažomis, tačiau be galo maloniomis smulkmenomis galime nustebinti ir pamaloninti savo meilę! Ir nebūtina visų namų grindų iškloti rožių žiedlapiais. Užteks rytinės kavos į lovą, originalių pusryčių, jaukaus namų dekoro ar romantiškai ramaus vakaro dviese ramioje žvakių šviesoje valgant jūsų kartu paruoštą vakarienę 🙂

» Skaityti toliau «

10 dekoravimo tendencijų 2017 metams

Praėjusiais metais namų dekoro tendencijos pasižymėjo viskuo – pradedant austų sienų apmušalais ir baigiant skandinavišku interjeru. 2017-iems metams įsibėgėjant, tikėtina, kad ir Jūsų galvose sukasi mintys apie namų interjero atnaujinimą. Todėl verta panagrinėti populiariausias ir ryškiausias šių metų dekoravimo tendencijas, kurios tikriausiai įkvėps Jus ir bus įgyvendintos kiekvieno Jūsų namuose.

Tendencijos išskirtos remiantis interjero dizaineriais – Martyn Lawrence-Bullard, Young Huh, ir Beth Diana Smith ir jų 2017 metų dekoravimo prognoze bei lengvais patarimais, kaip įgyvendinti jas savo namuose paprastai ir greitai. Šios tendencijos yra įkvepiančios, pasižyminčios prašmatnumu ir visiškai nereikalaujančios kapitalinio kambarių remonto.

» Skaityti toliau «

Magiškai jaukus Fėjos namų vakaras „Miegamojo stilius ir namų kvapai“

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje Domus Galerijoje įsikūrusiuose itališkų baldų namuose „Velvet gallery“ buvo pristatyta naujiena Lietuvoje – išskirtinė tencelio patalynės, chalatų ir naktinių kolekcija iš eukalipto pluošto. Renginio aplinką išpildė namų kvapai iš Prancūzijos „Odyssée des Sens“, kurie savo aromatais išbaigė jaukiomis akimirkomis namie persmelktą erdvę.

renginys (4)

» Skaityti toliau «

Puslapiai: 1 2 3 10